Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 17:32
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Utonął pensjonariusz DPS

Nie żyje około 60-letni mężczyzna. Był pensjonariuszem Domu Pomocy Społecznej. Zginął tragicznie.
Utonął pensjonariusz DPS

Do tragedii doszło dzisiaj 22 czerwca 2022 r. przed godziną 18. Jeden z pensjonariuszy DPS w Trzcińsku-Zdroju postanowił ochłodzić się w Jeziorze Miejskim. Wszedł do wody.

Niestety, utonął.

Trwają czynności wyjaśniające przyczyny zdarzenia.

 

O tragedii na trzcińskim jeziorze napisaliśmy wcześniej tutaj:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/47322,poszukuja-topielca-tragedia-na-jeziorze



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Marek 24.06.2022 11:14
Niech mu ziemia lekką będzie.

amen 25.06.2022 09:21
świeć Panie nad jego duszą.

Z Trzcińska 23.06.2022 20:08
Plotka skad wiesz ze to pijaczek moze cos naprwde sie temu panu stalo. A ty odrazu od pijaczkow wyzywasz.

Płotka 23.06.2022 11:31
Następny pijaczek pod wodą tak trzymać.

Bill 23.06.2022 09:43
Dopiero sekcja zwłok może wykazać przyczyny utonięcia.

Marek 24.06.2022 11:14
I tego się trzymajmy.

Głowa na karku 23.06.2022 00:12
Nic mi nie zrobią bo mam rentę na niepoczytalnośc i alkoholową i bezrobotne z biura pracy na więcej od 90% z was za picie piwa przed telewizorem

Edward 22.06.2022 23:55
Jak rzeczy zostawił na brzegu to znaczy, że nie chciał się utopić i to nie by lo samobójstwo!

lecco 22.06.2022 23:29
Popływał i serce nie wytrzymało.

Marek 24.06.2022 11:15
Ale dlaczego tak nagle?

Jerzy 22.06.2022 20:15
To jest ta wspaniała opieka, nic tylko pozazdrościć.

TZ 22.06.2022 21:54
Przecież pensjonariusze nie są pozamykani w klatkach i mogą wychodzić poza teren DPS. Budynek znajduje się nad jeziorem....

Jerzy 23.06.2022 01:43
Opieka i tak ***owa. JBC PiS i Solidarność

zmiesmaczona 23.06.2022 09:52
Cyz ty jeteś zdrowuy na umyśle Jerzy. Wydarzłya się tragedia a ty tu siejesz propagandę?

Mariola 23.06.2022 09:54
TZ, oczywiście wiemy to, ale niektórzy się zawsze czepiają i szukają dziury w całym..

z Trzcińska 22.06.2022 19:19
Straszna wiadomość.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: key Treść komentarza: Ta nowelizacja to milowy krok, ale kluczem do sukcesu będzie realna egzekucja. IJHARS od lat boryka się z brakami kadrowymi, a monitorowanie całego polskiego internetu, social mediów i małych partii importu wymaga potężnych zasobów ludzkich i technologicznych. Jeśli nie pójdą za tym fundusze na etaty dla kontrolerów, przepisy pozostaną martwą literą prawa. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 17:27 Źródło komentarza: Fałszowanie żywności to teraz przestępstwo. Rząd wprowadza więzienie i surowe kary dla oszustów Autor komentarza: biedak przed a po ? Treść komentarza: Za tą betonozę jaką nam funduje seweryn dwie łużyckie by powstały ! Data dodania komentarza: 22.06.2026, 17:26 Źródło komentarza: W powiecie gryfińskim wyborcy też wystawiają samorządowcom surowe oceny. Pretensje do samorządowców Autor komentarza: Davidkowa Treść komentarza: Jestem SZAlona, chciałam kupić ziemię pod inwestycje w okolicach Wełtynia, i cóż sie okazało, nie ma nic, większość widzialnego terenu zakupiła LOkalna wadza, znaczy się mają szmal i wiedzę to kupują Data dodania komentarza: 22.06.2026, 17:24 Źródło komentarza: W powiecie gryfińskim wyborcy też wystawiają samorządowcom surowe oceny. Pretensje do samorządowców Autor komentarza: Pandora Treść komentarza: Ta infantylna wymiana ciosów to woda na młyn dla radykałów. W Polsce decyzja Nawrockiego legitymizuje i nakręca nastroje antyukraińskie, z kolei na Ukrainie demonstracyjne odesłanie orderu przez Zełenskiego wzmacnia środowiska szowinistyczne, które od dawna budują tożsamość na resentymentach antypolskich. Obaj liderzy otworzyli puszkę Pandory. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 17:11 Źródło komentarza: Nawrocki czekał z odebraniem Orderu Zełenskiemu by zrobić Tuskowi na złość? Polityczna piaskownica, a interes Polski
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama