Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
sobota, 20 czerwca 2026 16:23
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dyrektor szpitala odwołana

-Edyta Nowotarska została odwołana z funkcji dyrektora szpitala w Gryfinie. Na to miejsce powołano Grzegorza Bogdanowica, dotychczasowego pracownika Domu Lekarskiego S.A. Bogdanowicz pełni teraz funkcję prezesa zarządu. Nasz człowiek w radzie nadzorczej tej instytucji nadzorował nowe warunki pracy i płacy- poinformował starosta Wojciech Konarski.
Dyrektor szpitala odwołana
Zdaniem starostwa płaca ma być zależna od 3 czynników:
-uzyskania pozwolenia na budowę nowego budynku szpitala,
-wprowadzenia programu budżetowania,
-od wyniku finansowego – minimum zerowego spółki.
 
Oprócz dyrektora, Dom Lekarski powołał jednego nowego członka rady nadzorczej – Ewę Jasińską. Przewodniczącym Rady Nadzorczej jest Piotr Kominiak, a członkami Roland Adamiak i Ewa Jasińska.
 
Już przed wyborami samorządowymi władze powiatu i spółki Dom Lekarski chwaliły się, że powstanie nowy budynek szpitala. Tymczasem okazuje się, że droga do powstania nowego obiektu jeszcze daleka.
 
Szpital jest własnością Domu Lekarskiego i powiatu gryfińskiego.
 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Agata Treść komentarza: Ciekawe, ile sklepów „przypadkowo” schowa ten przycisk gdzieś na samym dole strony, napisanego czcionką wielkości 2 pikseli. Data dodania komentarza: 20.06.2026, 16:13 Źródło komentarza: Koniec z trudnymi zwrotami w sieci. Sprawdź, jak działa nowa funkcja e-odstąpienia Autor komentarza: KL Treść komentarza: 11 wiaduktów? Grubo to wygląda, oby tylko Budimex wyrobił się w terminie do 2028 roku. Data dodania komentarza: 20.06.2026, 16:12 Źródło komentarza: Budowa węzłów wokół Szczecina: Zobacz, jak zmienia się dojazd do autostrady A6 i obwodnicy S6 Autor komentarza: Leszek Treść komentarza: Dobrze, że w końcu zamykają ten przedwojenny węzeł, bo technologicznie i pod względem przepustowości to był już głęboki PRL, a nawet gorzej. Cieszy fakt, że pomyśleli o zachowaniu dwóch pasów w każdą stronę na bajpasie przy Kołbaskowie – dzięki temu korki na A6 nie paraliżują całej okolicy. Kluczowa dla regionu będzie jednak pełna synchronizacja tej inwestycji z budową S6 ZOS, bo dopiero wtedy odetchniemy. Data dodania komentarza: 20.06.2026, 16:02 Źródło komentarza: Budowa węzłów wokół Szczecina: Zobacz, jak zmienia się dojazd do autostrady A6 i obwodnicy S6 Autor komentarza: prac. Treść komentarza: No w końcu! Codziennie tamtędy jeżdżę i tempo prac robi wrażenie. Data dodania komentarza: 20.06.2026, 15:58 Źródło komentarza: Budowa węzłów wokół Szczecina: Zobacz, jak zmienia się dojazd do autostrady A6 i obwodnicy S6
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama