Gryfiński 28. Finał WOŚP tym razem zorganizowano w szkole

  • 12.01.2020, 19:27
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Gryfiński 28. Finał WOŚP tym razem zorganizowano w szkole
Główna scena zorganizowana była w sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 2. W programie 28. Finału WOŚP w Gryfinie zaplanowano pokazy pierwszej pomocy, występy artystyczne, stoisko z ciastami, pokaz zumby. Wolontariusze zbierali datki do specjalnie oznakowanych puszek.

Przed godz. 20 mieszkańcy spotkali się na placu Barnima i tam rozbłysło tradycyjne światełko do nieba.

O przebiegu WOŚP w Gryfinie informowaliśmy dziś też tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/35141,28-final-wosp-ruszyl-w-gryfinie-zdjecia

oraz tutaj:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/35143,o-wolontariuszy-wosp-dba-miedzy-innymi-burger-gryfino-bc

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (40)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ta Pieczara
Ta Pieczara 13.01.2020, 10:05

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

owsik
owsik 13.01.2020, 08:29
zygmunt, (...)

Komentarz usunięty.
administrator
szok i niedowierzanie
szok i niedowierzanie 13.01.2020, 02:13
Maria Zalewska w grobie się przewraca jak GDK potraktowało WOŚP!
owsik
owsik 13.01.2020, 08:29
wreszcie była normalność
opinia
opinia 12.01.2020, 23:20
Sawaryn nie rozumie, że tu nie chodzi o politykę. Ktoś mądry powiniem mu wytłumaczyć, że chodzi o solidarność ludzi. Przecież cała Polska bierze w tym udział, jego wyborcy też. Ta inicjatywa jest już znana na całym świecie, ma olbrzymie poparcie społeczne. Odcinać się od tego to wstyd dla cywilizowanego człowieka.
...
... 13.01.2020, 01:11
jakim trzeba być ślepym, by uważać, że tu nie chodzi o politykę i naiwnosc polaków xD
Żmij
Żmij 12.01.2020, 23:06
Brawo zespoły ludowe!
Gardnianka
Gardnianka 13.01.2020, 00:35
Zespół ludowy gardnianki żenada , od stu lat te same przyśpiewki , każda ani głosu ani słuchu , drogie panie czas na młodsze koleżanki , w takim dużym Gardnie chyba parę by się znalazło i uratowało honor tej miejscowości
emka
emka 13.01.2020, 01:21
Gardnianka na tym polega zespół ludowy aby sięgac do tradycji i dom piosenek choćby sprzed 100 lat. Więc po co ta złośliwość?
u mnie mają minus
u mnie mają minus 12.01.2020, 23:04
To skandal że Sawaryn ze swoimi przybocznymi odwrócili się od WOŚP!
owsik
owsik 13.01.2020, 08:31
świetnie zrobili!!!
Sorgo
Sorgo 12.01.2020, 22:51
Brawo dla wolontariuszy! Kapelusze z głów! a gdzie urzędasy? nie ma wielkiej kasy do zwinięcia to nie ma nikogo...
leniwy (ale nie tak jak tercet)
leniwy (ale nie tak jak tercet) 12.01.2020, 22:48
Mimo wszystko, mino głupich komentarzy, a może w odpowiedzi na nachalną propagandę "rżnących głupa" z UMiG podniosłem swoje cztery litery i poszedłem na Górny Taras i wrzuciłem co nieco do puszek.
;)
;) 13.01.2020, 02:10
Nie "muszą rżnąć głupa"
fakt faktem
fakt faktem 12.01.2020, 22:27
W naszym kraju są zwolennicy i przeciwnicy p.Owsiaka i WOŚP. Niestety neiktórzy bardzo krzykliwi. Jednak fakt faktem orkiestra gra i w ciągu jednego dnia zbierze więcej niż rząd da w ciągu roku.

Dodam tylko, że przecież nikt nikogo nie zmusza do wrzucania, każdy daje z własnej woli.I niech tak zostanie, bo nikt tak nie łączy ludzi jak p.Owsiak. I to jest fakt.
100 lat!
100 lat! 12.01.2020, 22:13
Pamiętajmy, że dobro wraca, warto być przyzwoitym, Niech Owsiak żyje jak najdłużej!!
TERCECIARZE
TERCECIARZE 12.01.2020, 22:06
NASI MOGĄ SIĘ TYLKO WSTYDZIĆ !
Sarko
Sarko 12.01.2020, 22:04
Pisowcy zamieszanie robią. Niemieccy strażacy, amerykańskie, angielskie, rumuńskie wojsko z puszkami WOŚP kwestują. wstyd!A dzisiaj p... Gosiewska pie... o podobieństwie katastrofy smoleńskiej z zestrzeleniem ukraińskiego samolotu w Iranie!!
plac barnima
plac barnima 12.01.2020, 22:03
karma wróci...
serducho
serducho 12.01.2020, 22:02
Brawa dla strażaków ale władze powinny się wstydzić!
spostrzegawcza
spostrzegawcza 12.01.2020, 22:00
Mimo wszystko, Brawo Organizatorzy! Było ciasno i chyba Pl.Barnima jest dużo lepszy na tego typu imprezy. Na " spontanicznym światełku" ludzie szukali puszek, aby jeszcze wrzucić swoje pieniądze.Niestety nie było.
pytam
pytam 12.01.2020, 21:52
Jakie koszy bezpośrednie lub pośrednie poniosło miasto Gryfino z pieniędzy podatników na zorganizowanie imprezy p. Owsiaka ?
hm
hm 13.01.2020, 09:41
Mniejsze niż podczas zdobywania mostu.
myszka
myszka 12.01.2020, 21:52
Mimo wszystko słowa uznania dla organizatorów.
Siema
Siema 13.01.2020, 03:31
Dla mnie kończą się Święta i pakuję ozdoby choinkowe - jestem szczęśliwa że DZIECI MOJE SĄ ZE MNĄ I pomogą mi i mężowi rozebrać choinkę bo żyją dzięki sprzętowi od OWSIAKA, SIE MAAAAAAAAAA

Pozostałe