Gryfinianie pomagają 5-miesięcznej Ani wygrać walkę z SMA [FOTO]

  • 22.11.2020, 11:50
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Gryfinianie pomagają 5-miesięcznej Ani wygrać walkę z SMA [FOTO]
Chcemy całą rodziną podziękować mieszkańcom Gryfina za pomoc i wsparcie, którego doświadczamy. Dziękujemy najbliższym i dalszym sąsiadom oraz wielu nieznanym nam osobom, które potrafią zrozumieć ciężar sprawy i chcą pomóc Ani wygrać z SMA. Pieką ciasta, sprzedają przedmioty, wystawiają swoje usługi, by tak pozyskane pieniądze przekazać na konto Ani i zasilić trwającą zbiórkę. Bardzo wzrusza nas ta fala bezinteresownej pomocy – mówi Magdalena Orłowska.

Szansą aby wygrać z SMA jest terapia genowa, popularnie nazywana najdroższym lekiem świata. Jednym ze sposobów pozyskiwania środków na kosztowną terapię są kiermasze. Właśnie taki kiermasz wypieków odbywał się w niedzielę 22 listopada 2020 r. od godz. 10 w Gryfinie na placu Księcia Barnima. 

Zaplanowany był do godz. 14, ale już kilka minut po godz. 12 wszystkie słodkości zostały wykupione. Dziękujemy!

Gryfinianie, macie wielkie serca! heartheartheart

Ania jest z Zielonej Góry, ale jej dziadkowie od strony taty, Antonina i Roman Orłowscy, mieszkają w Gryfinie. Przyjechali tu dwa lata temu za córką, która wyszła za mąż za chłopaka pochodzącego z Gryfina.

 

O walce malutkiej Ani Orłowskiej oraz jej rodziny z okrutną chorobą napisaliśmy wcześniej tutaj:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/38790,ania-orlowska-walczy-o-zycie-pomoz-i-przyjdz-na-kiermasz-wypiekow-w-gryfinie

 

Zbiórka na najdroższy lek świata dla Ani

Anię można wspierać poprzez wpłaty bezpośrednio na konto fundacji

https://www.siepomaga.pl/rodzice-ani?fbclid=IwAR22bzyQA8LmTOzkYAQaz_SW_Juccdn7HdkoPkZDFScj7fZl6XlvMyy15_E

Ania jest również podopieczną Fundacji Szlachetny Bohater:

https://www.szlachetnybohater.org.pl/PL-H5/nasi-podopieczni/87/anna-orlowska.html?fbclid=IwAR1lun2kTUp-PDcqFlJ9J_DGgpoD6xgRMi6OLcWcikvGQrmFhg_nCMH_L-0

Prosimy także o dołączenie do grupy licytacyjnej na Facebooku pod nazwą Licytacje dla Ani z SMA.

Losy Ani można też śledzić na osobistym blogu prowadzonym przez jej tatę - Dzielna Ania walczy z SMA.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (17)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

?
? 22.11.2020, 17:34
Ciasta w jakiej cenie?
niestosowne pytanie...
niestosowne pytanie... 22.11.2020, 17:48
Jak rzucisz 500 złotych wszyscy się ucieszą. Pytasz ile za 500 złotych dostaniesz ciasta?
Tu chodzi o pomoc rodzinie...
Do Niestosowne pytanie
Do Niestosowne pytanie 23.11.2020, 08:14
Do Niestosowne pytanie... Proszę przemyśleć nim skrytykujesz!!! A może ktoś pyta bo ma ledwo na życie dla siebie???! A mimo to chciałby się podzielić kupić ten kawałek ciasta, ale nie wie czy go stać tak po prostu po LUDZKU i co w tym niestosownego że zapyta??? Przez takich właśnie BOGACZY ten biedny człowiek już się zawstydzi
odpowiadam
odpowiadam 23.11.2020, 10:14
Przy ostatnim art" kiermasz słodkości..." też jest pytanie o cenę ciast i odpowiedziałam. Zatem jeszcze raz: ludzie płacili tyle ile chcieli czy mogli dać na wsparcie i pomoc rodzinie, na leczenie maleńkiej Ani. Nikt nie sprawdza, pieniądze wrzucane są do puszek. Pozdrawiamy i zapraszamy 6 grudnia.
pomyśl!!!
pomyśl!!! 23.11.2020, 10:13
Bzdury - niestosowne jest pytanie o cenę na charytatywnych imprezach. To jakby mówić - ale w lidlu ciastka tańsze. Ktoś chce kupić tanie ciasto, czy przyjść pomóc?
Zastanów się nad priorytetami!
Ja byłam i ciasta nie kupiłam. A pod kościołem wrzuciłam do puszki. Nie chcąc "kupić" ciasta.
Misia
Misia 22.11.2020, 13:29
Niestety nie udało mi się spróbować a specjalnie pojechałam, a kawa zrobiona i co trzeba sobie upiec.
obserwatorka z okna
obserwatorka z okna 22.11.2020, 12:38
Udana akcja!
:(
:( 22.11.2020, 12:43
Tylko za szybko się skończyła. Za mało ciasta :(
Fifia
Fifia 22.11.2020, 13:31
Może trzeba powtórzyć ludzie sobą dobrzy i szczodrzy
rózga
rózga 22.11.2020, 17:01
Zapraszamy 6 grudnia w tym samym miejscu o tej samej godzinie.
smutne to
smutne to 22.11.2020, 12:35
Pislam odciął ludzi od świeżych bułek, chleba i ciast. teraz ludzie muszą w domu piec aby przetrwać, przeżyć...
wysłane ze smartfona
wysłane ze smartfona 22.11.2020, 12:16
Właśnie wracam, ostatni kawałek dostałam.
Daniel
Daniel 22.11.2020, 12:15
A może igryfino się dołoży, a nie tylko wysyła kwapisza
Łasuch
Łasuch 22.11.2020, 12:12
Ciasto lepsze niż z cukierni!!! Pycha!!!
super
super 22.11.2020, 12:07
Odkąd pisowcy pozamykali sklepy to kiermasz jest jedyna okazją aby cos świeżego kupić.
m
m 22.11.2020, 12:20
Co Ty bredzisz ....
Dawid
Dawid 22.11.2020, 12:18
Idioto, wszystkie sklepy z żywnością są otwarte. Widać że jesteś trollem, żyjesz z pisania nienawiści na PiS. Ile lewactwo ci placi? Działką marychy czy piwkiem
?
? 23.11.2020, 10:17
w niedzielę? Mamusia ci dawidku zakupy robi? Ten sklepik z piwkiem, co je w niedzielę kupujesz to nie jest "wszystkie sklepy z żywnością"...
karkowka
karkowka 22.11.2020, 16:40
nie pisz z kretynem to antyPolacy to Lewacy czerwoni
łasuch
łasuch 22.11.2020, 12:06
Już pędzę! To jedyna okazja aby kupić świeże ciasto.
Dawid
Dawid 22.11.2020, 12:19
Ten sam troll. Ten sam jezyk mowy. WON komunistyczny psie
do faszysty z 12.19