Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
sobota, 6 czerwca 2026 09:52
Reklama
Reklama
Reklama

Klinika Stomatologiczna „Haraś Stomatologia” w Gryfinie otwarta. To dentystyczny raj!

Boicie się dentystów? Teraz nie ma powodów do obaw. Stomatolodzy dr Dorota i dr Konrad Harasiowie to bardzo mili ludzie, którzy dzisiaj (10 marca 2018 r.) spełniają swoje marzenia, będące zwieńczeniem ich ciężkiej pracy. Na uroczystość zaproszono redakcję igryfino.
Klinika Stomatologiczna „Haraś Stomatologia” w Gryfinie otwarta. To dentystyczny raj!
- Otwieramy najpiękniejszą klinikę stomatologiczną po tej stronie Odry, gdzie każdy będzie mógł się poczuć wyjątkowo dobrze. Setki godzin urządzania, przyrządzania, zamieniania i zmieniania. Wszystko po to aby czerpać radość ze swojej pracy pełnymi garściami! Nie możemy się już doczekać pierwszych pacjentów, przypadków i całego klinicznego zamieszania. Witajcie, już jesteśmy! – zapraszają właściciele Kliniki Stomatologicznej „Haraś Stomatologia” w Gryfinie.
Państwo Dorota i Konrad Harasiowie przyznają, że klinika zrodziła się z pasji do zawodu lekarza stomatologa.
-Pracowaliśmy nad każdym szczegółem gabinetu tak aby w pięknej przestrzeni, ciepłej atmosferze oraz na najlepszej jakości sprzęcie sprawiać aby Wasze uśmiechy były zawsze piękne i zdrowe. Po otwarciu kliniki od 12 marca 2018 r. zapraszamy wszystkich mieszkańców Gryfina i okolic na miesiąc BEZPŁATNYCH podstawowych konsultacji w zakresie przyszłego leczenia. Takie miejsce po prostu należy się mieszkańcom Gryfina – mówią właściciele Kliniki Stomatologicznej „Haraś Stomatologia”.
Wnętrza projektowało Biuro Projektowe NordLoft, od pewnego czasu specjalizujące się w projektach aranżacji obiektów medycznych.
 
Klinika Stomatologiczna „Haraś Stomatologia” w Gryfinie, ul. Wodnika 3 A (przy CW Laguna)
*Recepcja/poczekalnia
*Gabinet 1, gabinet 2 z pantomografem
*Sterylizatornia
*Pokój konsultacji
*Osobne WC dla personelu i dla pacjentów
*Pokój socjalny dla pracowników
Wszystko to w przestrzeni 85 m kw. i zgodnie z wszelkimi normami i przepisami dotyczącymi gabinetów stomatologicznych.
Motto kliniki: UŚMIECHAJ SIĘ, BO MOŻESZ!


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

dser 24.05.2021 00:13
Komentarz zablokowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Kawosz Treść komentarza: Nie dadzą tylu miejsc pracy. No i gdzie tam zamontujesz kawiarenkę. Bo bez picia kawy nie ma pracy w elektrowni Data dodania komentarza: 6.06.2026, 09:20 Źródło komentarza: Lokalny wymiar wielkiej gry. Nowe Czarnowo na froncie transformacji EKF 2026 Autor komentarza: MS Treść komentarza: To pokazuje szerszy problem z mediami społecznościowymi – ktoś wrzucił info o rozporządzeniu, nie doczytał, że to dopiero etap uzgodnień, i poszła lawina. Z prawnego punktu widzenia Ministerstwo musiało zareagować, bo kierowcy zaczęli szturmować stacje benzynowe. Dobrze, że artykuł przypomina o tej najważniejszej kwestii: nawet bez mandatu, obowiązek udzielenia pomocy ofiarom wypadku i tak na nas ciąży, więc apteczka to po prostu rozsądek, a nie przymus. Data dodania komentarza: 6.06.2026, 09:06 Źródło komentarza: Apteczka w samochodzie od 1 czerwca – czy jest obowiązkowa i co na to Ministerstwo Infrastruktury Autor komentarza: Wacek Treść komentarza: Polecam mieć w samochodzie. Mnie się przydała. Dla innego kierowcy... Data dodania komentarza: 6.06.2026, 09:06 Źródło komentarza: Apteczka w samochodzie od 1 czerwca – czy jest obowiązkowa i co na to Ministerstwo Infrastruktury Autor komentarza: sercowy Treść komentarza: Po tym meczu lekarz przepisał mi melisę w wiadrze. Maja, błagam, w finale wygraj w dwóch szybkich setach, bo mój kardiolog nie zarobi na wakacje! Data dodania komentarza: 6.06.2026, 09:04 Źródło komentarza: Niesamowity sukces i historyczny awans Polki w Paryżu. Maja Chwalińska z rekordem w Roland Garros
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama