PSZOKi znów czynne. Nareszcie!

  • 17.04.2021, 20:25
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
PSZOKi znów czynne. Nareszcie!
Ta wiadomość na pewno ucieszy mieszkańców gminy Gryfino. Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Gryfinie (składowisko Gryfino-Wschód i Baza Transportu przy ul. Targowej) wkrótce ponownie zostaną otwarte.

PSZOKi dla klientów zostały czasowo zamknięte. Jak tłumaczył PUK Sp.z o.o., taka decyzja podyktowana była zaistniałą sytuacją epidemiczną, ponownym lockdownem oraz bardzo dużą ilością zakażeń COVID-19 na terenie powiatu gryfińskiego.

Trzecia fala epidemii koronawitusa maleje. W związku z tym zmieniono decyzję w sprawie PSZOKów.

 

Informujemy zatem, że Punkty Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (składowisko Gryfino-Wschód i Baza Transportu przy ul. Targowej) zostaną otwarte od poniedziałku 19 kwietnia 2021 r.  

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

TKM
TKM 18.04.2021, 16:55
Biedny Kamil !! Musi orać za niemoty !!! A sam zablokował wpisy !!!
michaś
michaś 18.04.2021, 15:42
A w Mieszkowicach bylejakość nie tylko w sprawie PSZOK.
Działkowiec
Działkowiec 18.04.2021, 13:39
No !!! Jak się nie upomnisz to ....... Niech gminni wiedzą co naród myśli . Dzięki za wpisy .
Chńczyk
Chńczyk 18.04.2021, 16:53
jak głosowałem , jak jest ZERO!!
popieram
popieram 18.04.2021, 13:52
Racja, trzeba cisnąc leni bo sami z siebie nic nei zrobią.
kubełek
kubełek 18.04.2021, 10:00
Gmina nie radzi sobie ze śmieciami w ogóle, czego dowodem jest wyrok sądu w sprawie uchwały śmieciowej przygotowanej przez M. Sawaryna.
TKM
TKM 18.04.2021, 09:56
igryfino schodzi na psy tak jak Milery ??? Cenzura ??? A daj Pan spokój . Kiedy zabronicie swobodnych wpisów ?? Co ? Burmiszcz kazał ??
?
? 18.04.2021, 10:36
tobie odbija? Jak napoleońskie maniery - piszesz i masz od razu mieć opublikowane?
cierpliwy
cierpliwy 18.04.2021, 10:49
do ?
Nie potrafi przeczytać, ze komentarz ukaże się w przeciągu 5 minut. Chciałby pewno to mieć natychmiast jak u siebie w pliku tekstowym.
róża
róża 18.04.2021, 09:59
Jaka cenzura o co ci chodzi?
Zenon Podnóżek
Zenon Podnóżek 18.04.2021, 11:19
To o konkurencji z e ,która zlikwidowała komentarze bo mieszkańcy się nie sprawdzali i nie rozumieli Srutututu i UKŁADU.
kwiat
kwiat 18.04.2021, 10:39
róza, jakiś w gorącej wodzie kąpany, niecierpliwy.
Dziakowiec
Dziakowiec 18.04.2021, 09:49
Panie !!! *** co cenzura ta jak u Milerów ???? Zapomniałeś napisać o śmietnikach na działkach ?? I zemście urzędsów z gminy
Zemsta Tercetu ?
Zemsta Tercetu ? 18.04.2021, 08:52
Gmina z Zemsty za pyskowanie na temat śmieci , nie pozwala założyć kamer przy śmietnikach - DZIAŁKOWCÓW . A niech wam POdrzucają !!!
???
??? 18.04.2021, 09:57
Z jakiej znowu zemsty? O co chodzi?
Tercet
Tercet 18.04.2021, 13:37
Ceny śmieci !!! Ciemniaku z Urzędu Miasta i Gminy
hrabia
hrabia 18.04.2021, 07:28
jaki pan taki kram jaki pulmiszcz taki puk
Lato
Lato 18.04.2021, 00:21
Kiedy ? Podobno w czerwcu.
Robol
Robol 17.04.2021, 23:06
Śmierdzące LENIE
Robobol
Robobol 18.04.2021, 19:31
Jedna łapka w dół.
OK.
Może nie śmierdzące.
podatnik
podatnik 17.04.2021, 22:50
Niech wykonują obowiązki za które dostają nasze pieniądze!
podatnik
podatnik 17.04.2021, 20:59
Nie ma czego gratulować, bo to powinno byc non stop.

Pozostałe