Chciał zgwałcić pobitą i zakrwawioną kobietę

  • 28.02.2021, 14:15
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Chciał zgwałcić pobitą i zakrwawioną kobietę Zdjęcie ilustracyjne
Ratunku, umieram! - takie krzyki słyszeli tej nocy mieszkańcy bloków w centrum miasta. Z balkonu zobaczyli zakrwawioną kobietę oraz atakującego ją mężczyznę.

Dziś w nocy 28 lutego 2021 r. miało miejsce obywatelskie zatrzymanie mężczyzny. Napastnik usiłował zgwałcić kobietę w centrum Chojny. Zatrzymania niedoszłego gwałciciela dokonał policjant w czasie wolnym od służby.

Na miejsce zdarzenia przyjechał radiowóz i karetka pogotowia ratunkowego. Kobieta oprócz doznanego szoku miała także rany na twarzy.

Sprawcę ujęto i doprowadzono na komisariat w Chojnie. Tam są dokonywane czynności wyjaśniające.

O sprawie piszemy jako pierwsi.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

krótko
krótko 04.03.2021, 23:47
Karygodne!
Brawo
Brawo 01.03.2021, 06:42
Znam tego policjanta. To jeden z najlepszych śledczych w Chojnie. Nietuzinkowy osobnik. Brawo!!!
Knagulec
Knagulec 01.03.2021, 11:04
Od gumowca na 100
ave
ave 01.03.2021, 09:22
Brawo On!
ona
ona 01.03.2021, 09:24
Brawo w czasach znieczulicy społecznej.
Pan
Pan 28.02.2021, 23:26
To nie jest "obywatelskie zatrzymanie" jak sugeruje artykuł, bowiem policjantem jest się zawsze, a nie podczas grafikowych godzin. Aczkolwiek szacunek, że uratował tą kobietę!! ;)
***** ***
***** *** 02.03.2021, 19:32
Zwykle to te kaczystowskie zomole pałują kobiety więc miło że zrobili wyjątek
black_
black_ 10.03.2021, 19:10
Pałowane są tęczowe macice taki jakiś zlepek komórek czyli można powiedzieć gdy by ich mamy miały gest wyskrobać na żądanie w 25 roku życia Jestem ZA , ZA , ZA .
niebieska karta
niebieska karta 28.02.2021, 21:40
Przemoc domowa?
ona
ona 28.02.2021, 20:41
Potwór!
Okoń
Okoń 28.02.2021, 20:14
Taka ku...zwyrodnialca jak jeden z Pomorskiej do puchy pajda raz dziennie zryć i trzy razy wp... i kolejna pajda Buahahaha obowiązkowa
chojnianka
chojnianka 28.02.2021, 18:05
To na na ulicy Wieżowej było.
birul
birul 28.02.2021, 17:09
Wychodzi na to, że to policjant uratował kobietę przed zgwłaceniem.
eMka
eMka 28.02.2021, 16:52
Sceny jak na dzikim zachodzie.
Marzena
Marzena 28.02.2021, 16:40
Do ciupy na zawsze takiego ***
Knagulec
Knagulec 28.02.2021, 18:23
To tylko gumowiec
Marta
Marta 28.02.2021, 16:17
Człowiek nie może być bezpieczny nawet w swojej okolicy.
Chenryk
Chenryk 28.02.2021, 15:28
Ciupciac się zachciało trzymajcie mnie bo mu zaraz Prz...... Ole. Pewnie jakiś ksondz bo im ciongle rzopy we łbach imyslal że będzie bezkarny i mu siem upiecze. 
kod
kod 28.02.2021, 19:53
zgłaszamy to do prokuratury. mózg ci prześwietlą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Okoń
Okoń 28.02.2021, 20:13
Uwazaj zeby ci dekla nie poderwało czasem kod -smród
Artur