Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Kandydatka na premiera spotkała się z mieszkańcami Gryfina

  • 16.09.2019, 23:21
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Kandydatka na premiera spotkała się z mieszkańcami Gryfina Tak senator Grzegorz Napieralski na gryfińskim nabrzeżu został fotografem Małgorzaty Kidawy-Błońskiej i mieszkańców Gryfina.
Dziś 16 września 2019 r. do Gryfina przybył wyborczy bus Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. Pojazd nie wymanewrował aby zatrzymać się na placu Księcia barnima I, jak pierwotnie planował. Wyborczy bus zatrzymał się na nabrzeżu. Nie było jednak czasu na zadawanie pytań przez dziennikarzy, ale kandydatka Koalicji Obywatelskiej wdawała się w rozmowy z mieszkańcami Gryfina.

Małgorzata Kidawa-Błońska była wcześniej w Zakładzie Aktywizacji Zawodowej przy ul. Łużyckiej w Gryfinie. To spotkanie zrelacjonujemy później.

Tymczasem zapraszamy do fotogalerii i krótkiej relacji filmowej:

loadingŁaduję odtwarzacz...

loadingŁaduję odtwarzacz...

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (92)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (116)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

rozmówca
rozmówca 22.09.2019, 22:11
Bardzo miła pani jak się okazało w rozmowie.
gość
gość 19.09.2019, 20:38
nie było czasu na pytania dziennikarzy?? haha... bo pytania mogą być niewygodne a odpowiedzi kłopotliwe. Lepiej zamienić 2 słowa o pogodzie a mieszkańcami. Taka polityka Panie...
POKO kaput
POKO kaput 19.09.2019, 08:51
A co na to Kidawa ???? W ZAZie też tak było ??? ------Parodiowanie osób niepełnosprawnych? To prosta sugestia, że „trzeba być lepszym od nich”. Czegoś tak obrzydliwego dawno nie widziałem. Podobne ruchy mogą dotyczyć np. osób z porażeniem mózgowym, czyli często niewinnych, marzących o akceptacji. Po prostu wielki skandal.
ja
ja 19.09.2019, 20:29
To włącz TVPis i posłuchaj Kaczyńskiego ,jak to bezdzietny kawaler roztkliwia sie nad ideałem rodziny .po tym dopiero bierze obrzydzenie
Dobra zmiana
Dobra zmiana 18.09.2019, 13:15
Jak pani Małgorzata dwojga nazwisk wytrzymuje z tym ciągłym suszeniem zębów?
Wygląda to nienaturalnie i na gwiazdorzenie. Kiepski wybór na lidera.
https://www.youtube.com/watch?…
8 rebe ha ha ah
8 rebe ha ha ah 18.09.2019, 12:43
a kiedy daruś z SLD wpadnie z *** ha ah ah tylko blisko toalet publicznych tych na nabrzeżu może któryś z potencjalnych wyborców ukuje go w czekoladowe oko opatrzności ah ah ah tak po platońsku ha ha ah
tak to widzę
tak to widzę 18.09.2019, 12:09
Przyjazd Kidawabusu nie był wcześniej zapowiedziany a ludzie byli tam przypadkowi albo poinformowani, z partii, którzy mieli akurat czas.
Wuja
Wuja 18.09.2019, 12:03
Kompletna kicha. Przejrzałem zdjęcia i dostrzegłem wśród robiących tłok przy Pani Premierze Pana posła Misiło. Silna ekipa wspierająca - Misiło, Nitras, Napieralski i już wiem czemu mieszkańcy zignorowali to spotkanie.
ja
ja 18.09.2019, 13:59
wuja taka okazja .gdzie romanicz ,aby dowalić premierowej?
Wuja
Wuja 18.09.2019, 15:17
Sami sobie dowalili taką organizacją spotkania, nie zauważyli że od nieudaczników i hipokrytów elektorat odchodzi na fotkach widać kto przy nich pozostał. Spodziewanego spontanu nie było.
ja
ja 19.09.2019, 06:19
a wy z PIS zorganizowaliście choć jedno spotkanie?no nie przepraszam dokleiliście się do dożynek.No i ta pierwsza ława wypasionych pisowców(poza Rafałkiem)na dniu energetyka..Gdzie wasze tuzy (np balbina)?
POKO kaput
POKO kaput 18.09.2019, 10:54
Małgorzata Kidawa-Błońska była wcześniej w Zakładzie Aktywizacji Zawodowej przy ul. Łużyckiej w Gryfinie. To spotkanie zrelacjonujemy później.----------Co, fotoshoop się zaciął ??? A tak chciałem zobaczyć te TŁUMY.
:)
:) 18.09.2019, 12:10
I nie ma gdzie pogadać na temat ZAZ? ;-)
uczestniczka
uczestniczka 18.09.2019, 10:41
Na mnie zrobił dobre wrażenie. I długo rozmawiała z panią Tamarą.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 18.09.2019, 10:30
a rozdawała zaproszenia na *** ha ha ah https://youtu.be/smeDH0zGQj8 to i kutulanka wpadła z *** *** *** i innych dewiacji moze teraz marszałek wpadnie go gryfina ten od tej afery podkarpackiej ha ha ah ** circus
do ubogiego duchowo człowieka
do ubogiego duchowo człowieka 18.09.2019, 10:39
Ajwaj ograniczony jesteś że wciąż oglądasz ten sam film i go wklejasz?
A CO TO PRAWDA
A CO TO PRAWDA 18.09.2019, 11:24
OD DZISIAJ MÓW MI 8 REBE HA HA AH POSŁUCHAJ CO SZEWACH MÓWI O MORALMOŚCI totalnej ah ah ah
caps lock
caps lock 18.09.2019, 11:35
Wyłącz capslocka, bo pisząc wielkimi literami wychodzisz na internetowego kretyna.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 18.09.2019, 11:41
W TYM SZALEŃSTWIE JEST METODA HA HA AH
spostrzegawcza
spostrzegawcza 18.09.2019, 08:00
znalazłam kidawe błońską i marszałka tego od dziwek z podkarpacia https://youtu.be/smeDH0zGQj8
 ABW SZCZECIN
ABW SZCZECIN 18.09.2019, 10:41
to ten marszałek kuchcinski co o nim mówi tem agent https://youtu.be/oQam3Spvdtw
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 18.09.2019, 05:48

