W gryfińskim sanepidzie 3 osoby zakażone

  • 01.10.2020, 10:39
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
W gryfińskim sanepidzie 3 osoby zakażone
Otrzymałem wiadomość, że sanepid w Gryfinie jest zamknięty, ponieważ u jednej z pracownic potwierdzono zakażenie koronawirusem. Cała załoga (ile osób?) jest na kwarantannie. Jesli to prawda, gdzie mają się zgłaszać mieszkańcy powiatu? - takie pytania wysłaliśmy do sanepidu. Poniżej odpowiedź.

Dzień dobry

Zakażenie wirusem SARS-CoV-2 potwierdzono u 3 osób z PSSE w Gryfinie, w związku tym osoby z kontaktu skierowane zostały do kwarantanny tj. większość pracowników powiatowej stacji. Na ten moment Stacja nie przyjmuje interesantów, możliwy jest kontakt mailowy bądź telefoniczny. Sytuacja jest dynamiczna i w zależności od wyniku dochodzenia epidemiologicznego podejmowane będą kolejne działania.

Osoby z objawami choroby, jak do tej pory powinny zgłaszać się do lekarzy POZ.

Pozdrawiam

Małgorzata Kapłan

rzecznik prasowy

WSSE w Szczecinie

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (28)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

maj
maj 02.10.2020, 23:31
Test wykonany-test zapłacony. Przedwczoraj zrobiono 30tys, wczoraj 24tys. Za jeden NFZ płaci 280zł. Każdy sobie policzy... Ile milionów dziennie jest wyciągane z funduszu i tak od pół roku.
do idioty
do idioty 03.10.2020, 09:58
Idźmy dalej - po co "wyciąganie kasy z NFZ" na badanie cukru, krwi, w ogóle po co NFZowi wydatki na publiczną służbę zdrowia...
siewca złych informacji
siewca złych informacji 02.10.2020, 13:25
Jedna z Gryfina, druga z Morynia, a trzecia z Mieszkowic. I się sieje.Cóż, taki los
no tak
no tak 02.10.2020, 09:06
Sanepid tak jak szpital.
Marlena
Marlena 02.10.2020, 00:22
Jak już oni się nie uchronili to co mają mówić zwykli ludzie?
Pozdrowienia z wiednia
Pozdrowienia z wiednia 01.10.2020, 21:52
3 z sanepidu 2 z przychodni
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA 01.10.2020, 18:51
TO KARA BOZA ZA GNEBIENIE LUDZI HA AH AH
obserwer
obserwer 01.10.2020, 16:42
teraz kolej na ten skorumpowany PUK..
..Koniec z załatwianiem fuch dla znajomków, gachów ,przy***sów, wszelakich koneksji rodzinnych.Czas zakonczyc korupcje w PUK-u.
Piszczyk
Piszczyk 02.10.2020, 15:06
Co ma Covid do kumoterstwa i nepotyzmu panującego w PUKu?
Zresztą ponoć sam prezes gadał, że jak już tyle osób było na kwarantannie to już im wirus niegroźny. Wiadomo... Prezes wie co mówi.
ZGr
ZGr 01.10.2020, 15:18
i brawa maja na wszytsko wyje...bane wtym sanepidzie to sa skutki...
przeciez wirusa nie ma to bujda :) mam nadzieje ze nie pojdzie to dalej .
wprowadzic obostrzenia i ładowac mandaty na kazdego kto nie przestrzega
Gryfuś
Gryfuś 01.10.2020, 17:20
Ty masz wyje bane w mózgu idioto. W *** byłeś i gówno wiesz. Podziekuj miłościwie nam rządzącym!!! I tak pójdzie to dalej bo ludzie mają to w ***.
Knagulec
Knagulec 01.10.2020, 19:08
Przegumować koronke i gumowca
Gabi
Gabi 01.10.2020, 13:05
Może niech zrobią badania krwi i prywatnie test to będą zdrowi. Poza tym czy już leżą pod respiratorem?
Ona
Ona 01.10.2020, 15:14
Odszczekasz te slowa jak sama bedziesz potrzebowac pomocy.
tak źle im życzysz?
tak źle im życzysz? 01.10.2020, 15:13
jak masz takie prywatne laboratorium, gdzie zanim zrobisz test już wiesz, jaki ma być wynik - to nie wysyłaj tam naprawdę chorych...

A twoje życzenie podłączenia do respiratora dwa dni po wykryciu - OBY DO CIEBIE WRÓCIŁO...
ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 01.10.2020, 11:45
czy to moze od jednego partnera vel partnerki ha ah ah a mówiłem że tn burdel i orgie wyjda wam bokiem ha ah ah
pytam
pytam 01.10.2020, 11:20
A co tam z Intermnedem?
Zwyrol
Zwyrol 01.10.2020, 19:09
A co ma byc byli pod stołem i gra
i efekty nowej "strategii" mamy...
i efekty nowej "strategii" mamy... 01.10.2020, 11:14
"osoby z objawami powinny zgłaszać się do lekarzy" - znaczy do PRZYCHODNI? I jedna potwierdzona zakażona załatwia kwarantannę dla całego personelu i reszty pacjentów?
Już nie mówiąc o samej groźbie rozniesienia zarazy - przecież to absurd również ekonomiczny!
To ja przestaję narzekać na to, że do lekarza przez telefon.

Jak mam czekać razem z osobą podejrzaną...
Welna wu
Welna wu 01.10.2020, 15:15
No nie. Lepiej zeby sanepid byl teraz otwarty i zeby wszyscy sie zarazili i zarazali innych ... do sanepidu nie chodzi sie tylko w sprawie koronawirusa! rowniez jezdza po zakladach (fryzjerzy basen szkoly itd ) ale tez do 100tek innych osob ....pracownicy byli w ostatnich miesiacach w pracy od pon do niedzieli pomagajac osobom zarazonym z ktorymi mieli ciagly kontakt i dopiero po 9miesiach zdazylo sie zakazenie. Ale sensacja !!! :)
ajwaj aleluja i na saturna 7 rakieta
ajwaj aleluja i na saturna 7 rakieta 01.10.2020, 11:11
pod latarnią najciemniej ha ah ah znowu ognisko ha ha ah kapitan z ABW juz jedzie https://www.youtube.com/watch?…
Melwin
Melwin 01.10.2020, 11:07
No to się teraz zacznie nie przestrzegali zasad i to sanepid
ano
ano 01.10.2020, 11:19
Melwin nie oceniaj bo nie wiesz co się stało.
Melwin
Melwin 01.10.2020, 13:11
Brak przestrzegania zasad myci rąk zasłanianie ust nosa i teraz mamy trójeczke
Welna Wu
Welna Wu 01.10.2020, 15:05
Jakby to zalezalo od maseczek i mycia rak to by juz dawno tego wirusa nie bylo... wlasnie taki macie szacunek do ludzi ktorzy praxuja od pon do niedzieli narazajac swoje zycie i zdrowie aby pomoc innym . Zenada
Emi
Emi 01.10.2020, 17:41
Do was nigdy nie będę miał szacunku i tyle w temacie. Zawsze komuś cos zabraniacie a teraz karma wróciła. Jeżeli sam sanepid nie potrafi zapobiec covidowi to po co wy jesteście? i od czego? i z jakiej racji mam płacić na tak nieodpowiedzialne osoby podatki bo przecież wasze ciepłe posadki są opłacane z naszych podatków.
Alicja
Alicja 02.10.2020, 09:01
Mądre słowa teraz niech sobie mandat wystawią
:(