Sawaryn w kościele bez maseczki

  • 08.09.2021, 14:30
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Sawaryn w kościele bez maseczki UG Stare Czarnowo
Burmistrz Gryfina, podobnie jak w zeszłym roku, nie dał wzoru mieszkańcom podczas archidiecezjalnych dożynek w sąsiedniej gminie. -Znowu bez maski w miejscu publicznym. Jego nie obowiązują zasady? – słyszeliśmy komentarze.

Przypomnijmy, że Mieczysław Sawaryn, burmistrz Gryfina od początku epidemii daje przykłady ignorowania zagrożenia epidemicznego. Przykładowo w zeszłym roku podczas dożynek archidiecezjalnych w Mieszkowicach burmistrz Gryfina najpierw nie miał choć potem okazyjnie zakładał. Pisaliśmy o tym tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/37774,sawaryn-niczym-biskup-celebrans-maseczki-nie-mial

W Mieszkowicach na chwile maseczkę założył, a w tym roku na dożynkach archidiecezjalnych w Kołbaczu nie widzieliśmy go w maseczce.

A jak było w sejmie gdy poseł Braun nie chciał założyć maseczki i został wyproszony z Sali obrad?

-Mamy na sali panie posłanki, które są w stanie błogosławionym i które proszą mnie, ze względu bezpieczeństwa, o to, żeby wszyscy przestrzegali zarządzenia. Jest w moim zarządzeniu informacja o tym, że jeśli ktoś dysponuje zaświadczeniem lekarskim - a do tej pory jeden poseł takie zaświadczenie okazał - może być bez maseczki – powiedziała wówczas marszałek Elżbieta Witek.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (47)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

obrazek
obrazek 17.09.2021, 00:12
Wielu celebrytom czasami wydaje się, że mogą znacznie więcej niż przeciętni ludzi. Mimo że prawo dotyczy wszystkich w takim samym stopniu, to chętnie je łamią.
muzyk
muzyk 12.09.2021, 12:19
Naprawde nieodpowiedzialny jest ten wasz burmistrz.
dr Diagnoza
dr Diagnoza 09.09.2021, 15:01
Osoby narcystyczne częściej uważają, zże to inni przeciw nim spiskują co staje się dla nich wyjaśnieniem dlaczego nie idzie im tak jakby chcieli. Taki człowiek jest predysponowany do myślenia spiskowego.
nieJa
nieJa 11.09.2021, 10:58
no co wy?Maryja wiecznie dziewica uchroni swoich wiernych!
Męczysław Leniwy
Męczysław Leniwy 09.09.2021, 10:11
Mnie lekasz powiedział rze gdy mnie wirus zaatakuje to siem sam tak lenistwem zarazi rze z głodu umrze. Wienc po co mnie maseczka siem pytam?
sroka
sroka 09.09.2021, 11:41
Ty to jesteś Męczysław Wspaniały!
dokładnie
dokładnie 09.09.2021, 13:09
Raczej Męczysław Spasiony co nie chce mu się nic robić.
ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 09.09.2021, 05:59
kto czytał ustawe kto jest zwolniony z noszenia maseczek ha ha ah chorzy psychicznie bo im szczepionka nie potrzebna ha ha ha oraz oficerowie wywiadu abw i innych służb nawet policja musi czyli mnietek albo oficer AW SKW lub innej bo napewno nie chory psychicznie chociaż kto wie w tych słuzbach jest sporo pomyleńców ha ha ah
uśmiałem się
uśmiałem się 09.09.2021, 11:42
Ciekawa hipoteza ha ha ah
mietek
mietek 08.09.2021, 19:49
co za czepialstwo..
chech
chech 08.09.2021, 21:42
jakieś prawo - kto by się tam przejmował...
prawy i sprawiedliwy
prawy i sprawiedliwy 08.09.2021, 19:47
Może ktoś chce pokazac ze jest ponad prawem?
maseczka
maseczka 08.09.2021, 19:31
Pocałujta w d...e wójta !!!!!!!
Szakaszwili
Szakaszwili 08.09.2021, 19:38
To Nikitiński też tam był?
przepisy o reklamie alkoholu
przepisy o reklamie alkoholu 08.09.2021, 18:47
Chorzy psychicznie mogą nie nosić maseczek. Taka uwaga ogólna i bez związku skutkowo-przyczynowego
obserwator
obserwator 08.09.2021, 18:35
Co rusz pokazuje gdzie ma prawo.
bool
bool 08.09.2021, 17:26
Kto już przeszedł to ma przeciwciała.
jak na powyższym obrazku
jak na powyższym obrazku 08.09.2021, 18:00
A niektórzy mają wszystko w d...
studium
studium 08.09.2021, 17:22
A działki to mu Miler przygotowywał bez rękawiczek !
jak w powiedzeniu
jak w powiedzeniu 08.09.2021, 17:22
Modli się pod figurą a diabła ma za skórą.
jadłosPiS
jadłosPiS 08.09.2021, 17:21
Już dawno pokazał gdzie ma obostrzenia wprowadzone przez PiS!
Antałek
Antałek 08.09.2021, 17:07
Ja myślał co to w knajpie w Chojnie.
Tymek
Tymek 08.09.2021, 16:55
Nie dał wzoru mieszkańcom dlatego ze chodzi do kościoła. Halo mamy XXI wiek
Kabaret
Kabaret 08.09.2021, 16:46
A co to bal maskowy? Ludzie dajcie już spokoj z tą pandemią. Sami ją nakręcacie. Miała byc 2 tygodnie a jak tak dalej bedziecie się nakręcać to się nigdy nie skończy.
zacznij myśleć, cymbałku...
zacznij myśleć, cymbałku... 08.09.2021, 18:20
Debilku - jak zachorujesz na nowotwór to też 2 tygodnie będą mieli cię leczyć a potem "dajcie spokój"?
język
język 08.09.2021, 15:57
Jakbym stracił węch i słuch to bym chciał zasmakować.
lot w USA
lot w USA 08.09.2021, 15:56
Jeden z pasażerów nagle opuścił zajmowane miejsce, zaczął krzyczeć i przeklinać stewardessy. Interweniować musiał jeden z członków załogi, który próbował uspokoić mężczyznę i nakazał mu wrócić na miejsce. Po dłuższej wymianie zdań w końcu awanturujący się 61-latek usiadł. Zaczął wówczas warczeć jak pies oraz wkładać i zdejmować maseczkę na twarzy. Całą sytuację nagrał telefonem inny pasażer samolotu. Linie lotnicze wydały oświadczenie, w którym potwierdziły incydent. Mężczyzna został zatrzymany po wylądowaniu i zostały mu postawione zarzuty zakłócenia porządku i narażenia pasażerów i załogi na niebezpieczeństwo.
Pies
Pies 08.09.2021, 17:11
Dostał szczepionkę przecinko wściekliźnie.
nieJa
nieJa 08.09.2021, 15:40
witek nie jest dla mnie autorytetem.to kłamczucha i przestępca

Pozostałe