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

 ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 18.09.2019, 05:30
anders wraca na białym koniu ha ha ah https://youtu.be/k9zVp2ijLyA
fagot
fagot 18.09.2019, 10:55
Tobie płaca aby reklamy oglądać?
JESTEM TROLEM WYNAJĘTYM PRZEZ  SIEG HAILL RODSZYLDA HA HA AH
JESTEM TROLEM WYNAJĘTYM PRZEZ SIEG HAILL RODSZYLDA HA HA AH 18.09.2019, 11:29
a czasem andersowa nie jest z PIS w senacie HA HA AH
Spostrzegawcza
Spostrzegawcza 17.09.2019, 22:55
Z tym obiecywaniem jest różnie z każdej strony. Gdzie jest ten milion samochodów elektrycznych? Gdzie jest te 100 tysięcy mieszkań, które obiecywał premier. Gdzie są te nagrody w Caritas ie? Tylko mała ich cześć została zwrócona. Nawet zabrał głos w tej sprawie Caritas.
GG and No No
GG and No No 17.09.2019, 21:56
No no widać po komentarzach że ludzie nie dadzą się już nabrać, tylko patrzeć jak idziemy w dobrym kierunku a wyznacza go nasz status materialny,jest lepiej aby było jeszcze lapiej, przypilnujmy tego to nasz interes.
Ciekawa
Ciekawa 17.09.2019, 21:42
Jestem ciekawa waszych min za kilka lat. Obejrzałam dzisiaj "Czarno na Białym" jestem przerażona co się dzieje. Radzę, aby ci trollujacy od czasu do czasu obejrzeli ten program. Wiele można się dowiedzieć. Fakty, a nie propaganda. Moze wówczas przejrzyście na oczy, a za kilka lat nie będzie "kaca moralnego"
zaba
zaba 18.09.2019, 09:45
brawo dla ciebie ogladaj dalej ten syf to bedziesz jak jechowa sprany mozg
kłamstwa
kłamstwa 18.09.2019, 07:51
trzeba nie mieć rozumu żeby ogladać durne tvn 24. dno
~~ Były f.
~~ Były f. 19.09.2019, 21:57
dług przekroczył 1 b i l i o n złoty...... Kto to spłaci ???/ Dzieci Kaczyńskiego ???? Niestety spłacimy to My - Naród.!!!!!!!
szary obywatel
szary obywatel 18.09.2019, 11:21
Cos trzeba oglądać. a już publicznej telewizji ze względu na wszechobecną propagandę jedynie słusznej partii, się po prostu nie da.
Precz faszysto
Precz faszysto 17.09.2019, 21:49
Czarna na Białym? To jakiś program rasistowski? Faszyści i naziści to najgorsze sorty jednak. Jeszcze cie nagabują.
cóż
cóż 17.09.2019, 20:26
Myślę, że te zawistne komntarze można przypisac jednej opcji. I to jest żałosne...
Opcja
Opcja 17.09.2019, 21:25
'komentarze" się pisze...
Xxx
Xxx 17.09.2019, 20:22
Lewackie mordy nagle zmieniły poglądy.
oko
oko 17.09.2019, 20:06
kapusi i donosicieli i zlodzieji nie chcemy na Polskich ziemiach wiec czerwona zarazo zniknij raz, a na zawsze......wypad zdrajcy czas sie wasz skonczyl wlasnie.......wypad czyscic do brukselii
Granice pojmowania