Puszczygór i Puszczygórka zapraszają

  • 25.03.2017, 17:52
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Puszczygór i Puszczygórka zapraszają Zeszłoroczny bieg podczas Jarmarku Moryńskiego.
Trwają zapisy do biegów ultra szlakami Puszczy Bukowej "Puszczygór" i "Puszczygórka". Start nastąpi 27 maja 2017 r. Organizatorem biegów jest Stowarzyszenie "Puszczyk Bukowy". Gmina Stare Czarnowo jest partnerem zawodów.

27 maja 2017 r. na terenie Puszczy Bukowej oraz przez miejscowości Kołowo i Binowo odbędzie się PUSZCZYGÓR - ultramaraton (55 km) oraz "Puszczygórka" - bieg na 15km.

Wójt Gminy Stare Czarnowo, Pani Marzena Grzywińska ufundowała nagrody dla zwycięzców o łącznej wartości 2.000,00 zł ;-)

 

TERMIN I MIEJSCE ZAWODÓW

Bieg główny PUSZCZYGÓR odbędzie się w dniu 27 maja 2017 roku (sobota), start o godz. 6:00.

Bieg główny PUSZCZYGÓRKA odbędzie się w dniu 27 maja 2017 roku (sobota), start o godz. 10:00.

Bieg dzieci odbędzie się w dniu 27 maja 2017 roku (sobota), start o godz. 9:00.

Trasa biegów będzie przebiegać szlakami i ścieżkami Puszczy Bukowej.

TRASA

Bieg główny PUSZCZYGÓR będzie rozgrywany na dystansie ok. 55 km. Większość trasy biegu będzie prowadziła turystycznymi szlakami Puszczy Bukowej z niewielkimi odcinkami po drogach asfaltowych lub poza szlakiem (po leśnych ścieżkach).

Limit czasowy to 8h.

Bieg towarzyszący PUSZCZYGÓRKA będzie rozgrywany na dystansie ok. 15 km. Większość trasy biegu będzie prowadziła turystycznymi szlakami Puszczy Bukowej z niewielkimi odcinkami po drogach asfaltowych lub poza szlakiem (po leśnych ścieżkach).

Limit czasowy to 3h.

Trasa będzie wyznaczona w terenie szlakami turystycznymi oraz dodatkowymi oznaczeniami organizatora. Ostateczny przebieg trasy zostanie wyznaczony najpóźniej na tydzień przed biegiem i zostanie przedstawiony na stronie www.puszczygor.pl. Trasa biegu zostanie wyraźnie oznaczona.

Zapisy do Biegu PUSZCZYGÓR odbywać się będą w formie elektronicznej za pośrednictwem strony www.super-sport.com.pl do 30.04.2017.

„BIEGAM ULTRA, NIE ŚMIECĘ”

PUSZCZYGÓR wspiera akcję „Biegam ultra, nie śmiecę”, dlatego też z racji, że impreza odbywa się w Szczecińskim Parku Krajobrazowym „Puszcza Bukowa”. Chcielibyśmy naszą knieję zostawić po zawodach w takim stanie w jakim ją zastaliśmy. Dlatego, na punktach odżywczych uczestnicy nie zastaną plastikowych kubeczków.

 

Każdy uczestnik jest zobowiązany do posiadania własnego pojemnika na wodę czy izotonik, które będą na punktach. Szczegóły i zapisy: http://www.stareczarnowo.pl/aktualn…/…/344_biegacze_na_start

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe