Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019

Żabnickie lato z Rybką już w najbliższą sobotę

  • 11.06.2019, 10:41
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Żabnickie lato z Rybką już w najbliższą sobotę
Organizatorzy „Żabnickiego Lata z Rybką” przypominają wszystkim o imprezie organizowanej w Żabnicy 15 czerwca 2019 r. (sobota). Jak zwykle miejscem imprezy będzie plac na przedłużeniu ulicy Zielnej w Żabnicy. Towarzyszyć przedsięwzięciu będą jak zawsze konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Główny konkurs to ten, w którym rywalizować będą potrawy z ryb występujących w Odrze.

Organizatorzy serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w tym konkursie - tym bardziej, że dla uczestników przewidziane są cenne nagrody ufundowane przez Województwo Zachodniopomorskie. Jeszcze raz warto dodać, że wszelkie składniki potrawy oraz sama jej dekoracja musi być wykonana z produktów typowo polskich.

Oprócz konkursu głównego organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym. Tu nagrody funduje Starostwo Powiatowe w Gryfinie. Tematem przewodnim jest rzeka Odra, a szczegółowy regulamin znajdziemy na facebookowym profilu Sołectwa Żabnica.

Będzie tradycyjnie konkurs wędkarki, który rozpocznie się wcześniej, a zapisy są przewidziane na godz. 9.00. Nowością będzie konkurs skrobania ryb, w którym przewidziane są do zdobycia piękne puchary.

Jeszcze jedną atrakcją imprezy będzie „Góralska kwaśnica” , którą przygotują mieszkańcy zaprzyjaźnionej Żabnicy z Beskidu Żywieckiego. Poza tym organizatorzy zapewniają możliwość zakupu ryb i innych produktów na licznych wystawionych stoiskach.

Pomyślano także o najmłodszych dla których organizatorzy szykują moc atrakcji. Przewidziane są także występy artystyczne zespołów ludowych. Imprezę zakończy „Bal Rybaka” przy muzyce na żywo.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do Żabnicy 15 czerwca od godz.15.00 .

organizatorzy

 

Kontakt do organizatorów :

Jerzy Piasecki sołtys wsi Żabnica – tel. 504321242

Sławomir Fuks – prezes Koła TPD przy SP Żabnica – tel. 696092626 e-mail [email protected]

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zug
Zug 15.06.2019, 16:31
Dziekuje za informację. Nie ma mnie na miejscu. Wiec wolalem zapytac. A material na pewno ciekawy . Wiec przy najblizszej okazji postaram się o jeden egzemplarz. Z mojej rodzinnej wsi. Pozdrawiam.
Rybak
Rybak 12.06.2019, 21:09
Każdy ma prawo wypowiedzi. Koło czy... wiadomo, że chodzi min o Barke i proszę nie dyktować swobody wypowiedzi!!! Fakt jest faktem, brudzic w swoje gniazdo to wstyd!!!
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 12.06.2019, 08:51

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Rybak
Rybak 11.06.2019, 20:58
Ty ze wsi wez Koło i walnij sie w czolo. Miec takie super stowarzyszenie i go nie doceniac to porazka. Pytanie nasuwa sie same .. dlaczego niechca współpracować 😕 ...
wieś
wieś 11.06.2019, 23:02
przede wszystkim nie stowarzyszenie tylko kolo a jak nie jestes w temacie to sie nie uruchamiaj błedne wiadomosci posiadasz od koła
Pogromca kurwiłbów
Pogromca kurwiłbów 11.06.2019, 19:19
Znowu zjada sie wpi....ć smierdzące ryby ze ścieku
Kamil
Kamil 11.06.2019, 18:42
Knagulec ma bałagan w pokoju. Zdechłe muchy leżą na parapecie a na suficie rozgniecione komary
Knagulec
Knagulec 11.06.2019, 19:18
Kamilko japa
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 11.06.2019, 17:08
TO JEST INICJATYWA HA HA AH KULTYWUJĄ TO OD LAT pamietam imprezy nawet z końcówki lat 90 dziesiatych ja bym dodał coś dla ciała i dla ducha wóda zarcie dopa i poducha i tylko nie ta pedalska ha ha ah
Zug
Zug 11.06.2019, 16:00
A teraz moze tak przy okazji. Kiedy bedzie wydana lub jest ksiazka o Zabnicy przez prof. MATLAWSKIEGO? Poprzednia byla o Lubnicy i jest ciekawym materiałem jestem bardzo ciekawy . .
profesor
profesor 11.06.2019, 16:59
już jest od roku!!!!!!!!!!!!!
wieś
wieś 11.06.2019, 14:54
Rybaku puknij sie w głowę co one promują same siebie i zarabiają na swoje potrzeby jak nie wiesz to bzdur nie pisz
ŻABNICA
ŻABNICA 11.06.2019, 14:51
Przede wszystkim nigdy od nikogo nie brano za wystawienie się pieniędzy a kolo Barka sama zrezygnowała A teraz użala sie nie wiadomo po co i do kogo wstyd


ŻABNICZANIE
ŻABNICZANIE 11.06.2019, 23:02
,fui fui!! Chęć brać pieniądze od sowich !! Wstyd
Prawda
Prawda 11.06.2019, 23:06
Barka jest super !!!!
do prawda
do prawda 12.06.2019, 10:29
Są super szczególnie po grzańcu cha cha
Rybak