Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 20:10
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Przybywa klepsydr

Na tablicach ogłoszeń pojawiły się nowe klepsydry. Żegnamy kolejnych mieszkańców.
Przybywa klepsydr

Na tablicach informacyjnych zamieszczono klepsydry z następującymi nazwiskami:

Rafał Bodnar – zmarł 26 marca 2022 r. w wieku 78 lat

Msza św. żałobna odprawiona zostanie 2 kwietnia 2022 r. o godz. 10.00 w kaplicy cmentarnej w Gryfinie.

Ciało Zmarłego złożone zostanie do grobu na Cmentarzu Komunalnym w Gryfinie.

 

Antonina Korczyńska – zmarła 30 marca 2022 r. w wieku 98 lat

Msza św. żałobna odprawiona zostanie 2 kwietnia 2022 r. o godz. 13 w kaplicy cmentarnej w Gryfinie.

Ciało Zmarłej złożone zostanie do grobu na Cmentarzu Komunalnym w Gryfinie.

 

Stanisław Buciński – zmarł w wieku 85 lat

Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie 4 kwietnia 2022 r. o godz. 12.00 w kaplicy w Baniach.

Prochy Zmarłego złożone zostaną do grobu na Cmentarzu w Baniach.

 

Bogumił Górnik – zmarł 27 marca 2022 r. w wieku 86 lat

Msza św. żałobna odprawiona została 1 kwietnia 2022 r. o godz. 13.00 w kościele w Wełtyniu.

Ciało Zmarłego złożone zostało do grobu na Cmentarzu Komunalnym w Wełtyniu.

 

Edmund Kuratnik – zmarł 26 marca 2022 r. w wieku 58 lat

Msza św. żałobna odprawiona została 1 kwietnia 2022 r. o godz. 13.00 w kościele w Borzymiu.

Ciało Zmarłego złożone zostało do grobu na cmentarzu w Borzymiu.

 

Stanisław Śrutwa – zmarł 28 marca 2022 r. w wieku 58 lat

Msza św. pogrzebowa odprawiona została 1 kwietnia 2022 r. o godz. 13.00 w kościele w Wierzchlasie.

Ciało Zmarłego złożone zostało do grobu na Cmentarzu w Mieszkowicach.

 

Rodzinom składamy wyrazy współczucia.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

xyz 06.04.2022 11:32
Komentarz zablokowany

znowu 04.04.2022 21:32
Zapełniło się.

Maciej 03.04.2022 21:16
Niestety są już kolejne...

Ello 03.04.2022 13:58
Niech spoczywają w pokoju.

WINA TUSKA I WÓDKA PUTINA HA AHA H 02.04.2022 13:48
PUTIN ICH WYKOŃCZYŁ OD DEKAD ATAKOWAŁ SŁUŻBĘ ZDROWIA W POLINIE HA AH AH

katolik 02.04.2022 00:31
Niech im ziemia lekką będzie.

*** *** 01.04.2022 23:36
Komentarz zablokowany

bo to leń 01.04.2022 23:22
A Sawaryn większej tablicy nie zrobił.

niestety 01.04.2022 23:10
Niestety, po zlikwidowaniu walki z pandemią (resztek tej walki) będzie coraz więcej zgonów - osób, które będą zarażone ale nie przetestowane. Albo takich śp. Krzysztofów Krawczyków, co wyszli ze szpitala jako zdrowi...

amst 01.04.2022 22:36
Jeszcze niestety w sobotę dojdą nowe ;)

Pazuzzu 01.04.2022 22:32
Nie jeden fiknie uważajcie na siebie diabeł już tam pluje sadzą do kociołka i przelewa padlinę z truchła do słoików po ogórkach

no jak? 01.04.2022 23:24
To ty jesteś przez jedno "z" czy dwa?

Pazuzu 01.04.2022 22:10
Nie jeden fiknie uważajcie na siebie diabeł już tam pluje sadzą do kociołka i przelewa padlinę z truchła do słoików po ogórkach

lotniskowiec 01.04.2022 22:07
W Chojnie tylko jedna klepsydra.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: A. Żmijewski Treść komentarza: Brawo strażacy pyr pyr. Kwestia zasadnicza kiedy leniwy tercet i podległy mu PUK posprzątają z poboczy gminnych dróg te konary i gałęzie pousuwane przez strażaków z jezdni pyr pyr pyr Data dodania komentarza: 22.06.2026, 18:34 Źródło komentarza: Rekordowy bilans po burzach w powiecie gryfińskim. Strażacy interweniowali ponad 100 razy w kilka dni Autor komentarza: kruk Treść komentarza: Skala strat pokazuje, jak bardzo bezbronni jesteśmy wobec tak gwałtownych zjawisk. Straż pożarna z Gryfina i okolicznych OSP wykonała tytaniczną pracę, reagując błyskawicznie na zgłoszenia o zalanych piwnicach i powalonych konarach. Warto jednak wyciągnąć wnioski na przyszłość – regularna przycinka starych, schorowanych drzew przy głównych arteriach mogłaby zminimalizować ryzyko zerwania linii energetycznych czy blokady dróg. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 18:30 Źródło komentarza: Burza i ulewa w Gryfinie. Było krótko, ale są duże straty Autor komentarza: Jadwiga Treść komentarza: Współczuję temu Tuskowi bo mieć takiego za przeproszeniem szczura za partnera... Data dodania komentarza: 22.06.2026, 18:20 Źródło komentarza: Nawrocki czekał z odebraniem Orderu Zełenskiemu by zrobić Tuskowi na złość? Polityczna piaskownica, a interes Polski Autor komentarza: karaś Treść komentarza: Bez sensu. Kto ma wypić, ten i tak kupi wcześniej na zapas. Przecież to tylko napędzi szarą strefę. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 18:07 Źródło komentarza: Zakaz sprzedaży alkoholu nocą. Czy przepisy obejmą cały kraj i co na to młodzi
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama