Burmistrz Sawaryn zatrudnia w UMiG Roberta Kulawca, byłego członka zarządu PUK

  • 29.07.2021, 00:27
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Burmistrz Sawaryn zatrudnia w UMiG Roberta Kulawca, byłego członka zarządu…
Robert Kulawiec „ustąpił ze stanowiska w zarządzie PUK ze względu na zły stan zdrowia” - tak odpowiedział burmistrz Gryfina Mieczysław Sawaryn. Odchodzącemu z Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych Robertowi Kulawcowi wypłacono odprawę w wysokości dwumiesięcznego wynagrodzenia. Po kilku tygodniach burmistrz zatrudnia go w UMiG.

Błyskawiczny nabór. Jeden z warunków: odpowiedni stan zdrowia

Nabór na wolne stanowisko urzędnicze ds. gospodarki odpadami w Wydziale Gospodarki Komunalnej ogłoszono 6 lipca 2021 r., a dokumenty należało składać stosunkowo szybko, bo do 19 lipca.

W ogłoszeniu określono wymagania niezbędne. To m.in.:

- Wykształcenie minimum średnie o specjalności ochrona środowiska lub pokrewne,
- Znajomość przepisów prawnych niezbędnych przy wykonywaniu zadań w tym szczególnie ustawy o odpadach, ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach,
- Bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego (Microsoft Excel),
- Nieposzlakowana opinia oraz stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku urzędniczym.
 
 
Robert Kulawiec podinspektorem
 
Już 26 lipca 2021 r. burmistrz Mieczysław Sawaryn ogłosił wynik naboru:
 
"Informuję, że w wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko podinspektora w Wydziale Gospodarki Komunalnej został wybrany do zatrudnienia pan Robert Kulawiec zamieszkały w Gryfinie.
Pan Robert Kulawiec spełnił wszystkie wymogi formalne określone w ogłoszeniu o naborze. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej kandydat udzielał rzeczowych i wyczerpujących odpowiedzi, potwierdzając tym samym wiedzę, doświadczenie zawodowe oraz predyspozycje do podjęcia pracy w Wydziale Gospodarki Komunalnej".
 
Zadaniem Roberta Kulawca m.in. współpraca z PUK
 
Oto zadania nowego podinspektora:
1. Przygotowywanie opisu przedmiotu zamówienia w postępowaniach o udzielanie zamówienia publicznego na prowadzenia zadań polegających na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości.
2. Nadzorowanie realizacji umów w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych na terenie gminy Gryfino.
3. Rozliczanie kosztów funkcjonowania systemu gospodarki odpadami komunalnymi.
4. Przyjmowanie i weryfikacja sprawozdań podmiotów realizujących zadania z zakresu odbioru odpadów komunalnych oraz instalacji przetwarzania odpadów komunalnych.
5. Sporządzanie wymaganych przepisami prawa sprawozdań z zakresu gospodarki odpadami komunalnymi.
6. Prowadzenie kontroli podmiotów realizujących usługi z zakresu odbioru odpadów komunalnych.
7. Prowadzenie spraw związanych z uzyskaniem przez przedsiębiorców wpisów do prowadzonego przez burmistrza Gryfina Rejestru Działalności Regulowanej
w zakresie działalności polegającej na odbiorze odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości.
8. Dokonywanie wpisów do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej dotyczących uprawnień przedsiębiorców, związanych z prowadzonym zakresem czynności.
9. Planowanie kierunków rozwoju systemu gospodarki odpadami komunalnymi na terenie gminy Gryfino.
10. Współdziałanie z podmiotem obsługującym gminny system gospodarki odpadami komunalnymi w celu zwiększenia efektywności systemu.
 
O odejściu Roberta Kulawca z zarządu PUK napisaliśmy ostatnio tutaj:
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (80)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

