Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019
Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019
Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019

Napad na kantor. Policyjni laboranci badają ślady [ZDJĘCIA]

  • 2.03.2019, 15:52 (aktualizacja 02.03.2019 16:52)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Napad na kantor. Policyjni laboranci badają ślady [ZDJĘCIA]
Na miejscu dzisiejszego napadu na kantor pracują w białych kitlach policjanci z laboratorium ze Szczecina. Próbują zebrać wszelkie ślady pozostawione przez sprawców. Sprawcy byli zamaskowani i z nagrań monitoringu może niewiele wynikać. Poszkodowane są dwie kobiety, które tam pracowały i właściciel.

Sprawców miało być trzech. Do kantoru przy ul. Szczecińskiej w Chojnie weszli z bronią albo czymś przypominającym broń i zastraszyli pracownice. Te przekazać miały żądane pieniądze.

Sprawę prowadzi prokuratura w Gryfinie.

O napadzie pisaliśmy wcześniej tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/31427,napad-z-bronia-na-ulicy-szczecinskiej-trwa-oblawa

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (8)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

M.
M. 2.03.2019, 20:27
Wymieniałam tam kilka razy i ten kantor w ogóle kantoru nie przypominał tylko szopkę pełną luster.W środku kioseczek z szybką jak u mnie w szklarni.To było kuszenie losu! Właściciel na wskroś nieodpowiedzialny żeby gotówką obracać w takich warunakach.Oczywiście mam nadzieję że złapią złodziei i ci odpowiedzą za swoje,ale w takich warunkach nie powinien być kantor!!!!Dobrze że nikomu nic się nie stało.
Fenster
Fenster 2.03.2019, 20:38
Grunt, że ceny dobre!
Mnietek my chcemy kamery
Mnietek my chcemy kamery 2.03.2019, 20:23
Jakby tercet założył monitoring to by już ich mieęli.
widełki
widełki 2.03.2019, 18:54
Zemsta za wysokie ceny :))))))
biały fartuch
biały fartuch 2.03.2019, 18:53
A co tam robi piekarz?
miś
miś 2.03.2019, 17:13
Cholera jasna! Won mi tu stąd, jeden z drugim! Będzie mi tu kłaki zbierał! Panie! Tu nie jest salon damsko-męski! Tu jest kantor! Ja… Ja tu mięso mam!
specjalista
specjalista 2.03.2019, 17:08
Czy to prawda ze rabusie rwali sobie wlosy z rozpaczy że mało ukradli?
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 2.03.2019, 16:43
TYLKO WŁOS ŁONOWY Z CIĄGNIECIA PYTY WIECZORKA HA HA AH wybada czy byłeś je bany ha ah ah
AJWAJ ALELUJA I OD TYŁU HA HA AH
AJWAJ ALELUJA I OD TYŁU HA HA AH 2.03.2019, 16:40
ODDAWAĆ KASE ZYDOWSKIE ZŁODZIEJE HA HA AH
Łowca debila
Łowca debila 2.03.2019, 18:41
Administrator !! Zablokuj tego debila z jego debilnymi wpisami !
Co artykuł wkleja takie same te kretyńskie wpisy !!!?
Człowiek skrzywdzony był chyba w dziećinstwie od tyłu !
dr Wstrząs
dr Wstrząs 3.03.2019, 08:51
Po co blokowac,jego trzeba leczyć.Tylko solidny elekrtowstrzas mu pomoze.najlepszy bylby ten z II bloku Dolnej Odry pełną mocą i po jadrach
leniwiec
leniwiec 2.03.2019, 18:55
Administartor to chyba zagląda tu raz na tydzień. Jeśli w ogóle....
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 2.03.2019, 16:38
WYSTARCZY WŁOS HA HA AH I JUŻ WIECZOREK *** SIE PO MOIM KONCIE Z KRASNIAKOWA DO SPÓŁKI HA AH AH
sąsiad
sąsiad 2.03.2019, 16:37
Bandyctwo zrobiło krzywdę bardzo porządnym ludziom. Mam nadzieję że złapią tą patolę i dostaną wyroki maksymalne.
czekam na swoją kasę wy żyudowskie pedały ah ah ah
czekam na swoją kasę wy żyudowskie pedały ah ah ah 2.03.2019, 16:47
sasiad masz rację je bac wieczorków patoligię ha ha ha
Cześć
Cześć 2.03.2019, 16:28
Podobno było 500 zl
dojna zmiana
dojna zmiana 3.03.2019, 09:05
500 plus czy 500 minus?
AJWAJ HOJ WIECZIECZORKOM W DOPE I HOJ AH AH AH
AJWAJ HOJ WIECZIECZORKOM W DOPE I HOJ AH AH AH 2.03.2019, 16:25
TU TRZEWBA BADAĆ SLADY HA HA AH A W BYRDELU GRYFINA KRADNĄ NA POTEGĘ I NIKT POWTARZAM NIKT NIE BADA SLADÓW HA HA AH CZYŻBY TYLKO BADALI JAK ZŁODZIEI OKRADAJĄ AH AH AH I NAWEY TYM OD CZY LEKO I LACHOWICZOM HA AH AH
piccolo
piccolo 2.03.2019, 16:25
Wystarczy włos i juz go mogą znaleźć w bazie danych.
życzenie
życzenie 2.03.2019, 16:20
Złapać i szybko z nimi do ciupy!

Pozostałe