Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
sobota, 16 maja 2026 20:01
Reklama

Pospieszył się i zablokował całą Łużycką. Kierowców przewieziono do szpitala

Policja już wie co się zdarzyło przed godziną 9 w Gryfinie. Skutek jest taki, że dwie osoby są w szpitalu, a w tej części miasta mamy chaos komunikacyjny. Droga została zablokowana.
Pospieszył się i zablokował całą Łużycką. Kierowców przewieziono do szpitala
Tak to wyglądało zaraz po wypadku...

Źródło: Suszą Gryfino!

-Ze wstępnych ustaleń wynika, że 64-letni kierujący pojazdem osobowym marki Volkswagen nie ustąpił pierwszeństwa dla 60-letniego mężczyzny prawidłowo jadącego pojazdem marki Kia - informuje aspirant Jakub Kuźmowicz, oficer prasowy komendanta powiatowego Policji w Gryfinie. -Obaj uczestnicy zdarzenia przetransportowani zostali na badania do szpitala. Droga jest zablokowana - dodaje oficer prasowy.  

Do zdarzenia drogowego doszło dziś około godz. 8:45 na ul. Łużyckiej w Gryfinie. 

Aktualizacja (31 maja 2025 r.)

To zdarzenie drogowe to jednak była nie kolizja, a wypadek. Piszemy o tym tu:

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

cóż 01.06.2025 14:36
Zdarza się najlepszym. Przykro jednak że takie konsekwencje.

ech 01.06.2025 14:35
Pouczenie za spowodownie kolizji to jednak dla mnie nie jest w porządku.

wow 31.05.2025 00:30
Ale urwał!!!

kali 30.05.2025 20:58
nie za duzo liter napisali a i tak sie wyj...ali

ęezczyzny 30.05.2025 20:57
w d....pie maja co piszom

A. Żmijewski 30.05.2025 20:39
Zasadniczo trzeba natychmiast usuwać pyr pyr takie wraki na pobocze zamiast zamykać drogę. Tak by ludzie zamiast stać w korku mogli przyjechać na rynek po ogrodowe pomidory spod folii pyr pyr

Holmes 30.05.2025 11:32
A milicja nie potrafi wytyczyć objazdu na wyjeżdzie z miasta przez Czechosłowackiej i Węgierską

4wd 30.05.2025 17:42
Policja, milicja była w czasach słusznie minionych.

adwokat diabła 01.06.2025 14:57
milicja zmieniła tylko nazwę żeby ich nie kojarzyli ze zbrodniami stanu wojennego synowie milicjantów ormo i zomo to dzisiaj policjanty zapomniałeś jak mordowali i mordują ludzi na ulicach komisariatach i dostają za to niskie wyroki a sądy niektóre sprawy umarzają

Robal 30.05.2025 10:19
Pewno się zapatrzył jak pięknie ta ulica wyremontowana

zwykły kierowca 30.05.2025 10:01
Ludzie nie jedzą śniadania, nie obudzą się i potem tacy nieprzytomni jeżdżą. Obserwuje rano jak oczy mają otwarte, ale myślenie jeszcze w pełni nie działa.

klasyka 30.05.2025 10:00
Wyjeżdżając dodał gazu na wirażu i pod auto wpadł.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: pastuchTreść komentarza: A barany są w stadzieData dodania komentarza: 16.05.2026, 19:49Źródło komentarza: Gryfiński magistrat „przystanią” dla ludzi PiS? Marek Duklanowski nowym naczelnikiem od bezpieczeństwaAutor komentarza: magisterek prawaTreść komentarza: Specjalista od pracy zdalnejData dodania komentarza: 16.05.2026, 19:47Źródło komentarza: Gryfiński magistrat „przystanią” dla ludzi PiS? Marek Duklanowski nowym naczelnikiem od bezpieczeństwaAutor komentarza: zwykły człowiekTreść komentarza: Jakby Energetycy nie mieli takich przywilejów to prąd byłby tańszyData dodania komentarza: 16.05.2026, 19:46Źródło komentarza: Koszty energii w 2026 roku – sprawdziliśmy, ile rocznie kosztuje używanie domowego AGDAutor komentarza: CzesioTreść komentarza: „Bezpieczeństwo publiczne” powinno być obszarem zaufania, kompetencji i odpowiedzialności – a nie politycznych układanek i partyjnych transferów. Jeśli informacje o zatrudnieniu Marka Duklanowskiego w gryfińskim magistracie się potwierdzą, mieszkańcy mają pełne prawo zadawać pytania: czy o tak ważnych stanowiskach decydują dziś kwalifikacje i doświadczenie, czy jednak polityczne koneksje? Gryfino zasługuje na ludzi, którzy będą łączyć mieszkańców, a nie wywoływać kolejne podziały i emocje. Szczególnie w wydziale odpowiedzialnym za bezpieczeństwo publiczne potrzebna jest osoba budząca społeczne zaufanie, transparentna i ponad politycznymi sporami. Tymczasem coraz częściej można odnieść wrażenie, że urząd staje się bezpieczną „przystanią” dla osób związanych z jedną opcją polityczną. Mieszkańcy nie oczekują politycznych eksperymentów. Oczekują skutecznego działania, współpracy ze służbami, realnego reagowania na kryzysy i budowania poczucia bezpieczeństwa w gminie. Władze powinny pamiętać, że stanowiska publiczne to nie nagrody za polityczną lojalność, lecz ogromna odpowiedzialność wobec ludzi. W samorządzie najważniejsi powinni być mieszkańcy – nie partyjne barwy.Data dodania komentarza: 16.05.2026, 18:49Źródło komentarza: Gryfiński magistrat „przystanią” dla ludzi PiS? Marek Duklanowski nowym naczelnikiem od bezpieczeństwa
ReklamaMrówka
Reklama
Reklama
Reklama