Spontaniczne światełko do nieba rozbłysło mimo wszystko [FOTO, WIDEO]

  • 13.01.2020, 01:03
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Spontaniczne światełko do nieba rozbłysło mimo wszystko [FOTO, WIDEO]
Światełko do nieba nie było planowane dużo wcześniej. Tegorocznego finału WOŚP nie zorganizowano tak jak zwykle na placu Ks. Barnima I. Jednak symboliczne światełko do nieba podczas 28. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy popłynęło także z Gryfina!

Było to spontaniczne przedsięwzięcie mieszkańców gminy, którzy bardzo pozytywnie zareagowali na apel Aleksandry Misiuny-Gólcz i grupy wolonatriuszy.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku:

loadingŁaduję odtwarzacz...
loadingŁaduję odtwarzacz...

Informacje z przebiegu Finału WOŚP w Gryfinie przekazywaliśmy też tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/35147,gryfinski-28-final-wosp-tym-razem-zorganizowano-w-szkole

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (38)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (31)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Sauron
Sauron 14.01.2020, 16:21
Masoni tylko raczki zacieraja
Emila
Emila 14.01.2020, 16:10
PIEKNIE .Super ,ze mamy w Gryfinie "normalnych "ludzi z Wielkim Serduchem;)
?
? 14.01.2020, 13:55
PIS pozwolił?
ototo
ototo 14.01.2020, 13:47
Ksiądz Roman Jagiełło, proboszcz Parafii Dobrego Pasterza w Łękach Dukielskich (woj. podkarpackie) mówi: - „ WOŚP trzeba wspierać dlatego, że jest to realizowanie Ewangelii ! „ To kolejny polskokatolicki duchowny, który wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Podczas niedzielnej mszy świętej poprosił wiernych, by pieniądze, które mieli przekazać na tacę, wrzucili do puszek Orkiestry.
Sami
Sami 14.01.2020, 11:32
Wyszło bardzo sympatycznie dzięki pani Oli i sztabowi gryfińskiemu, który zapowiedział na scenie światełko i sam przybył na Plac Barnima.
jurek na  M,INISTRA ZDROWIA HA AHA H
jurek na M,INISTRA ZDROWIA HA AHA H 13.01.2020, 20:20
dawać jurka na ministra zdrowia niech uleczy ten chory system ah ah ah a w ramach profilaktyki przystanek szambo kostrzyna gratka w błotku plus alkohol sex bez zabespieczeń oraz 40 wagonów prochów wszelkiego rodzaju ha ha ah DO GOSCIA ten sasiad nie był na kompielach borowinowych w kostrzyniu zabierz go tam moze sprzet od jurka bedzie mu nie potrzebny ha ha ah
Stop lgbt
Stop lgbt 13.01.2020, 19:54
Wielka Orkiestra ŚP stała się zawodem Owsiaka i gigantyczną machiną organizacyjną i artystyczną.Bierze w jej organizacji dużo spółek nie tylko Owsiaka,te gigantyczne koszty opłacane są z wpłacanych pieniędzy na pomoc w leczeniu dzieci.Dlaczego Owsiak podaje tylko rekordy wpłat na Orkiestrę ,a nie podaje kosztów organizacyjnych i materiałowych.Moim zdaniem finanse Orkiestry z uwagi na zbiórki społeczne,powinny być pod ścisłą kontrolą społeczną i obwieszczane w mediach społecznych
histeria peas
histeria peas 13.01.2020, 20:41
Taaaaaaaaaaaaaaaa, opodatkować, zwolnić pracowników i pozamykać, bo tonie nasi.
Gosc
Gosc 13.01.2020, 19:36
Sąsiad pluł jadem na całą klatkę schodowa na WOŚP aż z mieszkania wyszła jego zona na klatkę i się zaczęło wygarnęła mu jak co chwila musi jeździć do lekarza i jak korzysta ze sprzętu orkiestry. Zamknęła mieszkanie i nie chciała przez pół godziny go wpuścić do mieszkania. interweniowali sąsiedzi. Oj się działo chłop przepraszał -wstyd i awantura -Obeszło się bez Policji. TEGO TO JUŻ NIE IDZIE KOMENTOWAĆ.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 13.01.2020, 20:16
zlikwidować NFZ NIECH OWSIAK PROWADZI SŁÓZBE ZDROWIA W POLINIE HA HA AH JE BNIE PO ROKU PO JEGO RZĄDAMI TAK JAK I POD INNYMI musiał by kwestować 365 dni w roku a i tak przy tych złodziejach niewiele by to dało ah aha ha
Sauron
Sauron 13.01.2020, 20:08
Wie na czym swiat stoji nastepna piramida finansowa
aser
aser 13.01.2020, 19:28
Takie oddolne obywatelskie akcje jak WOŚP nie pasują do mentalności reprezentowanej przez polski kościół katolicki i neobolszewickiej mentalności obecnej władzy. Stąd tyle jadu i niechęci, także tu w komentarzach.
x
x 13.01.2020, 19:24
"Jesteśmy warci tyle, ile możemy pomóc innym". Jestem zdumiony, a jednocześnie szczęśliwy, widząc jak z wielkim zaangażowaniem i poświęceniem tak wiele młodych ludzi zbierało pieniążki na sprzęt ratujący życie chorym. Jesteście wspaniali, w Was nadzieja, że w tym kraju zapanują prawdziwe wartości - miłość, szacunek, empatia, wrażliwość i poświęcenie dla innych ludzi. Pełen nadziei dziękuję za Waszą patriotyczną postawę.
Precz z gender!!!
Precz z gender!!! 13.01.2020, 15:48
Typowe nielegalne zgromadzenie!
essas
essas 14.01.2020, 14:02
Co wam marudy znowu się nie podobało! negatywne komentarz piszą ci co im nic w życiu nie wyszło, i nic się nie udaje! !! prawda nieudaczniki!
Gość
Gość 13.01.2020, 14:31
XXL pomylił obowiązki inicjatyw charytatywnej z własną polityką i próbuje gminę mieszać w coś co jej nie dotyczy . XXL GUMOWY MŁOTEK a dlaczego Gryfino jest szare i ponure w Castoramie nie kupisz rozumu .
XXL
XXL 13.01.2020, 12:55
Dobre gumowe młotki są w Castoramie.
Niech kupią Ci co sądzą że obowiązkiem organów samorządowych jest organizowanie imprez Strażaków, hydraulików, kolarzy, rudych , łysych....
Taką samą imprezą jest coroczna zbiórka Fundacji która jest stworzona przez Jerzego Owsiaka , jego żonę , córki i zięciów.
Zabrakło społecznika który pokierowałby Akcją w Gryfinie. Akcja radnej to typowy "pic na wodę'. Hasło na fejsie itp.
Dlaczego zabrakło chęci i zapału do organizacji zbiórki?
spoko loko
spoko loko 13.01.2020, 12:34
Tercet w zapomnienie pójdzie, w pamięci przejdzie jako najbardziej leniwa ekipa. a Orkiestra będzie jeszcze grała do końca świata!
cha cha cha
cha cha cha 13.01.2020, 10:46
Zagrali na nosie Sawarynowi!
Owsik
Owsik 13.01.2020, 10:37

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Kot Psot
Kot Psot 13.01.2020, 10:29
Bardzo mnie cieszy taki obraz solidarności . Brawo dla ludzi co się naprawdę postarali by światełko zabłysło . Pozostaje pytanie z niewiedzą kto zawinił i spaprał tak szlachetny cel . Czy to już norma że Gryfino to za*** ? zapomniane nawet przez pana Boga .
prosta odpowiedź
prosta odpowiedź 13.01.2020, 12:22
Tercet piach w tryby Orkiestry sypie!
wolontariuszki
wolontariuszki 13.01.2020, 09:10
Brawo p Ola. Bez szlachetnej paczki ze swoimi wolontariuszami, jest pani najlepsza.
DONJONSON
DONJONSON 13.01.2020, 09:08
Wstyd dla gminy, uznanie dla mieszkańców!!!
Wstyd
Wstyd 13.01.2020, 11:15
Dlatego niepieściński musi odejść!
Nemezis
Nemezis 13.01.2020, 08:37