Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Gryfinianie pożegnali Marka Suchomskiego [WIDEO]

  • 30.12.2017, 20:19
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Gryfinianie pożegnali Marka Suchomskiego [WIDEO]
Z kaplicy na cmentarzu komunalnym w Gryfinie na czele konduktu szła Orkiestra Dęta Zespołu Elektrowni Dolna Odra. To właśnie w elektrowni Marek Suchomski przepracował wiele lat. Pełnił tam ważne funkcje związkowe.

Od półtora roku poważnie chorował, ale koledzy o nim nie zapomnieli. O Marku Suchomskim pamiętali także samorządowcy, działacze sportowi i polityczni. Na pogrzebie dzisiaj 30 grudnia 2017 r. nie zabrakło także zwykłych mieszkańców gminy Gryfino.

O pogrzebie Marka Suchomskiego napisaliśmy tutaj:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/26475,pogrzeb-marka-suchomskiego-mnostwo-osob-przyszlo-p

 

Setki znajomych, kolegów, przyjaciół przyszły dziś 30 grudnia 2017 r. w południe na cmentarz komunalny w Gryfinie aby pożegnać Marka Suchomskiego [FILM]

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gryfinianka
gryfinianka 31.12.2017, 16:42
Marku spoczywaj w pokoju! Wyrazy współczucia dla Rodziny. Dlaczego dobrzy ludzie tak szybko odchodzą?
Zastanawia mnie tylko, dlaczego nawet na zapłaconym pogrzebie, czy ślubie jest taca.? To się chyba nazywa pazerność, która nie zna granic.Kiedy Kościół będzie miał dość kasy, nabierze pokory i będzie znowu z ludźmi?
obcy
obcy 31.12.2017, 11:03
Niewątpliwie godny wspomnienia.
Garett
Garett 31.12.2017, 09:20
Z olbrzymią p przykrością dowiedziałem się o śmierci Marka. Oprócz tego, że był związkowcem, działaczem sportowym i politycznym był także naszym wspaniałym kolegą i przyjacielem. Nie możemy wprost uwierzyć, że nie ma Go już wśród nas. Jego śmierć spowodowała pustkę w sercach wszystkich, którzy go znali. Wielka strata.
ruch ciągły
ruch ciągły 31.12.2017, 00:41
Nie tylko Gryfinianie go żegnali bo nawet górnicy ze Śląska.
strażak
strażak 30.12.2017, 23:39
Ludzi było tylu, że niektórzy byli już u grobu a ogon konduktu jeszcze nie ruszył.
lister
lister 30.12.2017, 23:21
Wójtowa też przyszła na pogrzeb. Była i tu i tu.
smutny
smutny 30.12.2017, 23:16
[***]
Cześć Jego Pamięci!!!
Cześć Jego Pamięci!!! 30.12.2017, 23:10
Gryfinianie jeszcze przez długie dziesięciolecia wdzięczni będą Panu Markowi za wywalenie kilka lat temu z gryfińskiej platformy Szabałkina i uratowanie naszej gminy przed niechybnym bankructwem.
cześć twojemu debilizmowi
cześć twojemu debilizmowi 31.12.2017, 18:15
Ty idioto skończony!!! Zastanów się lepiej, gdzie się podział twój mózg!!!
Cześć twojemu debilizmowi
Cześć twojemu debilizmowi 31.12.2017, 18:12
Ty idioto skończony!!!
burza
burza 31.12.2017, 08:53
Nie pisz proszę w imieniu mieszkańców! Ten komentarz jest niepotrzebny, ale i takich ludzi niestety mamy,że sprowadzą wszystko do swojego poziomu.
wyjaśnienie
wyjaśnienie 31.12.2017, 09:18
Burza, przecież nikt kto śledzi komentarze nie nabierze się na kolejną wrzutkę proburmitrzowskich trolli. M. Suchomski jako radny podejmował decyzje dotyczące finansów gminy i głosował niejednokrotnie jak Sawaryn czy Nikitiński. M. Suchomski był szefem struktur gminnych PO (kilka lat temu zrezygnował) i nikogo nie wywalał. Ówczesny wiceburmistrz Szabałkin sam honorowo zrezygnował. Zrobił to po tym jak ekipa Sawaryna podjęła uchwałę o przekazaniu sprawy do prokuratury. To był polityczny akt sprzed 6 czy 7 lat. Do dziś nikt nikomu nic nie udowodnił, nikt nie został skazany. Pomijając już, że zarzuty absurdalne. Ale tym się karmią przed wyborami.
Nemezis
Nemezis 31.12.2017, 16:44
Jak ktoś kto nie wie co to jest honor mógł honorowo zrezygnować?
fe!
fe! 31.12.2017, 16:57
Wicku, uszanuj temat! Nie pouczaj o czymś, o czym nie masz pojęcia!
burza
burza 31.12.2017, 10:07
Dziękuję za wyjaśnienie. Za rządów poprzedników nie było kolorowo i nie ma co owijać tego w bawełnę. Nie dziwiło zatem takie stanowisko opozycji, ale teraz jest niestety dużo gorzej i piszę to z przykrością. Mam nadzieję, że tym razem ludzie wybiorą mądrze, i nie możemy kierować się sympatiami. Wiem, nie ma sacrum bez profanum, ale tu musimy mieć na uwadze godne życie mieszkańców naszego miasta i gminy Myślę,że wszystkim - żyjącym i tym,których już z nami nie ma - właśnie o to chodzi.
Życzę wszystkim pomyślności i mądrości w NOWYM 2018 ROKU
wstyd
wstyd 31.12.2017, 00:34
Po prostu podła szuja taki wpis może umieścić. I nie patrzeć na ból rodziny i uprawiać swoją gierkę propagandową, taką samą od miesięcy! Trzeba umieć się zachować!
Karma wróci do nich.
Karma wróci do nich. 31.12.2017, 18:17
Obecni nic nie potrafią uszanować.
po sznurku
po sznurku 31.12.2017, 08:47
GDybym miał typować sprawcę to patrzyłbym na motywy i tu nitki prowadzą do wicka.
do wicka
do wicka 30.12.2017, 23:15
Paweł, czy ty musisz wszystko sprowadzać do polityki?
Marie
Marie 30.12.2017, 22:45
"Rozłąka jest naszym losem, spotkanie naszą nadzieją"

Spoczywaj w spokoju...
Irena
Irena 30.12.2017, 21:43
(*)
Marta
Marta 30.12.2017, 21:30
Piękne i wzruszające pożegnanie.

Pozostałe