UMiG sparaliżowany? Burmistrz, sekretarz i skarbnik na zwolnieniu?

  • 01.10.2020, 19:57
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
UMiG sparaliżowany? Burmistrz, sekretarz i skarbnik na zwolnieniu?
Sprawdźcie, dlaczego dziś w pracy nie ma Tomasza Milera, skarbnik Beaty Blejsz i sekretarz Ewy Sznajder. Może to koronawirus sparaliżował pracę urzędu? Ciężko tam teraz się dodzwonić czy coś załatwić - alarmuje nas gryfinianka. Do Urzędu Miasta i Gminy w Gryfinie wysłaliśmy maila w powyższej sprawie.
Pytanie późnym popołudniem skierowaliśmy do urzędu i dodatkowo do burmistrza Mieczysława Sawaryna. Jeśli zastępca burmistrza, sekretarz i skarbnik nie są obecni w pracy, to jak w związku z tym funkcjonuje UMiG? - pytamy.
Ani nikt z urzędu, ani burmistrz na razie nie odpowiedzieli.
Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że dzisiejsza nieobecność w urzędzie nie musi oznaczać braku wykonywania pracy...
 
Aktualizacja (2 października 2020 r.):
Odpowiedź z UMiG tu:
 
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (57)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

embargo
embargo 05.10.2020, 22:44
Czym się u niego objawia koronawirus?
Edward
Edward 05.10.2020, 22:23
Czy zastępca burmistrza - Tomasz Miler ma cechy osoby chorej na zespół Downa? To kolejne zdjęcie, na którym wyraz jego twarzy jest podobny do osób chorych na Downa. Czy może jest osobą tak mało fotogeniczną,, że tylko wygląda na mało rozgarniętego?
no
no 05.10.2020, 02:38
Jezu ile społeczniaków, teraz już wiem dlaczego nie było rozliczenia z komunizmu, bo wszystkie społeczniaki by miały po rajtach. I tak prysła propaganda narodu który jest taki szlachetny.
czteropalczasty
czteropalczasty 03.10.2020, 22:16
Cudowny wybetonowiciel. Największy szkodnik w dziejach miasta. Nic tak nie zniszczyło miasta jak ten typ
kciuki do góry
kciuki do góry 03.10.2020, 21:18
Źle wygląda. Na twarzy jakby opuchlizna. Trzymajmy kciuki żeby wszystko było dobrze.
Urzędniczka
Urzędniczka 03.10.2020, 20:25
Jak nie odkażą porządnie urzędu to sama pójdę na zwolnienie!
proponuję
proponuję 03.10.2020, 21:18
Najpierw deratyzacja!
tiktak
tiktak 03.10.2020, 13:34
Żadna różnica, do tej pory pracowali bezobjawowo.
na bruk
na bruk 03.10.2020, 11:53
Ja bym ich wszystkich leni zwolnił od razu !
:))))))))))
:)))))))))) 03.10.2020, 15:23
I to jest prawdziwa myśl racjonalizatorska. Idź z tym do burmistrza :)))))))))
Senior
Senior 03.10.2020, 08:47
Panie Mazur jeśli opinie w sprawie głosi człowiek niewiarygodny pod każdym względem, to trudno jest nie łàczyć ich z osobą, to dla mnie jasne, a dla P nie?
mazur
mazur 02.10.2020, 22:02
Nie kumam waszej złośliwości ludzie. Nauczcie się oceniać" opinie w sprawie" a nie opinie przez pryzmat osób które je wygłaszają.
kuksaniec
kuksaniec 02.10.2020, 14:01
A podczas sesji był zdrowy?
ziom
ziom 02.10.2020, 21:24
A kto teraz to wie?
mnie to nie dziwi
mnie to nie dziwi 02.10.2020, 11:30
Szydzili z zasad bezpieczeństwa na sesji to teraz mają.
zaniepokojony
zaniepokojony 02.10.2020, 11:09
Czu to prawda że w Cedyni jest tyle przypadków??? A tu się nic nie pisze na ten temat?????
kocyk dla lenia
kocyk dla lenia 02.10.2020, 09:08
Od ilu już lat mają w UMiGu tę pandemię lenistwa?
Bigos
Bigos 02.10.2020, 08:08
Oby nasz nadredaktor z igryfino nie zachorował, bo skąd my będziemy mieli takie świetne newsy, no skąd?
doBigos
doBigos 02.10.2020, 21:28
Pani sekretarz jakiegoś suchara za namową pana Nikitińskiego podrzuci i znowu się pośmiejemy.
Nic się kupy nie trzyma ...
Nic się kupy nie trzyma ... 02.10.2020, 09:34
Panie Bigos , to my Kiemlicze z ojcem pana tak zbigosowaliśmy.
Tomek
Tomek 02.10.2020, 09:09
Złego licho nie bierze.
Mietek do Tomka
Mietek do Tomka 02.10.2020, 09:17
Też tak myślę...
Koszykarz
Koszykarz 02.10.2020, 05:31
Widać zmartwienie na twarzy vic burmistrz Milera że nie może iść do pracy. A pewnie ma tyle spraw do załatwienia.
zimnym okiem
zimnym okiem 02.10.2020, 00:15
Na taki bałagan jaki tam panuje to cud że jeszcze funkcjonują.
sad
sad 01.10.2020, 22:59
UMiG jest spraliżowany bo nie ma gospodarza!
no tak
no tak 02.10.2020, 00:15
Sad święta prawda!
To norma a praca nie zając, nie ucieknie
To norma a praca nie zając, nie ucieknie 01.10.2020, 22:46
Zobaczycie, że na meczu KPR Milery będą. To jest praca społeczna.
X
X 02.10.2020, 07:19
I blekan również :)
Rzym
Rzym 01.10.2020, 23:02
Neron też lubił oglądać!
Punkt krytyczny
Punkt krytyczny 01.10.2020, 21:51
Władze wiedząc o zakarzeniu w urzędzie pozwoliły , aby pracownicy i mieszkańcy jeszcze przez pół dnia chodzili w budynku gminy , ile osób nieświadomie mogło się zarazić ?! , ale jak osobiście poczuli strach to pochowali się jak szczury , nie ma nikogo , żadnej należnej mieszkaňcom informacji, te trudne chwile pokazują że kompletnie nie nadają się do rządzenia i jakimi są ludźmi
tak
tak 01.10.2020, 22:26
Na to wygląda i to był punkt krytyczny.

Pozostałe