Kto widział tę skradzioną kotkę

  • 15.10.2020, 17:19
  • czyt.
Kto widział tę skradzioną kotkę
Skradziono kotkę 12 października 2020 r. Miejsce: Ulica 1 Maja / Niepodległości.

Właściciel prosi o kontakt: 516-896-332.

 

Aktualizacja (16.10.20): Prawdopodobnie ten kot odnalazł się w... Chwartnicy. Teraz potrzebny jest jeszcze kontakt znalazcy z właścicielką.

Aktualizacja (16 października 2020 r. godz. 11). Okazało się, zę to jednak nie ten kot, a bardzo podobny, który musiał zginąć komu innemu.

czyt.

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (54)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

złodziej
złodziej 17.10.2020, 08:17
Kot łazi swoimi drogami nawet gdy nikt go nie widzi. Zresztą kotów się nie kradnie bo lepsze są interesy na respiratorach
uspokój się
uspokój się 17.10.2020, 00:14
Miler przestań te zaczepki i głupie komentarze wstawiać.
Kociarz
Kociarz 17.10.2020, 00:02
Jaka nagroda,?
wierzący
wierzący 17.10.2020, 00:38
W niebie nagrodzą. To pomaganie braciom mniejszym jak mówił św. Franciszek.
Kociarz
Kociarz 17.10.2020, 09:32
No to ch... nie szukam kocura
Kocica
Kocica 17.10.2020, 00:30
Noc z kocicą
Jasiu
Jasiu 16.10.2020, 23:31
Do nas kiedyś przyszedł kominiarz bez narzędzi :( I domyślacie się co zrobił ? przyczepił kota do długiego kija i wyczyścił nim komin, nic by nie było w tym dziwnego ale ten kot złapał się pazurami i teraz mrałczzy w zimne dni od czasu do czasu.
Pyciaaaa !
Pyciaaaa ! 16.10.2020, 22:49
To, to jeszcze nic ! Kiedyś zasnęłam na fotelu , kiedy się obudziłam kota już nie było, a miska dalej pełna. Zdziwiona rozpaczliwie zaczęłam go szukać wybiegłam na ulicę i wołałam Pycia Pycia Pyyyycciiiiiaaaa ! Dziwne niby nic ale czułam że jest gdzieś blisko hmmmy. Zgłodniałam więc wróciłam do domu otwieram lodówkę i co widzę mleko , mleczko mojej Pyci z tęsknoty aż się rozpłakałam , wzięłam do ręki zdjęcie Pyci już prawie siadam w fotelu pacze a między moimi nogami wisi czarny ogon no to szarpnęłam ! To Pycia odnalazła się !!! Ona tylko utknęła między moimi pośladkami ! Tyle czasu wytrzymała bez powietrza?
Zwyrol
Zwyrol 17.10.2020, 09:33
Chciałbym się zamienić z Pycią
Ale się znalazł :)
Ale się znalazł :) 16.10.2020, 22:32
Moja babcia kiedyś się pomyliła i zamiast kurczaka wsadziła kota do zamrażalki szukaliśmy go aż do wigilii .
Zosia
Zosia 16.10.2020, 22:29
Po prostu jak moja Pusia!
iwa
iwa 16.10.2020, 17:51
KOTa WCALE NIE MUSIAŁ KTOŚ UKRAŚĆ. pROSZĘ WYJŚĆ W NOCY JAK JEST CISZA I PRÓBOWAĆ KICIE WOŁAĆ.Mogła wejść przez otwarte okienko piwniczne, i nikt jej nie zauważył Kota lepiej nie wypuszczać , Siatke na balon, i nie będzie problemu
tak to jest
tak to jest 17.10.2020, 00:41
Ale jak kot się przywyczai to już nie oduczysz go od wolnosci!
awi
awi 16.10.2020, 22:20

