Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
wtorek, 16 grudnia 2025 14:38
Reklama
Reklama
Reklama

Inglof M. został zatrzymany

Za jazdę w stanie nietrzeźwym gryfiński Sąd Rejonowy w trybie przyspieszonym skazał wczoraj, 22 stycznia 2017 r. obywatela Niemiec. W sobotę rano na drodze W-124 Chojna-Mętno został zatrzymany 57-letni Inglof M.
Inglof M. został zatrzymany

-Użyty w stosunku do kierującego samochodem marki BMW alkomat wykazał 1,12 promila alkoholu w wydychanym powietrzu – informuje Bogumił Prostak, rzecznik prasowy KPP Gryfino. -Nietrzeźwi kierowcy i rowerzyści to największy problem na polskich drogach. Praktycznie nie ma dnia, aby policjanci nie zatrzymali nietrzeźwych kierowców czy rowerzystów. Gryfińska policja ostrzega: nie ma pobłażania dla kierujących pojazdami mechanicznymi w stanie nietrzeźwym bądź po spożyciu alkoholu – dodaje oficer prasowy.

 

Sąd Rejonowy w Gryfinie w trybie przyspieszonym skazał obywatela Niemiec Inglofa M. na karę 5000 zł grzywny, nawiązki w kwocie 1500 zł. Dodatkowo ma zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych na okres 3 lat.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaMrówka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama