Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

Zostawiła 8-miesięczne dziecko w zamkniętym samochodzie. Grozi jej 5 lat więzienia

  • 08.07.2019, 20:02
  • Policja
Zostawiła 8-miesięczne dziecko w zamkniętym samochodzie. Grozi jej 5 lat więzienia Policja (arch.)
Blisko godzinę w zamkniętym, nagrzanym samochodzie spędziła ośmiomiesięczna dziewczynka zostawiona tam przez swoją matkę, która w tym czasie przebywała na giełdzie. Dziecko uratowali przechodnie, którzy powiadomili policjantów. Dziewczynka z objawami odwodnienia została przewieziona do szpitala, a nieodpowiedzialna matka trafiła do policyjnej celi.

Do niebezpiecznej sytuacji doszło w sobotę, 6 lipca br., na terenie giełdy w Lubinie. Na jednym z parkingów przechodnie zauważyli małe dziecko w zamkniętym samochodzie, które głośno płakało. Jak się okazało, rodzice dziewczynki przebywali w tym czasie na giełdzie, gdzie sprzedawali odzież. Nie było ich około 50 minut. Na dworze temperatura powietrza wynosiła około 25 stopni Celsjusza, a pojazd stał w nasłonecznionym miejscu.

Jak się okazało, matka ośmiomiesięcznej dziewczynki - 31-letnia kobieta, zostawiła dziecko w samochodzie kiedy spało. W tym czasie poszła na giełdę handlować odzieżą. Kiedy dziecko się obudziło, zaczęło głośno płakać i to zaniepokoiło przebywających na giełdzie ludzi, którzy zadzwonili na nr 112.

Policjanci używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych bardzo szybko dotarli na miejsce interwencji. W tym samym czasie do auta podeszła matka dziewczynki, która otworzyła drzwi samochodu. Była zaskoczona obecnością funkcjonariuszy. Pod jej opieką znajdowało się jeszcze dwoje dzieci.

Policjanci wezwali zespół pogotowia ratunkowego, który po wstępnych badaniach przewiózł dziewczynkę do szpitala, gdzie lekarz pediatra podjął decyzję o pozostawieniu dziecka w placówce z uwagi na objawy odwodnienia.

Pozostała dwójka małoletnich przekazana została ich ojcu, który pojawił się na miejscu interwencji.

31-letnia matka została zatrzymana i trafiła do policyjnej celi. Usłyszała już zarzuty. Za narażenie dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia grozi jej kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policja
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wniosek
Wniosek 10.07.2019, 18:45
Bezmózg... nie matka. Dobrze ze ludzie reagują.
gość
gość 10.07.2019, 14:48
Ta "mądra mamusia" mogła chociaż okno samochodu uchylić...
proszę!
proszę! 10.07.2019, 00:21
Zostawienie dziecka w takim piekarniku to wystawienie go na śmierć. Jak mało wyobraźni trzeba mieć aby tego nie rozumieć?
Papu
Papu 09.07.2019, 15:04
Zatrzymują kobietę za co pytam już niebawem was będą zatrzymywać po wyborach pachołki PiSu za dużo sobie juz pozwalacie czekajcie sprawiedliwość was dopadnie
Anty PiS
Anty PiS 09.07.2019, 15:38
Dobry żart?! Za dużo ostatnio jest ruskich zamiast polaków w naszym kraju... A sprawiedliwi oni są tylko z nazwy!!! Jeebać PiS i ich RUSKICH WYBORCÓW!!!!!!!!!!!
Tytus
Tytus 09.07.2019, 13:28
Idioto redagujący ten portal co ty durniu wypisujesz głupku o jakiś 5 lat więzienia zastanów
Filip
Filip 09.07.2019, 11:28
Ten co pisze że grozi jej 5 lat ma coś z czujnikiem zastanów się człowieku co piszesz nie szukaj taniej sensacji
łańcuch
łańcuch 08.07.2019, 21:35
Teraz to się już chyba samemu wysikać nie można!
Agata
Agata 08.07.2019, 21:15
W ogóle nie powinno się zostawiać małych dzieci samych!
chojnianka
chojnianka 08.07.2019, 21:12
Za psa ile można dostać?
A kot z centralnej Polski pochodzi.
A kot z centralnej Polski pochodzi. 08.07.2019, 21:30
A za kota ile?
Chytra baba z Widuchowej
Chytra baba z Widuchowej 08.07.2019, 21:34
A po ile u was prosięta?

Pozostałe