Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

W sprawie rzeki Płonia interweniują poseł i radny. Skutek publikacji atykułu na igryfino

  • 13.07.2019, 11:51
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
W sprawie rzeki Płonia interweniują poseł i radny. Skutek publikacji atykułu na igryfino Fot. Bartosz Biegus
Rzeka Płonia jest w fatalnym stanie! Ratujmy ją, bo znika na naszych oczach! - alarmowaliśmy na początku lipca 2019 r. Interweniować w sprawie obiecali poseł na Sejm RP Rafał Mucha oraz radny Rady Powiatu w Gryfinie Bartosz Biegus. Właśnie wystosowali pismo do Marka Duklanowskiego, dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Szczecinie.

Poseł Rafał Mucha oraz radny Rady Powiatu w Gryfinie Bartosz Biegus zaapelowali do dyrektora RZGW o podjęcie odpowiednich działań zmierzających do poprawy stanu rzeki Płonia, usunięcie roślinności, która zarasta w korycie rzeki, przez co zwiększy się przepustowość lustra wody. W korespondencji przywołany jest artykuł opublikowany na igryfino.

Pismo skierowane do dyrektora RZGW publikujemy tutaj. Kliknij.

 

Ostatnio o stanie rzeki Płonia napisaliśmy tutaj:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/32896,rzeka-plonia-jest-w-fatalnym-stanie-ratujmy-ja-bo-znika-na-naszych-oczach

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Załączone pliki do pobrania (1)

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jade"W"Gości
Jade"W"Gości 23.07.2019, 14:57
Przy okazji, skontorlujcie wodę w samej Płonii odnośnie rzeki, znajduje się tam zbiornik "zarządzany" spółką naszych wodowych ludzi. Non stop jakaś fleja coś tam wylewa, przez co woda jest w bardziej obwitym kolorze rdzy, niż ta znana z oplowskich opowiadań
Broś
Broś 26.07.2019, 12:36
Trzeba po prostu namierzyć kto zanieczyszcza!
Abuzus
Abuzus 14.07.2019, 09:09
chwalą nas ... a co z apelem w sprawie jeziora Jelenin?
Ale jaja!
Ale jaja! 13.07.2019, 21:14
Poseł PiS i rwdny PiS apeluja do prezesa Duklanowskiego z PiS...ale jaja ! Ale jaja!
he he he
he he he 26.07.2019, 10:21
Przed wyborami wyśle się pismo do kolegi z partii a po wyborach......
Czy od wysłania tego pisma przybyło wody w Płoni albo poprawił się jej stan?
......
...... 13.07.2019, 21:53
... a czego się spodziewałeś, że będą apelować do Grześka dyndały? nie bądź śmieszny jajcorzu..
judecabareth
judecabareth 13.07.2019, 20:45
Nikt Ci tyle nie obieca przed wyborami co kaczystowski karierowicz spragniony koryta.
wodogrzmoty
wodogrzmoty 13.07.2019, 17:17
W każdym bądź razie będzie głośno.

Pozostałe