Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 sierpnia 2026 23:42
Reklama
Reklama
Reklama

Problemy epidemiczne w gryfińskim przedszkolu

Przedszkolaki wróciły do swoich placówek i znowu zaczęły się problemy z zakażeniami koronawirusem. Sanepid musiał reagować dziś 7 stycznia 2021 r. w Przedszkolu nr 3 w Gryfinie.
Problemy epidemiczne w gryfińskim przedszkolu

Na wniosek Małgorzaty Pijanki, dyrektor Przedszkola nr 3 im. Kubusia Puchatka w Gryfinie wprowadzono tryb nauczania mieszanego w placówce podległej gminie. Wniosek najpierw został pozytywnie zaopiniowany przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Gryfinie.

Od dziś zawieszone zostały zajęcia w trybie tradycyjnym grupy 4-5-latków Króliczki. Do 14 stycznia 2021 r. zajęcia tej grupy będą odbywać się w systemie nauki zdalnej.

Jak podano w komunikacie - powyższe działania są podyktowane koniecznością odbycia kwarantanny przez pracowników oraz wychowanków przedszkola.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

kapusta 10.01.2021 00:09
Wy się o nasze dzieci nie martwcie, bo nie są takimi fajtłapami, jak Wy na usługach starego kawalera z kotem. Będziecie ich dręczyć, a nie ich pilnować, czy czasem broń Boże maseczki nie zsunęło.

fakt 09.01.2021 01:31
Przedszkolni nauczyciele pracują cały czas, bez szczepień, bez dystansu bo maluchy go nie trzymają, w łączonych grupach.

Kiki 09.01.2021 23:24
Nie tylko nauczyciele, ale wszyscy pracownicy przedszkoli powinni być zaszczepieni, teraz większość już przeszła covid, niektórzy strasznie to przechorowali,zanosili do domów i zarażali najbliższych, mądrze zrobili co niektórzy rodzice i dzieci nie posyłali do przedszkola, niektórealuchy zostawały pod opieką starszego rodzeństwa, rodzice się martwili idąc do pracy. W przedszkolu nie da się zachować obostrzeń, żadnych!!!

niecieprliwa 08.01.2021 12:01
Kiedy ten młyn się skończy...

M 08.01.2021 09:34
I ta nauczycielka ciężko to przechodzi!

rodzice 08.01.2021 10:20
Szybkiego powrotu do zdrowia jej życzymy!

Rafał 08.01.2021 10:42
Ale szczepień dla nauczycieli nie ma :( zdrówka życzymy !

a istnieje "narodowy program szczepień"? 08.01.2021 11:30
wczoraj wiceminister Piątkowski przyznał, ze "chciałby" żeby pracownicy przedszkoli byli szczepieni razem z nauczycielami - CZY TO OZNACZA, ŻE ZAPOMNIELI W MINISTERSTWIE O PRZEDSZKOLACH? Czy przez tyle miesięcy nie można było przygotować programu - a nie zmieniać kilka razy dziennie podawać sprzeczne wiadomości?

charakter narodowy 08.01.2021 12:00
do 11.30: Wychodzi bałagan i brak wczesniejszego przygotowania.

Gosc 08.01.2021 18:09
Oni w pierwszej kolejności jeszcze przed nauczycielami, placówki otwarte na pierwszej lini biedne przedszkolanki a oni ze jednak powinni... Jprd, co za kraj!

taki system 08.01.2021 21:27
no nie da sie ukryć bajzel rządowego braku przygotowania wyłazi - faktycznie przedszkolanki i pracownicy żłobków powinni być razem ze służbą medyczną. A pracownicy OPS to tylko opiekunki starszych ludzi - a nie wszystkie panie urzędniczki zza biurek...

chojniak 08.01.2021 01:15
Moze radni zastanowia sie nad parodia ktora odbywa sie codziennie w zlobkach i przedszkolach. Rodzice wpuszczani do szatni sa po 2 osoby... wiec w przedsionku tych placowek stoi po 10-15 osob + dzieci na bardzo malej przestrzeni tylko po to by potem po 2 osoby wchodzic do szatni ktora ma czesto po 20-30 metrow kwadratowych. Moze niech ktos w koncu zakonczy ten cyrk albo zwiekszy limit osob w szatniach?

absurd!!! 08.01.2021 11:32
a może wystarczyłoby NIE WPUSZCZAĆ rodziców do szatni? Ostatecznie jak dzieci wychodzą na plac zabaw czy spacer to panie potrafią i ubrać i rozebrać?

ech 08.01.2021 01:02
Władze gminy sobie kompletnie nie radzą. Sawaryn wysyła zastępcę aby swoją gębą nie firmować tego kabaretu.

ech 08.01.2021 00:30
Ludzie potracili pracę, miasto zafundowało mieszkańcom podwyżkę śmieci a władza sobie nagrody przyznała w dobie pandemii. Gdzie tu empatia u rządzących ? Jak im nie wstyd ! Jak mogą spojrzeć w oczy mieszkańcom ? Brzydzę się tym wszystkim.Nieludzkie podejście.

