Wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Kierowca zbiegł zostawiając rannego pasażera

  • 13.01.2021, 08:08
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Kierowca zbiegł zostawiając rannego…
Dziś rano 13 stycznia 2021 r. na śliskiej nawierzchni wypadł z drogi osobowy samochód marki Seat i uderzył w drzewo. Kierowca wysiadł z samochodu i się oddalił. Natomiast pasażer został zakleszczony. Aby go uwolnić strażacy wycinali fragment karoserii.
Do wypadku doszło na drodze wojewódzkiej nr 125 na krzyżówce Cedynia-Moryń i Żelichów -Orzechów. Pasażer trafił do szpitala.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (35)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jacek
Jacek 17.01.2021, 21:52
Przykre, że tak postąpił.
bryl
bryl 15.01.2021, 01:50
Prawdziwy jeździec bez głowy!
MN
MN 14.01.2021, 01:33
Mówią, że na letnich jechał. Jednak jakiekolwiek opony by nie były to na lodzie zimowe i letnie jadą tak samo więc to nie jest przyczyną wypadku. Przyczyną było pewnie oblodzenie jezdni.
pól litra
pól litra 14.01.2021, 09:26
Główną przyczyną było zupełnie co innego.
prywatny detektyw
prywatny detektyw 14.01.2021, 01:22
Ciekawe czy wpadną na to, że numery rejestracyjne WSZYSTKO mówią o właścicielu - kto i gdzie mieszka - zapewne potrwa to z miesiąc - to przecież takie WIELKIE WYZWANIE...
obawiam się
obawiam się 14.01.2021, 01:19
Znajdzie się jak wytrzeźwieje, dostanie mandat i tyle. Znowu wsiądzie po pijaku
kierowca
kierowca 13.01.2021, 19:52
To jest droga powiatowa a oni oszczędzają jeżdzę tam często ślizgawka Maldrobód krajówki sypie wzorowo wina jest powiatu oni nie mają kasy i oszczędzają sobie na nagrody
Milena
Milena 13.01.2021, 21:52
Gdyby kierowca nie ćpał i nie pił to możliwe że nie doszło by do tego.
Borys Polewoj
Borys Polewoj 13.01.2021, 19:56
Kierowca, tu nie ważne kto komu posypywał, ale kto komu polewał.
Łopata do śniegu
Łopata do śniegu 13.01.2021, 14:27
Tak właśnie Gmina Moryń dba o drogi i chodniki w całej gminie nie mówiąc już o mieście Moryń wszędzie ślisko jak jasna cholera chodniki nie po odśnieżane drogi w mieście tak samo zabić się idzie po prostu żal i smutek szok i nie dowierzanie Urzędasy do Roboty
zdziwiony
zdziwiony 14.01.2021, 01:35
Tak samo dziwi mnie to jak zima zaskakuje drogowcow jak to, ze kierowcy sa zaskoczeni brakiem drogowcow przy przymrozkach. Najlepsze jest potem zrzucanie odpowiedzialnosci na administratora drogi, bo przeciez w kodeksie ruchu drogowego nie ma zadnego przepisu o dostosowaniu predkosci do warunkow na drodze...
drzewo
drzewo 13.01.2021, 13:28
Prędkość nie zabija, tylko nagłe zatrzymanie.
goło leć
goło leć 13.01.2021, 12:43
śliska sprawa
:(((((
:((((( 13.01.2021, 10:28
Przyjaciel. Zostawił na śmierć.
Bezradny na śmierć
Bezradny na śmierć 14.01.2021, 12:13
Mógł choć gaśnicę zostawić.
K
K 13.01.2021, 21:53
To kawał......
uwaga
uwaga 13.01.2021, 09:36
To komandos!
zaprawiony w boju
zaprawiony w boju 13.01.2021, 09:45
to jeszcze dochodzi szok BOJOWY
kierowca
kierowca 13.01.2021, 09:23
Szedł w stronę Klepicza.
Chyłka
Chyłka 13.01.2021, 09:11
Będzie dochodzenie a potem sprawa skierowana do sądu.
amun
amun 14.01.2021, 01:21
Wjechał, to wjechał. Na ch. drążyć temat?
Obserwator drogowy
Obserwator drogowy 13.01.2021, 09:10
Tymi Seatami to jeżdżą jakieś zakompleksione osoby. Zawsze musi udowodnić coś na drodze, wyprzedzić w niebezpiecznym miejscu itp... ten wypadek tylko to potwierdza. Jeżdżą tym na ogół niezrównoważeni kierowcy. Bo jak nazwać osobę która doprowadziła do tego zdarzenia i uciekła pozostawiając rannego współtowarzysza???
A
A 13.01.2021, 21:54
Alkoholik i ćpun
TOŻ TO SZOK
TOŻ TO SZOK 13.01.2021, 09:06
musiał być w SZOKU SZOK MINIE JAK WYTRZEZWIEJE
Lewy
Lewy 13.01.2021, 09:00
Morynski alkoholik C. I. O. T. A.
A
A 13.01.2021, 21:54
Nie do konca z morynia. Ale miejscowość tez na litere M
Beta
Beta 14.01.2021, 01:11
Z Mieszkowic czy Mirowa?
ciota
ciota 13.01.2021, 09:03
To nie ja!
Knagulec
Knagulec 13.01.2021, 22:29
To k... kto
on
on 14.01.2021, 09:27
wioskowy VIP
alkomat
alkomat 13.01.2021, 08:59
Jak go złapią to go zbadają na krew.
strazak
strazak 13.01.2021, 09:04
Pasażer w mękach już wyśpiewał kto był kierowcą więc to kwestia czasu.
grupa poszukiwawcza AA
grupa poszukiwawcza AA 13.01.2021, 09:11
Najpierw kierowca musi dojść do domu. Czekamy!
gryfik
gryfik 13.01.2021, 08:53
Nie wiem jak tam ale u nas nad ranem było bardzo ślisko.
pijany
pijany 13.01.2021, 08:52
Się nie bał i przyj.bał

Pozostałe