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Dobra rada iwy
Dobra rada iwy 16.10.2020, 20:14
Dokładnie tak trzeba zrobić jak radzi ,,iwa,, , spokojny spacer w nocy jak jest już cicho , kot zareaguje na znany gł o s , będzie się odzywał , jeśli jest w pobliżu, ale może i dwie ulice dalej , powodzenia !
Wściekły pudel
Wściekły pudel 16.10.2020, 20:08
A gdzie się wy s a a ? na dywanie nie zakopie wiesz jak to pachnie ?
Kot musi zakopać w piaskownicy a później zwalić na psa.
psi detektyw
psi detektyw 16.10.2020, 11:10
Skoro to nie ten z Chwarstnicy, to trzeba kotka szukać dalej.
Padlina
Padlina 16.10.2020, 21:54
Po co komu sierściuch do gara
ja
ja 16.10.2020, 15:08
piękna kotka.mnie zmatła moja felutka .ale mam jeszcze dwa w domu i dwa naq dokarmianiu.wróci do domu
Wrrr
Wrrr 16.10.2020, 10:52
Tylko psychopaci krzywdzą niewinne zwierzęta
Myśliwy
Myśliwy 17.10.2020, 20:10
Nie tylko psychopaci krzywdzą zwierzęta , moja babcia tak spasła kota że pękł na balkonie.
Mrrrr
Mrrrr 17.10.2020, 01:56

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

żółw
żółw 16.10.2020, 10:03
A Miler z e gryfino jest taki szybki że opublikował prośbę właścicielki kota jak już ten się znalazł.
Xyz
Xyz 16.10.2020, 10:56
Jeszcze się nie odnalazł.
Andrzej
Andrzej 16.10.2020, 10:13
Może czekał na akceptację burmistrza? Działalność biurowa w lokalu gminnym zobowiązuje przecież ;-)
kierowca
kierowca 16.10.2020, 13:52
Nie wierze aby przed 10 wpadł do pracy. Nawet na chwilę.
Marylka
Marylka 16.10.2020, 09:18
Nie do wiary! Po aktualizacji fajnie, że kotek się odnalazł, ale naprawde nie wierzę w taki przypadek,z ę kotka zrobiła tyle kilometrów. Gdyby był to kocur to inna sprawa. Podejrzewam, może ktoś kota faktycznie ukradł i go wywiózł do Chwarstnicy. Pytanie tylko: po co?
czas to zgłosić
czas to zgłosić 16.10.2020, 09:28
Ewidentnie policja powinna się zająć sprawą.
88
88 16.10.2020, 08:54
śliczności
Loki
Loki 16.10.2020, 00:01
Ciekawe czy sam wybył czy faktycznie mu ktoś pomógł.
Proszę o rysopis właścicielki kota
Proszę o rysopis właścicielki kota 15.10.2020, 23:52
A. Czy SzP. Kota posiada czarny szpiczasty kapelusz z dużym rondem ?
B. Czy SZP posiada zagięty ku długiej brodzie nos zakończony kierunkowskazem.
C. Dlaczego korzystając z nieuwagi właścicielki ten kot dał dyla z chaty i nawet się nie obracał ?
Jura
Jura 15.10.2020, 22:54
W gryfskandzie Rumun ma ja
co za naród
co za naród 15.10.2020, 21:12
Darujcie sobie te kretyńskie komentarze
kretyn
kretyn 16.10.2020, 00:01
Niemożliwe!
pashał
pashał 15.10.2020, 21:01
My lubieć kota dobra kebaba z kota
Felix
Felix 15.10.2020, 20:54
W Gryfinie giną koty. Niech wszyscy zwrócą uwagę , ktoś robi im krzywdę . Kot broni nas przed gryzoniami. Wszędzie w szpitalach są dokarmianie, to służba sanitarna.
I co ?
I co ? 16.10.2020, 20:11
A kto zakopuje w piaskownicy a później dziecko bierze do buzi kup e.
3mam kciuki
3mam kciuki 15.10.2020, 20:18
Oby się znalazła!

Pozostałe