Stop 07.01.2021 23:38
Zróbcie szlaban katechetom.

Rodzic 08.01.2021 19:49
No tak pani katechetka prowadzi zajecia jakby nigdy nic. Przechodzi z grupy do grupy. A moze i po różnych przedszkolach. Moze pani dyrektor podejmie decyzje.

Mama 07.01.2021 22:10
Zaraz ten cyrk zacznie się w szkołach jak wrócą dzieci z klas 1-3

Mama 08.01.2021 08:42
Zróbcie szlaban katechetom.

zasłyszane w radio... 07.01.2021 22:04
a ten ^#@#$%^ Piątkowski mówił dzisiaj w radio, że to strata pieniędzy testować pracowników przedszkoli i szkół "bo z naszych danych 1% przedszkoli ma problemy"... Kurna - człowiek wścieka się na "płaskoziemców" wątpiących w istnienie wirusa - ale jak nazwać ministra polskiego rządu, który wbrew wszelkim danym i opiniom specjalistów twierdzi, że "szkoły nie były rozsadnikiem epidemii" i "po co wiedzieć, ilu pracowników oświaty przeszło chorobę, skoro mamy dane że nie było problemów"????????? I to mówi wiceminister WBREW OPINIOM MINISTRÓW I PREMIERA? (nie mówiąc o specjalistach)...

oko 09.01.2021 01:33
Badanie nauczycieli nie ma sensu - to tylko ,,ściema,, że rząd coś robi. TO dzieci chorujące bezobjawowo roznoszą wirusy. NAUCZYCIELE POWINNI BYĆ JAK NAJSZYBCIEJ ZASZCZEPIENI

mieszkanka 07.01.2021 21:16
Było do przewidzenia.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: łatanie dziur Treść komentarza: Przepisy przepisami, ale pamiętajmy, że ZUS sam przyznaje, iż piątkowe L4 to nie automatyczny dowód na oszustwo. Problem w tym, że przy skali 290 mln dni absencji rocznie koszty dla budżetu i pracodawców są ogromne. Uszczelnienie systemu i ujednolicenie kontroli z pracodawcami to jedyny sposób, by ograniczyć fikcyjne zwolnienia bez uderzania w uczciwych pracowników. Data dodania komentarza: 3.08.2026, 23:40 Źródło komentarza: Weekendowe L4 szczególnie kontroluje ZUS: Nowe przepisy ułatwią kontrole zwolnień w piątki i poniedziałki Autor komentarza: wpuszczony w maliny Treść komentarza: Użytkownicy kotłów pelletowych zostali w pewnym sensie wpuszczeni w malinę. Najpierw wszyscy zachęcali do wymiany kopciuchów na ekologiczną biomasę, dofinansowania z Czystego Powietrza szły w setkach milionów, a teraz, gdy pół miliona domów zależy od pelletu, rynek pozostawiono samemu sobie. Rynek 2 mln ton rocznie powinien mieć stabilne rezerwy surowcowe, a nie wahać się przy każdym tąpnięciu w budownictwie. Data dodania komentarza: 3.08.2026, 23:37 Źródło komentarza: Pellet zniknął z magazynów i bije rekordy cenowe. Polacy masowo sprowadzają opał z Niemiec i Czech Autor komentarza: plus Treść komentarza: Bardzo szanuję Raz Dwa Trzy za to, że zamiast robić wielkie jubileusze w TVN czy Polsacie ze sztucznymi ognia mi i konfetti, wolą po prostu pojechać w trasę po dobrych, klimatycznych miejscach. Teksty Osieckiej i Młynarskiego w ich wykonaniu bronią się same bez żadnej oprawy technicznej. Data dodania komentarza: 3.08.2026, 23:36 Źródło komentarza: Raz Dwa Trzy świętuje 35-lecie w Winnicy Turnau. Przed nami jedyny taki koncert w regionie! Autor komentarza: Dzielnicowy Maciora Treść komentarza: Płacą na leczenie i uczenie cudzych dzieci Data dodania komentarza: 3.08.2026, 23:18 Źródło komentarza: Rewolucja w emeryturach czy jawna dyskryminacja? Zaskakujące wyniki sondażu ws. pracy kobiet do 65 lat
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama