Wiemy kiedy zamkną i na jak długo ulicę Krasińskiego

  • 03.03.2021, 14:14
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wiemy kiedy zamkną i na jak długo ulicę Krasińskiego
Główną ulicę na Górnym Tarasie w Gryfinie czeka przebudowa. Ulica zostanie wyłączona z ruchu już za kilka dni. Nastąpią tez zmiana w organizacji ruchu. Wiemy też jak długo może potrwać inwestycja.

Wykonawca przebudowy drogi powiatowej jest firma Maldrobud Sp. z o.o. Zamknięcie nastąpi od ul. 11 Listopada do ul. J. Iwaszkiewicza.

Z uwagi na nieprzejezdność ul. Krasińskiego, wyznaczone zostaną zastępcze przystanki autobusowe dla linii nr 1 Dolna Odra – Szczecin, tj. przy skrzyżowaniu ul. Krasińskiego z ul. Asnyka oraz przy skrzyżowaniu ul. Jana Pawła II z ul. J. Iwaszkiewicza.

Zmiana organizacji ruchu na Górnym Tarasie nastąpi już 10 marca 2021 r.

Prace czwartego etapu (pomiędzy ul. 11 Listopada i iwaszkiewicza) powinny potrwać do końca sierpnia.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (47)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

widzę to
widzę to 08.03.2021, 17:57
To będzie czas komunikacyjnych trudnosci.
płatne parkingi
płatne parkingi 04.03.2021, 23:30
Jeżeli ktoś kupuje samochód to powinien mieć świadomość, że gdzieś będzie go parkował. Jeżeli nie ma swojej działki to musi płacić. Normalne. To nie czasy PRL.
bezpłatne podatki:)
bezpłatne podatki:) 05.03.2021, 00:10
Jeśli ściąga się haracz w postaci podatków i to różnych od posiadaczy samochodów - to w zamian też coś się należy - to nie totalitaryzm, gdzie "łaskawy pan" lepiej wie, na co wydawać pieniądze...
Marcin
Marcin 04.03.2021, 17:04
Najgorsze w tym remoncie będzie to że Krasińskiego poprawi się jakościowo, a Jana Pawła znacznie się pogorszy przez autobusy i ciężarówki które dotychczas jeździły przez Krasińskiego.
123
123 04.03.2021, 14:26
To nie jest inwestycja gminna tylko POWIATOWA !!!
Balbina
Balbina 04.03.2021, 11:07
Ufff, dobrze, że nie robi tego srutututu ze srututelakmi bo by był armagedon.
Parkingowy
Parkingowy 04.03.2021, 10:59
Zobaczycie że parkingi zostaną zlikwidowane wzdłuż Krasińskiego !!!
Wspomnicie moje słowa !!
Pokażcie projekt przebudowy
józek
józek 04.03.2021, 14:19
Tutaj się z Tobą w połowie zgodzę. Parkingi będą ale w mniejszej ilości niż dotychczas. A sam projekt można znaleźć na internecie.
najtańszy z najtańszych...
najtańszy z najtańszych... 04.03.2021, 12:22
Tak swoją drogą - czy zaplanowano ścieżkę rowerową? We współczesnych miastach przy nowo wykonywanych drogach powinien być to standard...
józek
józek 04.03.2021, 14:20
Tak. Ścieżkę rowerową zaplanowano w projekcie przebudowy.
Klon
Klon 04.03.2021, 10:45
Ile drzew tym razem?
xd
xd 04.03.2021, 15:23
już wszystkie wycięli kilka tygodni temu
Kierowca
Kierowca 04.03.2021, 09:46
To przy okazji prosze zwiększyć bezpieczeństwo przy wyjeździe z ulicy Iwaszkiewicza na Krasińskiego jądąc od strony koscioła, bo skręcając w lewo, to praktycznie nie widać jadących z lewej strony, gdy są zaparkowane auta na przydrożnym parkingu. Wyjeżdża się na zasadzie- może się uda...
xd
xd 04.03.2021, 15:24
serio myślisz, że ktoś przy remoncie będzie myslał, żeby zrobić coś lepiej? hłehłehłe
Marcin
Marcin 03.03.2021, 19:21
Od razu apel do policji niech gonia tego pana ktory parkuje niebieskiego busa przy dzialkach na wylocie na weltyn w taki sposob ze nic nie widac wyjezdzajac z jana pawla.
armagedon
armagedon 03.03.2021, 17:38
Od tego jest burmistrz aby wymyślił nowy porządek jeśli chodzi o ruch na osiedlu.
chichot
chichot 03.03.2021, 17:47
w jednom strone sruuuu a w drugom tutututu :) Tylko uważajta na srututelka, bo może nie zajarzyć która która...
józek
józek 03.03.2021, 17:27
Jeśli plan jest na zamknięcie całej długości drogi ... To ja się pytam ... Gdzie posiadacze aut mają zaparkować?. Remont miał się odbywać etapami. Szykuje się gigantyczny armagedon ..
:)
:) 03.03.2021, 17:48
zawsze wolny parking masz tu - nazwany parkingiem Milera. Zanim wymyślisz jak wjechać - może zapytaj go jak to zrobić:)

