Pędził na motocyklu. Uderzył w samochód

  • 17.05.2021, 22:51
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pędził na motocyklu. Uderzył w samochód Fot. Suszą! Gryfino!
Motocyklista wbił się w auto przy warzywniaku! – poinformowała nas czytelniczka. Młody kierowca jechał bardzo szybko. W pewnym momencie stracił panowanie nad jednośladem i uderzył w samochód zaparkowany przy ulicy Piastów w Gryfinie.

Na miejsce wezwano karetkę pogotowia, która przetransportowała rannego motocyklistę do szpitala.

Do wypadku doszło w poniedziałek 17 maja 2021 r. ok. godz. 21.

 

Aktualizacja:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/41091,18-letni-motocyklista-w-szpitalu-znamy-stan-jego-zdrowia-po-wypadku

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

MANETKA
MANETKA 18.05.2021, 09:22
KOŃ GO PONIÓSŁ
...
... 18.05.2021, 09:53
Przynajmniej ten konik na razie będzie odpoczywał...
Podpis
Podpis 18.05.2021, 09:15
Dobrze, że nie zabił komuś dziecka, matki, ojca...
Bolesna lekcja, ale chyba go to czegoś nauczy.
Kilon
Kilon 18.05.2021, 12:54
Wątpię.
Gips
Gips 18.05.2021, 08:33
Ciekawe czy kulosy połamane
kara musi byc
kara musi byc 18.05.2021, 13:35
Oby.
Poczuć podmuch wiatru....
Poczuć podmuch wiatru.... 18.05.2021, 08:32
Zabity czy żywie ?
wiatr we włosach
wiatr we włosach 18.05.2021, 20:01
jak łysy na motorze tylko jak otworzy rozporek
As
As 18.05.2021, 08:13
Patrz w lusterka bo motocykliści są wszędzie. Wcale mi ich nie żal tylko szkoda ich rodzin.
Marco
Marco 18.05.2021, 07:43
Dramat ogólnie jak jeżdżą w Gryfinie policji brak edukcaji brak każdy na swój strój mandaty za maseczki to jest zagrożenie świat zwariował.
Prawda
Prawda 18.05.2021, 07:18
Idiota i tyle.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 18.05.2021, 06:44
Na moście jechał na jednym kole i jak już postawił z powrotem na dwa, to stracił panowanie... Monitoring prawdę ci powie. Tak więc, naturalna selekcja, lub nauczanie przez naturę... Głupich nie sieją,!
Motocyklista
Motocyklista 17.06.2021, 11:56
Ktoś tu sieje plotki. Skoro jechałem na jednym kole, to na pewno była to prędkość poniżej 40km/h, a wątpię, że przy takiej prędkości tak bym ogarnął te samochody i przeleciał 7 metrów w powietrzu, a na koniec trafił na 2 tygodnie do szpitala. W motocyklu była wbita szóstka, więc nie mogłem jechać wolno, a to tylko 125cm3 - nawet 1000cm3 miałby mały problem, aby z tego biegu podnieść koło. :-)
Gryfino
Gryfino 18.05.2021, 18:10
Selekcja naturalna
XXX
XXX 18.05.2021, 12:49
125 na kole przez cały most mądre debilu ***
Motocyklista
Motocyklista 17.06.2021, 11:45
Po pierwsze, to nic nie pamietam przed wypadkiem, ale na pewno nie leciałem przez cały most na jednym kole, bo nie chciałbym zatrzeć silnika, a to tylko 125. Po drugie, co to ma do wypadku?
kazik
kazik 18.05.2021, 00:32
A wystarczyłoby aby ceny nowych samochodów w salonach nie były brane z sufitu to ich sprzedaż byłaby wielokrotnie większa, ludzie nie sprowadzaliby z zagranicy samochodów w takiej ilości jak obecnie. W tej chwili ceny samochodów w stosunku do zarobków wróciły do czasów p. Gierka
plusk
plusk 18.05.2021, 19:35
Ceny samochodów są zwariowane.
no szok
no szok 18.05.2021, 00:23
No i 2 auta za jednym zamachem skasowane!
Wchdt
Wchdt 18.05.2021, 00:58
Trzy
ubezpieczyciel
ubezpieczyciel 18.05.2021, 01:07
plus motocykl
czarny humor
czarny humor 18.05.2021, 00:15
Za mało lusterek było....
To jest mojego kolegi kuzyn
To jest mojego kolegi kuzyn 18.05.2021, 14:08
Nie on stracił panowaniw nad nim i wpad w poślizg
www zj
www zj 18.05.2021, 17:30
Stracił panowanie bo zapier....
obiektywnie
obiektywnie 18.05.2021, 19:06
Za szybko w stosunku do swoich umiejętności i warunków panujących na ulicy.
osa
osa 17.05.2021, 23:29
Coś musiało wyskoczyć że podjął taką decyzję.
SstvArris
SstvArris 18.05.2021, 17:11
Na bank to była jego świadoma decyzja 😂... Wszędzie się muszą pojawić takie komentarze debilne ludzi którzy nie potrafią myśleć logicznie... Ja ci pomogę, czy twój mały móżdżek ogarnia coś takiego jaki utrata panowania nad pojazdem? ...w wyniku nie dostosowania chociażby prędkości??? Wtedy decyzji się już nie podejmuje
osa
osa 18.05.2021, 19:22
Wypraszam sobie o debilnych komentarzach. Obrażasz a nie masz podstaw. Jeśli nie dostosował prędkości, to właśnie dowód na to,z e coś "wyskoczyło"? Rozumiesz swój nietakt?
Misia
Misia 18.05.2021, 08:27
Zdaża się, mi wczoraj wyskoczył jak z procy kot daliśmy radę ale....
ewa
ewa 18.05.2021, 08:05
tak. Rozum mu wyskoczył, bo leciał z mostu jak durny. Wcześniej szalał po nabrzeżu.

Pozostałe