 Jim Carrey
Jim Carrey 31.07.2021, 08:51
Maska 3 Muszkieterów.
terceciarz
terceciarz 31.07.2021, 09:24
Wszystkich trzech?
Plaga
Plaga 30.07.2021, 07:26
Niee no chwila.Ten człowiek zdaje się emerytowany wojskowy,zatrudniony jest w PUK i pracuje zdalnie?,zatrudniony też w UM Gryfino -podinspektor? Ile etatów może obsłużyć schorowany człowiek?
Może trzeba trochę zwolnić?
Pikuś
Pikuś 30.07.2021, 11:41
Chętne nie wojskowy a psiak. W antyterrorystycznej był. A potem może i wojo.
Wojtek
Wojtek 30.07.2021, 06:35
Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości? W Gryfinie rządzi sitwa. Przestawia sie tylio pionki na szachownicy. Urwa urwie łba nie urwie.
Żan
Żan 30.07.2021, 09:57
Kogo masz na myśli?
Wojtek
Wojtek 31.07.2021, 00:06
A ty się kuzwa z choinki zerwałeś? Dokładnie wiesz kogo mam na myśli. Po co te idiotyczne pytania Sewerynowi trllu.
o włascielach
o włascielach 30.07.2021, 01:41
Niestety na głupotę nie ma szczepionki.
cóż
cóż 30.07.2021, 09:58
Ale jest wiedza, a ją się latami nabywa.
uwaga
uwaga 30.07.2021, 01:34
Jak Ci ktoś daje pieniądze albo coś wartościowego za darmo, nie czekaj ani chwili, od razu dzwoń do swojego adwokata albo na policję

Pyton
Pyton 30.07.2021, 00:05
A on ma maturę ?
rondel
rondel 30.07.2021, 01:17
wojskową
Knagulec
Knagulec 29.07.2021, 22:38
Kulawiec to się nadaje juz do pchania karuzeli
dokładnie
dokładnie 29.07.2021, 22:55
No to właśnie Sawaryn zatrudnił w to miejsce.
MNIETEK I  CHYŻY   HA HA AH
MNIETEK I CHYŻY HA HA AH 29.07.2021, 19:32
DZIWKA PLUS TEN ŁYSY ŁEB BEZMÓZG
PWDERASTA Z KSIĘZYCA PLUS PRZEOR HA AHA HA TEN OD PRZE ORANIA AH AHA H…
PWDERASTA Z KSIĘZYCA PLUS PRZEOR HA AHA HA TEN OD PRZE ORANIA AH AHA H 29.07.2021, 19:05
WIRUS PZPR ZMUTOWAŁ HA AH AH ***NIA SIĘ TERAZ PASIE NA COVID 19 HA AH AH
wiódł ślepy Kulawego
wiódł ślepy Kulawego 29.07.2021, 18:59
Na stronie www natwojkoszt podano że polaki ład obniży wpływy gminy Gryfino z tytułu ℅ z PIT o conajmniej 8 815 831,27 a wyburzenie bloków węglowych i obiektów towarzyszących znacżąco obniży wpływy z podatku od nieruchomości.

Czy leniwy tercet oprócz rozbudowy biurokracji i stawiania "skarbonek" typu nabrzeże czy mauzoleum w parku, ma jakieś iinteligentne inaczej pomysły zaradcze?
Pikuś
Pikuś 30.07.2021, 11:42
Ma. Na siebie. Działki, udziały, układy....
cierpliwa
cierpliwa 30.07.2021, 12:13
Na układy nie ma rady... Do czasu...
Oj dana dana, nie ma to jak śmietana
Oj dana dana, nie ma to jak śmietana 29.07.2021, 17:05
W puku nowa władza. Wazeliniara lata do nowego prezesa z każdym papierem, żeby widział jak ciężko pracuje. A mimo wszystkich premii od starego prezesa teraz jedzie po nim jak po burej suce.

Wy tam w gminie nie chcecie jej przygarnąć do korytka?
Wisła Wisła
Wisła Wisła 29.07.2021, 22:25
Kto by ją chciał? Może jakis stary zdesperowany dziad morowy.
no tak
no tak 29.07.2021, 17:55
Efekt czystki.
przeludnienie
przeludnienie 29.07.2021, 16:13
UmiG pęka w szwach od urzędników. Nawet w banku się nie mieszczą.
Nepotyzm
Nepotyzm 29.07.2021, 19:01
Rozrost biurokracji to skutek komputeryzacji ;-)
?;)
?;) 29.07.2021, 20:16
Pijesz do szefa, któremu trzeba drukować co jest "w internetach" a potem pisać odpowiedzi?
dostanę nagrodę za pomysł "przynoszący korzyści"?
dostanę nagrodę za pomysł "przynoszący korzyści"? 29.07.2021, 17:33
Bibliotekę przesiedlić do domu katechetycznego (wynająć od parafii, che che), bibliotekę zamienić na urząd gminy...
Wypalenie drugiej kadencji
Wypalenie drugiej kadencji 29.07.2021, 16:03
To typowa polityka pisowska wcisnąć swojego Wypalili sie chłopcy wraz ze swoimi radnymi.
zdumiony
zdumiony 29.07.2021, 14:57
Decyzje Sawaryna wciąż budzą zdumienie i każą zadawać sobie pytanie: "czy to się dzieje naprawdę?"
Goś ma dobrze ustawioną w PiS rodzinę
Goś ma dobrze ustawioną w PiS rodzinę 29.07.2021, 17:04
Tak działa PiS.
Nepotyzm
Nepotyzm 29.07.2021, 19:02
Każda mafia tak działa
LUBERSBORN GRYFINO  HA AHA H
LUBERSBORN GRYFINO HA AHA H 29.07.2021, 15:48
to jest teatr od lat *** DOPA I KAMIEMI KOPA HA HA AH BRAT PO BRACIE NA JEDNYM WARSZTACIE HA HA AH MATKA TO OJCIEC A OJCIEC TO BRAT HA AH AH
przypuszczam
przypuszczam 29.07.2021, 15:00
On chyba jak sam w lustro patrzy to się dziwi.
Bbb
Bbb 29.07.2021, 13:37
Lokalny klub G dzieś I ndziej S chowanych zyskuje nowych członków:
- były wiceburmistrz, były człowiek od propagandy w PZPR - zagospodarowany
- były burmistrz, były poseł SLD, były baron SLD w województwie - zagospodarowany
- była sekretarz gminy - zagospodarowana
- były prezes GTBS - zagospodarowany
- były członek zarządu PUK - zagospodarowany
tylko gmina słabo zagospodarowana

Czy nowy podinspektor niebawem nie stanie się naczelnikiem?
volf
volf 30.07.2021, 01:18
Sieroty zagospodarowane. Nieudacznik d nieudacznika ciągnie.
Wszyscy bardzo chorobliwi...
Wszyscy bardzo chorobliwi... 30.07.2021, 00:10
DLT była starostą gryfińskim oprócz sekretarzowania.
Miłośnik wazeliny
Miłośnik wazeliny 29.07.2021, 13:58
Współczuję staremu naczelnikowi tego wydziału nowego pracownika...
podatnik
podatnik 29.07.2021, 15:01
Wszystkim trzeba współczuć
smerfik
smerfik 29.07.2021, 13:56
co to jest "lokalny klub G"? Trzeba już się bać?
ogólnie
ogólnie 29.07.2021, 13:14
Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.
Urząd już nie dycha
Urząd już nie dycha 29.07.2021, 12:07
Do PUK się nie nadawał bo wszystko pieprz ył i olewał i do pracy nie chadzał jak stypa to stypa i rozłożył firmę. Teraz będzie dozorował to co rozłożył. A jako ucho dostanie dodatek specjalny 3500 za donoszenie i będzie ponad dycha.
?
? 29.07.2021, 12:13
Kto?
ola  co lubi lody k  oral
ola co lubi lody k oral 29.07.2021, 11:49
a gdzie muchy z PGERU ah ah ah jak tak mozna ah ah ah kabaret https://www.youtube.com/watch?… moz e jakies dofinasowanie z ops ze wzgledu na stan zdrowia ha ah ah
agent 07    ha ha ah  z saturna  ah ah ah
agent 07 ha ha ah z saturna ah ah ah 29.07.2021, 12:53
mucha to dziewcze bonda ha ha ah
kasa sie liczy
kasa sie liczy 29.07.2021, 11:16
Najważniejsze, że pensja jest wyższa
W SEDNO
W SEDNO 29.07.2021, 18:52
DZIWKI TAK MAJA HA HA AH
UB WIECZOREK
UB WIECZOREK 29.07.2021, 11:05
kulawiec to UB HA HA AH URZEDNIK BOGA HA AH AH ale jaki bóg taki i urzednik ha ah ah https://katalog.bip.ipn.gov.pl… https://katalog.bip.ipn.gov.pl… RODZINNY BIZNES HA HA AH https://katalog.bip.ipn.gov.pl…
hę?
hę? 29.07.2021, 11:17
A to jakaś rodzina?
ub wieczorek
ub wieczorek 29.07.2021, 11:31
a co zdziwienie tu stanowiska sa dziedziczne i krzesła obrotowe zapytaj sie kulawca ha ha ah i tych ze żłobka ubeckiego ha ha ah jeszcze zyją np agronom z 11 listopada towarzysz wieczorek zwany tez aptekarzem ha ah ah chyba nawet kuduk cyca tam dostawał i lody oral
a'propos dziedziczne
a'propos dziedziczne 29.07.2021, 13:15
A te powiązania rodzinne mają niby związek z matką burmistrza?
ub wieczorek
ub wieczorek 29.07.2021, 15:07
jasne jak słońce

Pozostałe