Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019

Z wody wystawały tylko nogi [UWAGA! DRASTYCZNE ZDJĘCIA]

  • 25.05.2019, 17:57
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Z wody wystawały tylko nogi [UWAGA! DRASTYCZNE ZDJĘCIA]
Kiedy jeden z mieszkańców szedł brzegiem jeziora, zauważył wystające z wody... nogi. Okazało się, że to topielec. Szybko wezwano służby. Miejsce obstawili miejscowi strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej.

Ta informacja wstrząsnęła dziś (25 maja 2019 r.) Trzcińskiem-Zdrojem, które leży nad Jeziorem Trzygłowskim.

Topielca z wody wyłowiono. Wyglądało na to, że śmierć nastąpiła kilka godzin wcześniej.

Z Gryfina przyjechał  sam prokurator rejonowy Radosław Grabusiński. 

Na miejscu przeprowadzono oględziny. Okazało się, że dowody w sprawie znajdują sie jeszcze w... jeziorze.

O sprawie pisaliśmy wcześniej tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/32444,mezczyzna-utonal-dzis-w-jeziorze

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (28)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (42)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

juka
juka 26.05.2019, 19:52
Prokuratura musi przyjąć teraz wszystkie warianty z zabójstwem włącznie.
ktos
ktos 26.05.2019, 16:10
Widać wyraźnie na ostatnich zdjęciach, że coś z wody wyławiają, to może mieć kluczowe znaczenie dla rozwikłania zagadki tej śmierci.
Polonistka
Polonistka 26.05.2019, 15:39
No i prokurator nie nazywa sie Garbusiński a Radosław Grabusiński ;)
mrg
mrg 26.05.2019, 16:03
Czeski błąd. Zmiana kolejności liter.
magister
oglądacz
oglądacz 26.05.2019, 14:56
Mnie tio dziwi, ze policja pracuje nad oglądem zwłok przy świadku. Bo to chyba jest świadek w tym kapelusiku wędkarskim.
szczególik
szczególik 26.05.2019, 18:42
świadek ten co widział zajście, a ta co zauważyła denata i próbowała ratować to obserwator. drobna różnica
Taaakie życie
Taaakie życie 26.05.2019, 14:12
Jak nogi były na brzegu, to mogli go trzymać za nogi a głowę miał pod wodą. Zabójstwo przez utopienie. A patolog napisze - zaburzenia układu oddechowo krążeniowego i po sprawie.
pobliski
pobliski 26.05.2019, 18:43
czyżbyś widział coś więcej? stał najbliżej?
ratownik
ratownik 26.05.2019, 23:05
No pisze, że nogi wystawały.
roots
roots 26.05.2019, 14:47
Taaakie życie, a skąd wiesz jaka śmierć?
Fakt
Fakt 27.05.2019, 10:54
A co te zwłoki maja wspólnego z jego życiem. To terrazycie dla larw plujki.
Royal
Royal 26.05.2019, 11:13
Piszecie uwaga drastyczne zdjecia to ja sie pytam ktore to sa te drastyczne chyba mieliscie na mysli zdjecia policjantow
msc
msc 25.05.2019, 23:30
Tam nie ma miejsca do kąpieli!
1998
1998 25.05.2019, 22:42
Redakcjo, puknijcie się w głowe. Po co te zbędne zdjęcia
Orwel
Orwel 25.05.2019, 23:29
Zawsze można powiedzieć: po co ten komentarz. Albo po co oglądasz. itd. itp.
taki mamy klimat
taki mamy klimat 25.05.2019, 22:34
a gdzie był ratownik na plaży miejskiej w Trzcińsku Zdroju?
lol
lol 25.05.2019, 22:57
Czy w tych miesiącach są ratownicy na plażach ?
kupis
kupis 25.05.2019, 22:30
