Jest źle. Awaria nie zostanie dzisiaj usunięta

  • 21.10.2021, 21:05
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Jest źle. Awaria nie zostanie dzisiaj usunięta
Mieszkańcy części Gryfina muszą uzbroić się w ogromną cierpliwość. Wody nie będzie znacznie dłużej, niż pierwotnie zakładały władze gminy.
-W związku z nieprzewidzianymi utrudnieniami, wydłuży się czas usuwania awarii sieci wodociągowej w Gryfinie przy ul. Łużyckiej. Przewiduje się, że awaria zostanie usunięta do godziny 6:00 dnia 22 października 2021 r. - zapowiada tym razem zastępca burmistrza Paweł Nikitiński.
 
Wcześniej komunikat mówił, że woda w kranach popłynie jeszcze dzisiaj 21 października do godz. 22.
 
Napisaliśmy o tym tutaj:
 
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Męczysław leniwy
Męczysław leniwy 22.10.2021, 02:00
Po co wam w woda w kranie
gdy Pilecki jest na ścianie?
podejrzewam
podejrzewam 22.10.2021, 00:35
Będzie jak z tym rondem co go Sawaryn już kilka razy planował rozpruć ale jakoś mu się nie udało.
Tentego
Tentego 21.10.2021, 23:34
Awarie się zdarzają. W komunikacie może warto byłoby powiedzieć co się stało, czy awaria jest skomplikowana. Ludziom , którzy od kilku godzin usuwają uszkodzenie - pewnie nie jest miło czytać. Zawalił się wiadukt w Koszalinie, strażacy mają kilkaset zgłoszeń i próśb o interwencję, wichura dała się wszystkim we znaki ,
Nie pomagasz - nie przeszkadzaj i nie jątrz ...
prstti
prstti 22.10.2021, 00:53
Tercet nie dość że leniwy to jeszcze pechowy.
Miś
Miś 22.10.2021, 00:37
Korzystając z okazji, bo w końcu awaria też jest jakąś okazją, by naszym pasażerom, ludziom dobrej roboty, bo są nimi przecież, zaprezentować, do czasu usunięcia awarii, artystyczny program
pyton II
pyton II 21.10.2021, 23:13
KŁamcy.
sawaryniarstwo
sawaryniarstwo 21.10.2021, 22:54
Napoleon zawsze pytał czy dowódca ma szczęście . Nasz dowódca szczęścia nie mieć . Wszystko jest kaput. Dobrze wychodzą tylko delegacje.
mongolia
mongolia 21.10.2021, 22:00
A gdzie jest burmiszcz pytam? Dlaczego wszystkie opóżnione komunikaty podpisuje gościu ze stepu?
leser
leser 21.10.2021, 22:21
Najwyraźniej ma na wszystko wyje**
Świnoujście
Świnoujście 21.10.2021, 21:48
Sawaryn pewno nawet nie wie że jakaś awaria.
echo
echo 21.10.2021, 21:18
No nie! Panie Długoborski miałem pana za porządnego człowieka.
!!
!! 21.10.2021, 21:17
skursawryństwo

Pozostałe