https://www.igryfino.pl/wiadom…
v
v 03.03.2021, 17:42
Zamknięcie nastąpi od ul. 11 Listopada do ul. J. Iwaszkiewicza.
czy leci z nami pitol
czy leci z nami pitol 03.03.2021, 17:34
Jedź do Świnoujścia i pytaj o'parkingi "gospodarza" Gryfina, który m.in. za to bierze pieniądze z gminy Gryfino.
józek
józek 03.03.2021, 17:42
A co ma Świnoujście do Gryfina?.
port
port 03.03.2021, 18:01
Jak gospodarz częściej "urzęduje" w Świnoujściu niż w Gryfinie to właśnie to ma. Więc dobrze pyta CZY LECI Z NAMI PITOL
ajaj
ajaj 03.03.2021, 17:37
Pitol leci sobie w kulki!
Knagulec
Knagulec 03.03.2021, 16:29
Po remoncie szybciej *** ***
Gumowiec
Gumowiec 04.03.2021, 07:13
Zanim coś napiszesz to najpierw pomysł pustostanie
Memory five
Memory five 03.03.2021, 16:26
Jak widać, przed wyborami w 2018 minister Kwieciński z PiS powiedział w Gryfinie, że będzie kasa na dofinansowanie remontu ul. Krasińskiego. I jest. Mietek obiecywał, że wyremontuje Łużycką. I obiecał.
:)
:) 03.03.2021, 17:30
trzy razy obiecane to lepiej niż dwa razy dane:) Za to zawsze pochwali się miejscami parkingowymi - są wolne miejsca? SĄ!!!!
https://www.igryfino.pl/wiadom…
przyłapany
przyłapany 03.03.2021, 17:37
Sawaryn bajerował w sprawie Łużyckiej. Nie raz!
tak
tak 03.03.2021, 16:14
realizuje gmina!!
nic nie wnosi.
nic nie wnosi. 03.03.2021, 15:37
Rewelacji w tym artykule nie ma. Samą datę to wszyscy znają. Pokaż te zmiany w organizacji ruchu lepiej.
:)
:) 03.03.2021, 17:31
srutu tutu - pytaj grabarza jak Miler.. Albo powiedz że zmiany są i burmistrz je zna - jak Sawaryn...
czy leci...
czy leci... 03.03.2021, 17:36
Z tej radości pojechał do Świnoujścia!
Rys
Rys 03.03.2021, 15:00
Czerwca którego roku bo jak oni tak robią wszystko to skaczą na fale panemi w 2030
Zenek.
Zenek. 03.03.2021, 14:59
Jestem za wyremontowaniem ul .Krasińskiego, oby nie tak samo jak ul. Łużycką?
Gumowiec
Gumowiec 03.03.2021, 14:56
Zamiast ulicy zamknijcie bezterminowo Knagulca. Blagam
Starosta się stara
Starosta się stara 03.03.2021, 14:41
To jest najpoważniejsza inwestycja w 2021r. w gminie Gryfino. Tyle , że realizuje ja powiat.
Danka
Danka 03.03.2021, 22:23
Jaki powiat, troll lewacki kłamie. To jest gminna inwestycja. Powiat nawet drogi do weltynia odśnieżyć nie umiał.
Co za prymityw ta Danka...
Co za prymityw ta Danka... 03.03.2021, 23:31
Danka znów puściłaś kupę w majty w Świnoujściu ? A może w Imperialu ?
bo wszyscy prawacy, to jedna rodzina:)
bo wszyscy prawacy, to jedna rodzina:) 03.03.2021, 22:38
ale z ciebie debil, kłamliwy trollu o nicku danka - a co za różnica? Niby PiS to Sawaryn i Miler? A starostwo też Miler...
arek
arek 03.03.2021, 16:30
Się stara. Jedna droga na 10 lat z czego dostał kasę prawie na całość z dotacji. Orzeł biznesu i inwestowania starosta nasz hahahaaha
Gmina w ruinie
Gmina w ruinie 03.03.2021, 23:37
No, co dopiero skończyli 1-go Maja i Sprzymierzonych a wcześniej Armii Krajowej z rondem, Pomorską i Wojska Polskiego. A gmina parking przed urzędem ale na wlot z Parkowej im nie starczyło. Nawet na wyjazd z hali na Niepodległości. Zaplute karły gminne. A to, że dostał na to kasę to bardzo dobrze świadczy o powiecie, że umie pisać wnioski i je pisze.
kropidło
kropidło 03.03.2021, 14:47
Jedyna duża inwestycja gminy to hala na której gra w piłke bumistrza i MIler. To są główni beneficjenci.
Deprawacja
Deprawacja 04.03.2021, 07:32
A ko tam był ? Kilku kolesi Sawaryna i Milera ?
GazGryf
GazGryf 03.03.2021, 16:20
I jeszcze piłkarze, których sponsoruje mąż skarbnicy Bkejsz w klubie zarządzanym przez Milera seniora.
Taki Układ
Taki Układ 03.03.2021, 23:41
A szwagier wicka jest prezesem Energetyka i tam gmina leje kasę. Setki tysięcy po 400 i więcej. tysiaczkow na narty w Alpach.
szkoda
szkoda 03.03.2021, 22:40
Czyli to dlatego zniszczyli szkole (i miastu) boiska? Żeby mieć bliżej z urzędu? Przecież koło Laguny było naturalne miejsce na tworzenie kompleksu sportowo-rekreacyjnego tego typu...
A nie w ciasnej zabudowie centrum miasta....
o matko
o matko 03.03.2021, 14:39
Zacznie się wnet bałagan!

Pozostałe