Tomasz Miler lekceważy sąd?

  • 19.02.2020, 13:33
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Tomasz Miler lekceważy sąd? Tomasz Miler
Na pierwszą rozprawę nie przyszedł, mimo że dostał wezwanie. Dzisiaj 19 lutego 2020 r. Tomasz Miler (zastępca burmistrza Mieczysława Sawaryna) ponownie nie stawił się w Sądzie Okręgowym w Szczecinie. Poszedł prawdopodobnie na urlop, ale wcześniej o tym sądu nie poinformował.

Sprawa toczy się w Sądzie Okręgowym w Szczecinie Wydział I Cywilny. Prawidłowo zawiadomiony Tomasz Miler nie stawił się w charakterze świadka 8 stycznia 2020 r. Na dziś ponownie dostał wezwanie. Znowu się nie stawił.

-Chciałabym przeprosić za świadka Tomasza Milera, bo zaplanował na dziś wyjazd urlopowy. Świadek poinformował o tym wcześniej spółkę gminną Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Gryfinie, ale wiadomość wysłał na adres mailowy, który nie jest już aktualny - próbowała usprawiedliwiać wiceburmistrza adwokat Magdalena Jatczak.

Tomasz Miler nie przedstawił żadnego usprawiedliwienia na swoją nieobecność podczas styczniowej rozprawy.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (82)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

logik
logik 21.02.2020, 17:49
On przede wszystkim lekceważy podstawowe prawa logiki.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 21.02.2020, 18:02
tam gdzie kończy sie sens i logika zaczyna się polityka ha ha ah poza tym ze statystyka gra na polityka statystycznie zecz boirac przy tych układach wygrają ci co maja wygrać ha ha ah liczydło hu jata
lepszy towar lokalny niż wóda...
lepszy towar lokalny niż wóda... 21.02.2020, 07:57
Kargul do wnuczki o Pawlaku: „jego na eksport nie można puszczać, bo wstyd”...
Ciekawe, czy pracownik urzędu usprawiedliwi u Sawaryna nieobecność w pracy, „bo wysłał maila z usprawiedliwieniem do szwagra (a adres był nieaktualny)”...
tłumacz z polskiego na nasze
tłumacz z polskiego na nasze 20.02.2020, 23:42
Tomaszu, wytłumacz prościej, a może zatrudnij dodatkowego rzecznika.
tłusty piątek
tłusty piątek 21.02.2020, 00:36
On ma pączki z adwokatem!
antytom
antytom 20.02.2020, 21:10
Na" Titanicu" też bawiono się do końca. A pan już przeciez wie, że pański statek nieuchronnie zbliża się do góry lodowej. Zostało panu najwyżej kilka miesiecy. Pozdrawiam (i prawdę, mówiąc, już nie mogę sie doczekać...)
urz.
urz. 20.02.2020, 20:19
Swoje obowiązki tez traktuje lekce!
Rządzi układ
Rządzi układ 20.02.2020, 17:56
Dlaczego urząd blokuje w BIP ujawnienie materiałów sesyjnych ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! O co chodzi ? Ujawniono tylko numery druków i zablokowano dostęp do materiałów. Co ukrywa tercet ? Miler daj głos !!!!!!!!! Znów kombinacje. Jak esbecy.
Piernik
Piernik 20.02.2020, 12:27
A może w PUK-u ktoś "dał ciała" i nie poinformował wpływowych osób o zmianie adresu email?
puk puk
puk puk 20.02.2020, 16:31
Tylko napływowi nie znają adresu.
Może oba wicki to IQ 80
Może oba wicki to IQ 80 20.02.2020, 10:33
Trzeba go zatrzymać i doprowadzić. Gość jest zdrowy i chodzi do pracy, co prawda na południowe godziny ale za to rekompensuje to wychodząc wcześniej. Efektem jest jego - ale o co chodzi. Gość nic nie kuma.
Prawo
Prawo 20.02.2020, 12:44
Zamknąć dziada!! Śmieje się ze wszystkich -- z prawa Przedewszystkim .
bumerang
bumerang 20.02.2020, 08:09
No i kto mówi,że nie ma sprawiedliwości ? Goście dostają to co dawali innym,wraca do nich ten bumerang zła. Rodzina wraz z szefem zbiera baty ! No i dobrze !
baty za kompromitowanie Gryfina
baty za kompromitowanie Gryfina 20.02.2020, 08:13
Przecież to nie wynika że w przeszłości , że był zły ale z tego że teraz jest bufonem i lekceważy nawet sąd.
do 8.13
do 8.13 20.02.2020, 08:53
a wiesz co to jest i jak działa bumerang ? hurtem zbierają,za wszystko.
Pikuś
Pikuś 20.02.2020, 07:27
Udowodnił tylko to o czym wiedzą wszyscy.... Po raz kolejny zresztą.
niewszyscy
niewszyscy 20.02.2020, 21:00
A co niby Pikus wszyscy wiedzą?
Pikuś
Pikuś 22.02.2020, 03:42
Jak nauczysz się pisać "nie wszyscy" osobno to być może czegoś się dowiesz o gramatyce. To po pierwsze.
a my się dziwimy reklamie wódy wbrew prawu...
a my się dziwimy reklamie wódy wbrew prawu... 20.02.2020, 00:17
to się chyba nawet nie mieści w kategoriach "debilizm roku" - wiceburmistrz usprawiedliwiany w sądzie, bo wysłał do GMINNEJ spółki informację o urlopie, co go zwalniać ma z... obecności w sądzie w Szczecinie?
W dodatku na adres NIEAKTUALNY?
A od kiedy ten adres jest nieaktualny, że wiceburmistrz od inwestycji nie zauważył zmiany?

Chyba że czegoś nie przyswajam z tej informacji....
Pikuś
Pikuś 22.02.2020, 03:44
Żeby zrozumieć musisz wejść tzn zejść do jego pułapu.
Knagulec
Knagulec 20.02.2020, 08:25
Bo to kołek z drzewa lipy strugany
Taki pracownik jaki pracodawca
Taki pracownik jaki pracodawca 20.02.2020, 08:00
To teraz do UMIG nie przyjdzie do pracy urzędnik i powie, że go nie było, ale przecież wysłał do teściowej usprawiedliwienie. Co prawda nie dotarło do niej bo wysłał na zły adres ale tak właśnie robi pan urzędnik Tomasz Miler i to burmistrz Sawaryn toleruje (jak w ole przyjdzie do pracy).
Wpływowa rodzina ? Układ ? A może mafia ?
Wpływowa rodzina ? Układ ? A może mafia ? 20.02.2020, 00:01
Według Milera z reżimówki srutututu, najbardziej wpływowi ludzie w Gryfinie to Milery. Lekceważą sądy i olewają je, zwalniają komendantów policji, atakują dziennikarzy z innych gazet, straszą i reklamują wódkę. Czy to na Sycylii? Nie !!! To w Polsce. W Gryfinie !
Sami opisują siebie jako układ. Pycha ich zgubiła.
Sami opisują siebie jako układ. Pycha ich zgubiła. 20.02.2020, 09:24
Układ. Najgorsza ekipa w historii tego miasta.
ajwaj alejuja i do przodu
ajwaj alejuja i do przodu 19.02.2020, 23:56
https://youtu.be/-fZsMYqZ1Mk *** milerów już taki jestem zimny drań ah ah ah koszerna gryfińska dla wszystkich milery stawiają ha aha h z mnietkiem ha ha ah
ajwaj ajejuja i do przodu
ajwaj ajejuja i do przodu 19.02.2020, 23:45
https://youtu.be/_MR-YdtTdN8 ha habah ah https://youtu.be/I6wW1VWV_1c ha ha ha już nie mamy gdzie się skryś wieczorki nam nie dają żyć ha ha ah https://youtu.be/DF-eOuNGuuY
Nieeudacznik nie ucieknie przed sądem
Nieeudacznik nie ucieknie przed sądem 19.02.2020, 23:44
Lekceważy sąd. A zamiast sądu zawiadomił spółkę gminną na nieistniejący już adres. To człowiek? Urzędnik ? Może sąd za trzecim razem zarządzi doprowadzenie!
Zegarek
Zegarek 20.02.2020, 06:16
Dlaczego myslicie, ze to pomyłks?. Ja mysle, ze to dzialania szefa
Szn
Szn 19.02.2020, 22:03
Niech go sąd spyta o przetargu!
!!!
!!! 20.02.2020, 10:35
Którym ?
Kozak
Kozak 19.02.2020, 20:52
To jest skandal , żeby gościu z wpłwowej rodziny miał się stawiać w sądzie , tym bardziej że zaplanował ponoć wyjazd na urlop ! JeszOcze słać usprawiedliwienia nieobecności !???
Muniek
Muniek 19.02.2020, 21:46
Pewno mu tak Sawaryn doradził!
idzie na rekord
idzie na rekord 19.02.2020, 20:02
Podobno Guiness się już tym mailowym facetem zainteresował.
egzekutywa
egzekutywa 19.02.2020, 20:01
A co tak się sad bardzo interesuje panem Milerem? Tylko Tomaszem?
Gość
Gość 19.02.2020, 19:59
Jeszcze was wszystkich sprawiedliwość dosięgnie i nic tego nie powstrzyma k,,,,w,,,,,,m,,,,,,ć

Pozostałe