Jak był atak nożownika w poznaniu to widzę że tam policja rozstawiła parawan.
burak
burak 25.05.2019, 22:53
Czy Pan jest z Bani
no cóż
no cóż 25.05.2019, 22:00
Trzcińsko,Cedynia.Mieszkowice,Osinów-straszna patola tam mieszka!!!!!!!!!!!!
rut
rut 25.05.2019, 22:43
zapomniałeś o Bani
kulturalna
kulturalna 25.05.2019, 22:18
Wypraszam sobie!
KwP
KwP 25.05.2019, 21:30
Żenada te foty !!!Zero profeski !!
Naczelniku wydziału !! Jak ry ich szkolisz
RL
RL 26.05.2019, 02:49
Właśnie takie zdjęcia powinno się pokazywać publicznie jako ostrzeżenie dla ludzi, to samo ze zdjęciami z wypadków. Jako ludzie jesteśmy prości i prosty przekaz najlepiej zapamiętujemy.
ete
ete 25.05.2019, 22:30
Te foty niech będą przestroga dla wszystkich ludzi że my ludzie zawsze przegramy z jeziorami morzami potokami Zbliżają się wakacje i te zdjęcia mówią wszystko Miejcie trochę wyobrazni i rozsądku przebywając nad wodą
GG
GG 26.05.2019, 00:40
Dobre bo mądre.
ratownik
ratownik 25.05.2019, 22:32
Woda to żywioł a nie wszyscy o tym pamiętają!
spacerowicz
spacerowicz 25.05.2019, 21:11
Dlaczego policja nie zrobiła parawanu i zrobiła teatr? Tamtędy chodzą rodziny, dzieci. Sam widziałem.
szefc
szefc 25.05.2019, 21:08
Nie nogi widać a gumowce!
mieszkaniec
mieszkaniec 25.05.2019, 20:18
Po pierwsze - policja powinna parawan rozstawić.
Po drugie - co ma osoba w glowie robiąc takie zdjęcia i umieszczać na portalu!!!
Po trzecie - umieszczając takie zdjęcia gdzie widać twarz zmarłego świadczy tylko o braku profesjonalizmy ze strony portalu i szukania sensacji oraz komentarzy!!!!!
Dobroń
Dobroń 25.05.2019, 21:05
Racja, pytanie tylko gdzie ty tu widzisz twarz?
Czytelniczka
Czytelniczka 25.05.2019, 20:35
Zgadzam się z tym
Kto w ogóle pozwolił na to żeby takie zdjęcia udostępniać. Wstyt tylko dla igryfina. Dla Rodziny kondolencje
No no
No no 25.05.2019, 20:52
Za 20 minut juz nie bedzie tematu denata tylko ze policja zrobila nie wiadomo co i igryfino a jutro to juz będę gadać ze żył ale położyli go twarzą do góry i nie miał szans zaczerpnąć powietrza.no super aby tak dalej to w wakacje bedzie wiecej tragedii,dobrz że młodzi dystans trzymają od jezior w nocy i jak mama powie uważaj to uważają.
Irbis , gdzie alu.... i do przodu
Irbis , gdzie alu.... i do przodu 25.05.2019, 20:05
Nad wodą się nie pije , a potem się nachyla i plusk i tragedia zakupiona w sklepie legalnie - alkohol zbiera żniwo.nie bądź głupi nie pij bo jak się nie zabijesz to tak w morde nie raz dostaniesz.tak tragedia ale wnioski muszą być wyciągnięte i tyle.
jestem ajwaj aleluja i do przodu
jestem ajwaj aleluja i do przodu 27.05.2019, 12:42
ty nie chlej tyle w radiowozie ha ah ah bo i tam o tragedię nie trudno ha ha aah
Cedyniak
Cedyniak 25.05.2019, 20:03
Umieszczać takie zdjęcia na portalu informacyjnym to trzeba mieć łeb zryty.
Dla ludzi
Dla ludzi 26.05.2019, 05:31
Jakie zdjęcia? Niektórzy chcą takie oglądać. Ty też oglądasz.
Tom
Tom 25.05.2019, 20:18
Popieram w zupełności.
Paula
Paula 25.05.2019, 19:48
Straszna taka śmierć.
?
? 25.05.2019, 20:24
Jaka ?
!
! 25.05.2019, 21:09
Na to pytanie odpowie prokurator.

Pozostałe