Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 14:16
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nago na rowerze w szczytnym celu

To się może zdarzyć, zwłaszcza rowerzystom podróżującym po mniej uczęszczanych szlakach. Wszak mamy Dzień Jazdy Nago na Rowerze. Wiec nieubranego bicyklistę można spotkać na drodze. Dotyczy to też tych na hulajnogach. Warto dziś skorzystać z okazji, by promować ideę...
Nago na rowerze w szczytnym celu

Autor: News4Media

10 czerwca mamy międzynarodową akcję jazdy na rowerze lub innym środku transportu napędzanym siłą ludzkich mięśni. Cel jest szczytny - promowanie tego typu transportu, energii odnawialnej oraz przyjaznych dla środowiska rozwiązań.

Z okazji World Naked Bike Ride przygotowaliśmy grafikę. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ćma 10.06.2022 13:34
Komentarz zablokowany

Marek 10.06.2022 10:13
My *** często jeździmy nago do tego bez siodełek. Czuwaj.

Blad 10.06.2022 10:06
W artykule napisaliście 10 maj

redakcja 10.06.2022 10:32
Dziękujemy za podpowiedź. Przepraszamy za błąd w dacie.

modysta 10.06.2022 09:51
Proszę tylko wygolić bobra. Dobra?

Tutka 10.06.2022 09:29
W miesięcznicę na golasa? Ludzie was chyba pogięło. Biegusiem na klęczkach do świątyni i modlić się paniatno ile nie paniatno.

Wróżka 10.06.2022 09:10
No i sejm odrzucił poprawki senatu.Unijne prawie 60 mld eurozobaczymy jak *** niebo.Ale po wysłuchaniu Morawieckiego zaczynam się zastanawiać, czy te pieniądze naprawdę są nam aż tak potrzebne. Przecież jest tak dobrze...Teraz zgonią na Unię że nas oszukała.

dzięki JarKaczowi 10.06.2022 10:34
Stało się. Pojedziemy na golasa bez szmalu.

Fakty 10.06.2022 09:00
Ludzkie ciało to nie wstyd...to normalność Wstyd zrobił z niego Kościół.

pytam 10.06.2022 08:52
A gdzie golas na tej grafice?

TW KUDUK 10.06.2022 09:13
NA *** *** ZDAJE SIODEŁKO HA AH AH

UB WIECZOREK 10.06.2022 09:15
KASKA POLERUJE MU RAMĘ HA HA AH

Kupiec gołopupiec 10.06.2022 09:31
Przyzwyczajajcie się bo już wkrótce będzie goło i wesoło

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: wdzięczny mieszkaniec Treść komentarza: Teściowa właśnie jechała do mnie w odwiedziny, ale jak usłyszała, że nie mam jej w czym zrobić kawy, to zawróciła na pięcie. Dziękuję ci, panie Tkacz, oraz bakterio coli, żeście wspólnie uratowali mi weekend! Data dodania komentarza: 22.06.2026, 13:53 Źródło komentarza: Bakterie coli w wodociągu. Jak bezpiecznie przetrwać skażenie wody w gminie Autor komentarza: ryba Treść komentarza: no cóż order odesłany a wraz nim kilka kolejnych. Nasuwa się pytanie- co to zmieniło??/ nic kompletnie! Jak nas mieli w nosie tak maja w tym temacie a to ich jeszcze bardziej zjednoczyło. Zamiast nie mając pomysłu zaszpanować / ja coś zrobiłem/... Data dodania komentarza: 22.06.2026, 13:50 Źródło komentarza: Nawrocki czekał z odebraniem Orderu Zełenskiemu by zrobić Tuskowi na złość? Polityczna piaskownica, a interes Polski Autor komentarza: mieszkaniec Treść komentarza: Analizując ten komunikat, widać wyraźnie, że skażenie musi być dość poważne, skoro zakaz obejmuje nawet mycie naczyń i warzyw. Bakteria coli nie bierze się znikąd – to zazwyczaj efekt jakiegoś podtopienia albo nieszczelności w okolicach ujęcia wody. ZUK musi natychmiast przeprowadzić gruntowną dezynfekcję. Do tego czasu radzę wszystkim absolutnie nie ryzykować, nawet gotowanie wody może nie pomóc, jeśli stężenie bakterii w martwych punktach sieci jest gigantyczne. Dbajcie o siebie. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 13:42 Źródło komentarza: Bakterie coli w wodociągu. Jak bezpiecznie przetrwać skażenie wody w gminie Autor komentarza: A. Żmijewski Treść komentarza: Brawo strażaki pyr pyr ale kto latem produkuje zasadniczo czad i po co to komu pyr pyr pyr? Data dodania komentarza: 22.06.2026, 13:40 Źródło komentarza: Pilna interwencja strażaków. Burza i awarie prądu doprowadziły do ulatniania się czadu?
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama