Zrobili skok na sklep

  • 25.04.2018, 21:29
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zrobili skok na sklep Fot. Policja
Dyżurny gryfińskiej Komendy Powiatowej Policji wczoraj 24 kwietnia 2018 r. w nocy został zaalarmowany o włamaniu do jednego ze sklepów przy ul. Bolesława Chrobrego w Gryfinie. Pod wskazany adres natychmiast zostali skierowani mundurowi.
Na miejscu okazało się, że sprawcy najpierw wybili w sklepie szybę, a następnie zabrali kilka butelek alkoholu. Pracujący nad sprawą policjanci szybko ustalili, kto mógł dokonać tego włamania.
Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, już kilkanaście godzin później mundurowi zatrzymali pierwszego z podejrzanych. Drugi tego samego dnia, czyli 25 kwietnia 2018 r. również wpadł w ręce mundurowych z Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie. Trafili do policyjnej izby zatrzymań. Teraz za swój czyn odpowiedzą przed sądem.
 
Do sprawy wrócimy niebawem i podamy więcej szczegółów.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pytam
pytam 26.04.2018, 14:13
Czy to byli Ukraińcy?
hehehe
hehehe 26.04.2018, 08:19
Ale co się zdążyli napić to ich!!!!!!!!!!!!!
listonosz
listonosz 26.04.2018, 07:58
Czyli co? Najpierw była ochrona a potem przyjechała policja?
ja
ja 26.04.2018, 08:11
Dokładnie tak było,i pierwszego ze sprawców ochrona ujęła na gorącym uczynku,policja przyjechała na gotowe...więc o czym oni piszą???
order virtuti ochroniari
order virtuti ochroniari 26.04.2018, 08:15
To wskaż w którym miejscu napisali nieprawdę? Wszytko się zgadza tylko pominęli firmę ochroniarską i teraz się ciskają.
Mmm
Mmm 26.04.2018, 20:13
Tempy jestes
xxx
xxx 26.04.2018, 08:41
Co się nie zgadza? sprawca ujęty na miejscu przez ochronę...policja na gotowe przyjechała...
big mama
big mama 26.04.2018, 13:29
A drugiego to ty złapałeś?
świadek
świadek 26.04.2018, 07:43
To ja zadzwoniłem, że się coś dzieje , i była o tych gości i ochrona i policja.
Krzysiek
Krzysiek 26.04.2018, 07:35
Przecież tam monitoring jest. Dajcie te twarze!
xxx
xxx 26.04.2018, 07:34
Do zaklamanej redakcji...Nie znacie faktów to po co wymyslacie,pierwszy ze sprawców został zatrzymany na gorącym uczynku przez ochronę...I nie piszcie teraz,że taka informacje dostaliście do policji,bo to nie pierwszy raz piszecie nieprawdę...
yyyy yyyyy
yyyy yyyyy 26.04.2018, 07:42
Już cię pały wypuściły? I co tam ukradłeś alkoholiku?
Hania
Hania 26.04.2018, 07:04
Co za ludziska chcialo sie pic to az szybe wybili no nie wieżę haha
08
08 26.04.2018, 06:40
Z tego co widziałem to zatrzymała ich ochrona Patrol interwencyjny a Policja przyjechała na gotowe !
xxx
xxx 26.04.2018, 07:41
Dokładnie tak było,też to widziałem,redakcja jest znana z pisania nieprawdy,coś robicie to róbcie to rzetelnie,pismaki... Szybko usuncie,żeby nikt nie zobaczył komentarza,jacy słabi jesteście,hahaha
copista
copista 26.04.2018, 07:56
Kamil weź się lepiej za swoją gazetę bo tylko tematy na główną stronę zgapiasz z igryfino i piszesz wredne komentarze.
xxx
xxx 26.04.2018, 08:14
Żaden,Kamil i nie wredne,tylko prawdziwe,byłem na miejscu przy zdarzaniu,więc pisze jak było!
gość
gość 26.04.2018, 08:13
Jeszcze trochę to napiszecie że to redakcja dokonała tego skoku na sklep bo ich suszyło i teraz zamydla sprawę.
ja
ja 26.04.2018, 08:44
Redakcja pisze nie prawdziwe informacje.
gran
gran 26.04.2018, 00:25
Rozbestwili się!
gość
gość 25.04.2018, 23:41
jakiej narodowości byli?
gran
gran 26.04.2018, 00:25
Jak to jakiej, polskiej i katolickiej!
Podobno w Gryfinie jest komenda powiatowa policji i ponad setka policjantów.
Podobno w Gryfinie jest komenda powiatowa policji i ponad setka policjantów. 25.04.2018, 23:21
Faktem jest, że przestępcy przenieśli się od pewnego czasu do centrum miasta. Gangi działają wokół Biedronki przy fontannie i przy Netto i żabce na GT. Piją w klatkach schodowych lub na ławkach i jak im brakuje to wstępują po potrzebne produkty do sklepów. Nikt nie reaguje bo się wszyscy boją.
sęk
sęk 25.04.2018, 23:35
To nie gangusy tylko zwykłe ochlapusy!
błystek
błystek 25.04.2018, 23:12
Może byli niedopici?

Pozostałe