Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
czwartek, 5 lutego 2026 21:11
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wyniki sportowego współzawodnictwa szkół w kategoriach podstawówek, gimnazjów i placówek ponadgimnazjalnych

Na dzisiejszej, 26 października 2017 r. sesji Rady Powiatu w Gryfinie dokonano podsumowania sportowego powiatowego współzawodnictwa szkół w roku szkolnym 2016/2017 r. -Powiat gryfiński wspiera Ośrodek Sportu i Rekreacji i to dowód, że sport międzyszkolny jest dla nas ważny - powiedział starosta Wojciech Konarski. Wyniki współzawodnictwa przedstawił Jan Podleśny.
Wyniki sportowego współzawodnictwa szkół w kategoriach podstawówek, gimnazjów i placówek ponadgimnazjalnych

W kategorii szkół podstawowych wygrała szkoła w Chojnie, przed Moryniem i SP nr 3 w Gryfinie.

W kategorii gimnazjów zwyciężyło historyczne już Gimnazjum nr 1 w Gryfinie, przed również byłymi gimnazjami nr 2 w Gryfinie oraz Mieszkowicach.

Natomiast w kat. szkół ponadgimnazjalnych najlepsze okazało się ZSO w Gryfinie, ZSP w Chojnie i ZSP nr 2 w Gryfinie. Sklasyfikowano jeszcze ZSCKR w Mieszkowicach.

Szczegóły współzawodnictwa na slajdach. W fotogalerii też dyrektorzy odbierający nagrody z rąk starosty i przewodniczącego Romana Michalskiego.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: oceniam negatywnieTreść komentarza: Faktycznie, kryteria przyznawania nagród i skład gremiów oceniających (jak wspomniane jury) powinny być w pełni transparentne. Brak jasnych procedur rodzi domysły o nepotyzmie, co niszczy zaufanie do instytucji publicznych i zniechęca prawdziwych społeczników do aktywności.Data dodania komentarza: 5.02.2026, 21:05Źródło komentarza: Oburzają się sposobem zarządzania budżetem powiatuAutor komentarza: JohnyTreść komentarza: Proponuję aby zajął się tym UOKiK, niczym nieuzasadniona podwyżka cen. Dla każdego cwaniaka lekko milion złotych kary (żeby po odwołaniu było z czego zbijać).Data dodania komentarza: 5.02.2026, 21:04Źródło komentarza: Drastyczne podwyżki cen pelletu. Czy ekologiczne ogrzewanie jest luksusem dla wybranych? Czy to chwilowa anomalia?Autor komentarza: bosakTreść komentarza: Prawda jest taka, że reforma ochrony zdrowia to od 30 lat „gorący kartofel”, którego nikt nie chciał dotknąć. Obecna sytuacja to efekt splotu demografii (drastyczny spadek urodzeń uzasadniający łączenie porodówek) oraz rosnących oczekiwań płacowych, które zderzają się ze sztywnym budżetem NFZ. Trudno oczekiwać od resortu, by dosypywał pieniędzy do nieefektywnego systemu bez przeprowadzenia głębokiej, bolesnej restrukturyzacji. To proces rozpisany na lata, a nie na jedną kadencję.Data dodania komentarza: 5.02.2026, 21:02Źródło komentarza: Koniec milczenia. Szpitale powiatowe ogłaszają protest przeciwko paraliżowi ochrony zdrowiaAutor komentarza: MirkaTreść komentarza: Najbardziej boję się o starszych ludzi. Mojej sasiadce robię zakupy.Data dodania komentarza: 5.02.2026, 21:01Źródło komentarza: Niebezpieczna gołoledź jakiej nie było. Powiat gryfiński w strefie ostrzeżeń
ReklamaMrówka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama