Dziś zmarł Bogdan Matławski

  • 14.10.2020, 11:58
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Dziś zmarł Bogdan Matławski
Z żalem przyjęliśmy informację o panu profesorze. Dziś rano 14 października 2020 r. w Żabnicy zmarł Bogdan Matławski. Miał 74 lata.

Bogdan Matławski to znany działacz kulturalny. Związany był z Uniwersytetem Szczecińskim (tam pracował i przeszedł na emeryturę i Polskim Radiem Szczecin.

Bogdan Matławski Urodził się 30 marca 1947 roku. Mieszkał w Żabnicy.

Ostatni raz widzieliśmy go na dożynkach w Mieszkowicach (zdjęcia w fotogalerii).

Materiał w przygotowaniu.

Ostatnio o Bogdanie Matławskim pisaliśmy tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/38134,reprezentowali-powiat-gryfinski-na-festiwalu-muzyki-ludowej-foto-wideo

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

cytat
cytat 17.10.2020, 22:23
"Nikt z nas nie umiera przed czasem, ani nikt nie żyje za długo."
data urodzin
data urodzin 15.10.2020, 09:40
Skąd znacie jego pesel?
reszka
reszka 15.10.2020, 00:36
Znowu byliście z informacją najszybsi i dopiero reszta się połapała po kilku godzinach.
wirus
wirus 15.10.2020, 07:23
a o śmierci ks. Zenona nic..wszyscy już wiedzą dawno
kwik
kwik 15.10.2020, 09:43
Na stronie Kurii jest, że ostatnio zmarł ks. Lech Kasperowicz.
***
*** 14.10.2020, 23:34

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

marco
marco 14.10.2020, 19:26
,,ajwaj... " po co zabierasz głos w takiej chwili. Wylewasz szambo i krzywdzisz na opak wielu zacnych ludzi. Pan prof. Bogdan Matławski był wybitnym mieszkańcem Naszego regionu a ,,opinia" zamieszczona we wpisie nie może Go dotykać. Puknij się nie szóstką a piątką (kułakiem) w głowę może pomoże.
POZDRAWIAM
POZDRAWIAM 14.10.2020, 20:23
WCALE NIE KRZYWDZĘ MAM TYLKO INNE ODMIENNE ZDANIE A JEMU PUSZCZĘ TO HA AH AH WAGNER https://youtu.be/P73Z6291Pt8 TO CO LUBIŁ
SZACUN    DLA RODZINY  ZMARŁEGO
SZACUN DLA RODZINY ZMARŁEGO 14.10.2020, 19:53
DAM CI PLUSA POMIMO TEJ ***NI TO NAUKA ZA TAKICH PANÓW KTÓREGO SZANUJĘ BYŁA WYZSZA JAK OBECNIE HA HA ZA PIS DY JARKA ZAWSZE DZIEWICY HA AH AH
Żabnica
Żabnica 14.10.2020, 15:19
Ogromny żal i smutek...to był piękny czlowiek...pokój Jego duszy
zgr-edo
zgr-edo 14.10.2020, 15:11
Z tego co widzę i słyszę na filmie, to chyba musiał być fajny facet. Dziwię się, że przy realizacji poniższego filmu nie brała udziału gmina Gryfino czy też miejscowy Dom Kultury.
https://www.youtube.com/watch?…
Do Zgreda
Do Zgreda 14.10.2020, 18:43
Nie ten poziom , pan Bogdan był bardzo inteligentnym i prawym człowiekiem i takimi ludźmi statał się otaczać , pokój Jego duszy
Sekiel
Sekiel 14.10.2020, 19:11
To nie był dobry człowiek. Wielu osobom zaszkodził. Wszystko co było dobre to od niego pochodziło.
ciszej nad tym grobem
ciszej nad tym grobem 17.10.2020, 23:01
Sekiel o zmarłym mówi się albo dobrze, albo wcale. TAka nasza europejska kultura.
zgr-edo
zgr-edo 15.10.2020, 09:16
a więc, dobry czy zły ?
Kalikst
Kalikst 15.10.2020, 09:24
zgr-edo w życiu nic nie jest zupełnie czarne lub białe.
Daleszewo
Daleszewo 14.10.2020, 14:19
Wyrazy współczucia Rodzinie.
Mateusz
Mateusz 14.10.2020, 14:11
To 73 czy 74 lata?
gitara
gitara 14.10.2020, 17:27
Teraz to już bez znaczenia.
licznik
licznik 14.10.2020, 14:19
73 to skończył w marcu , więc ma 74.
gitara
gitara 14.10.2020, 17:16
Teraz to już bez znaczenia.
????
???? 14.10.2020, 13:06
Moze to koronawirus?
Ramsaj
Ramsaj 14.10.2020, 13:01
Nie wyglądał na takiego wiekowego.
wieczność
wieczność 14.10.2020, 12:53
smutna, bolesna wiadomość. Niezwykły człowiek, prawy i szlachetny. Chodząca mądrość!
czapki z głów
czapki z głów 14.10.2020, 12:29
Zmarł wielki człowiek kultury gryfińskiej!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 14.10.2020, 16:18
jakiej kultury jak to chamy i burki ha ah ah kultura to była np siarkiewiczowa wychowawca mojej mamy w pierwszym roczniku ogólniaka w gryfinie reszta to tylko namiastka nauczycieli z 2 rp ha ha ah teraz poziom naucznia sięgną szmba i puka szustkami od spodu ha ah ah
fakt
fakt 14.10.2020, 12:25
Jak żona mu zmarła to strasznie go przybiło.
niestety
niestety 17.10.2020, 23:02
Tak to często bywa, że małżonkowie umierają jeden po drugim w krótkim odstępie.
kol.
kol. 14.10.2020, 12:23
Szok, jeszcze kilka dni temu z Nim rozmawiałem.
znajoma
znajoma 14.10.2020, 12:19
To bardzo smutna wiadomość, bardzo...

Pozostałe