Doktor Lech Dradrach nie żyje

  • 31.10.2019, 17:04
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Doktor Lech Dradrach nie żyje
Zawsze dowcipny z lekką nutą sarkazmu wydawał się tryskać zdrowiem, bo i sam zawodowo zajmował się leczeniem. Lech Dradrach to znany na południu powiatu lekarz rodzinny. Był współwłaścicielem Przychodni Zdrowia „Salus". Wcześniej dał się poznać jako samorządowiec o poglądach liberalnych. Był radnym w Chojnie. Startował nawet do Sejmu RP.

Zarażał optymizmem. Jego hobby to m.in. ptactwo. Niestety palił dużo papierosów…

Urodził się 29 października 1952 roku.

Zmarł nagle w swoim domu nad Odrą w Zatoni Dolnej w środę 30 października 2019 r.

 

Rodzinie Zmarłego składamy wyrazy głębokiego współczucia.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Tadeusz
Tadeusz 02.11.2019, 17:00
Niech Ci ziemia lekka będzie.
Katarzyna
Katarzyna 02.11.2019, 01:34
Szczere kondolencje dla rodziny [*]
ES
ES 02.11.2019, 01:15
Tak nawiasem tyle sie mówi, ze jesteś tacy i owacy, bo nalatujemy na włodarzy miasta na radnych, a tu prosze ewidentny przykład, że jesli ktos jest wspaniałym fachowcem i dobrym człowiekiem potrafimy to docenci, uczcie się od doktora, bo warto potem zasłuzyć na tak ciepłe komentarze...Niech spoczywa w spokoju!
pacj
pacj 02.11.2019, 00:39
Po prostu w wielu sercach wpisałeś się na zawsze. Cóż byłeś Człowiekiem, o którym długo będziemy pamiętać! Żegnaj...
Ola
Ola 01.11.2019, 19:28
Panie Doktorze, żeby Pan wiedział ile teraz kobiet płacze po Panu i ile z nas zastanawia się do kogo teraz będziemy chodziły, gdzie my znajdziemy drugiego takiego wspaniałego, szarmanckiego i doświadczonego lekarza?
Ida
Ida 01.11.2019, 18:28
Podobno załatwiaja kremacje w Szczecinie. Nie wiadomo kiedy będzie pogrzeb i gdzie. Nie wiem ile w tym prawdy.
cytat
cytat 01.11.2019, 11:53
"Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią Im się płaci " Wisława Szymborska
Ewelina
Ewelina 01.11.2019, 09:41
Śmierć zawsze przychodzi nie w porę... Smutno....
lena gutkowska
lena gutkowska 01.11.2019, 07:14
Bardzo to smutna wiadomosc. Swietny lekarz, smie twierdzic, ze najlepszy jakiego kiedykolwiek mialam. Zal.
Mira
Mira 31.10.2019, 22:58
:(jak mi przykro
Halina
Halina 31.10.2019, 22:46
Zacznę od cytatu: "Nie odchodzi się tak naprawdę i zupełnie, bo los mimo wszystko - pozostaje się w czyjejś pamięci i czyimś człowieku".
Najszczersze wyrazy współczucia oraz słowa wsparcia i otuchy dla Rodziny.
A.
A. 31.10.2019, 22:38
Od początku byłem u niego zapisany jako lekarza rodzinnego.Zawsze pomocny, dający mądre życiowe rady.Kochałeś życie. A teraz spoczywaj tam wysoko!
pacjent T.
pacjent T. 31.10.2019, 22:34
Wielka szkoda pozostanie w naszej pamięci jako dobry lekarz a przede wszystkim człowiek.
Pacjentka
Pacjentka 31.10.2019, 22:10
Dobry człowiek...juz niewielu takich zostało.. Mam nadzieje, że zostanie godnie pochowany w katedrze.
Henryk Barszczewski
Henryk Barszczewski 31.10.2019, 19:08
Szkoda, że teraz można tylko mówić w czasie przeszłym: żył, był, i co najważniejsze wspaniale leczył. Wiele osób jest mu bardzo wdzięczni, ja również. Zawsze ceniłem Jego fachowość. Wspaniały "chłop". Prowadził swoje maleńkie gospodarstwo. Szczycił się tym swoim dziełem. Nigdy nie odmówił pomocy. Zawsze uśmiechnięty. Wspaniały mężczyzna i lekarz. Henryk Barszczewski
chojnianka
chojnianka 31.10.2019, 21:25
Zgadzam się w całości, też pacjentka doktora Lecha 😞 szkoda, że nie o wszystkich "profesorach"z LO można wspomnieć tyle dobrego... Kondolencje dla najbliższej rodziny.
Henryk Barszczewski
Henryk Barszczewski 01.11.2019, 10:19
Co za pisanie anonimowe. To jest tchórzostwo. Ja osobiście od siebie napisałem i nie ukrywam się. Byli różni uczniowie, są różni tak samo nauczyciele i lekarze. Nikt mi nie zarzucił niefachowości, ani nieróbstwa. Bardzo proszę się ujawnić, wówczas publicznie wskazać jakim byłaś uczniem. Z poważaniem Henryk Barszczewski
absolwent
absolwent 01.11.2019, 11:55
panie profesorze, niech Pan jakimś trollem się nie przejmuje. Niektórzy tak już mają. Pozdrawiam!
Absolwent z lat 80tych
Absolwent z lat 80tych 01.11.2019, 18:33
Pan doktor Dradrach i Pan profesor Barszczewski to stara dobra gwardia. Tak wspaniałych lekarzy i nauczycieli już jest coraz mniej. Zresztą młodzież sprzed 20,30 laty byla też inna. Pozostały wspolczesne, internetowe trolle. Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłego.
smutne
smutne 31.10.2019, 22:53
Co za połączenie? Te kondolencje rozumiem ale ten hejt? Łotrzyca z ciebie dokonująca prowokacji przy nielicznej z okazji wszczęcia kłótni na forum i dokopaniu za swoje niepowodzenia. Śmierć jedną z okazji...
Pacjent
Pacjent 31.10.2019, 18:54
A jeszcze wczoraj widzialm Doktora tragedia ogromna wyrazy wspolczucia dla rodziny
Marek W.
Marek W. 31.10.2019, 18:31
R.I.P.
ech
ech 31.10.2019, 18:25
To już nie mileiście innego zdjecia tylko zdjecie wyborcze?!
???
??? 31.10.2019, 23:07
A to ma teraz jakies znaczenie....?😳
pacjent
pacjent 31.10.2019, 18:19
Dajcie znać kiedy i gdzie pogrzeb.
Poinformowany
Poinformowany 01.11.2019, 20:37
Szczecin cmentarz centralny środa godzina 12

Pozostałe