W Gryfinie protestują przeciwko 5G

  • 15.05.2020, 22:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
W Gryfinie protestują przeciwko 5G
-Protestujemy przeciwko powstaniu w Gryfinie masztu i emitowaniu pola elektromagnetycznego (PEM). W tej chwili zbieramy podpisy, ale będziemy też protestować w miejscu powstania inwestycji – mówi nam gryfinianin.

Od kolejnego rozmówcy dowiadujemy się, że protest będzie w sobotę o godz. 11.50 na ulicy Polnej w Gryfinie (równoległa do Jana Pawła II).

-Pojedziesz Jana Pawła II, a potem w prawo. W kierunku jak na Wełtyń. I skręcasz w pierwszą po prawej stronie polną drogę, to tzw. Wełtyń II – instruuje nasz rozmówca.

Mamy też inne sygnały i namiary.

-Może pojechać pan ulicą Asnyka do Biedronki na Górnym Tarasie. Potem nie należy skręcać do dyskontu, tylko jechać w górę, przejechać ul. Jana Pawła II i dalej do góry. To tam, gdzie osiedlili się Kowalscy, Niemiec, Kufel, gdzie działki mają Milerowie – instruuje kolejna rozmówczyni.

Sprawa inwestycji sieci Plus ma być zaawansowana i opiera się już o pozwolenie na budowę. Na działkach Wełtyń II ma stanąć 54-metrowy maszt sieci Play

-Władze gminy Gryfino początkowo protestowały, ale potem podobno sprawa oparła się o sąd. Gmina odpuściła i zgodziła się poniekąd na inwestycję. Sprawa powędrowała następnie do starostwa. Starosta początkowo odmówił. W międzyczasie zmieniły się przepisy i tych, którzy protestowali, bo mogli być w polu działania pola magnetycznego, teraz nagle to nie dotyczy. Odwołania były nieskuteczne i starostwo podobno miało wyrazić zgodę na budowę masztu 5G. Gmina stara się przerzucić winę na starostwo i zaczęły się już utarczki. Mieszkańcy z tamtego rejonu protestują przeciwko powstaniu masztu – tłumaczy nam kolejny rozmówca.

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (89)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

88
88 14.12.2020, 13:44
jak się sprawa z tym masztem 5G skończyła, zbudowali go, czy nie ?
go
go 14.12.2020, 15:52
To sprawa Tomasza Milera i jego pytaj.
88
88 14.12.2020, 21:57
To nie Tomasz M. robił raban o budowę tego masztu.
Pytam z ciekawości, bo wielkie larum, a później nagle temat zamknięty.
polecam
polecam 22.05.2020, 17:06
Czerpcie więcej wiedzy z portali branżowych, a nie od jakiś Ziębów czy innych pseudonaukowców to będziecie i mądrzejsi dowiecie się co jak i dlaczego działa i spokojniejsi.
Patrys
Patrys 22.05.2020, 17:03
Każdej nowej sieci się zaścianek będzie się bał nie wiadomo czego?
hm
hm 19.05.2020, 13:33
Średniowiecze.
roman
roman 18.05.2020, 16:38
Krytykują bo nie widzą co to jest, ludzie boja się nowych rzeczy. Podobni było przy wprowadzaniu LTE, jak możemy teraz zobaczyć, zupełnie niepotrzebnie.
Alicja
Alicja 19.05.2020, 10:24
O tych masztach wypowiadają się ludzie, którzy się na tym znają, a nie na tym zarabiają. Nie chodzi o nowości tylko szkodliwość. Polacam opracowania ludzi z widzą na ten temat a nie ludzi obsługujących sieci komórkowe.
Alicja
Alicja 18.05.2020, 14:00
Gdzie można podpisać listę przeciwko postawieniu masztu 5G? Proszę o zorganizowanie jeszcze tego typu akcji, bo wielu ludzi nie słyszało o tym. Jak nam postawią maszt 5G to dopiero zacznie się epidemia.
on ci "prawdę" powie
on ci "prawdę" powie 18.05.2020, 14:38
Pytaj Milera!
Kolo z #####
Kolo z ##### 17.05.2020, 18:06
TM na funfcji wicka stał się krezusem.
Zelazkowski
Zelazkowski 16.05.2020, 22:58
NIgdy na to nie pozwolimy!
przecież
przecież 17.05.2020, 00:23
Ale w Polsce jest wolność działalności gospodarczej!
AR
AR 16.05.2020, 19:15
Współczuję tym, którzy mają w pobliżu swoje domostwa i działki. Już sama wartość nieruchomości spadła o kilkadziesiąt procent!
Marian
Marian 16.05.2020, 20:42
Taki niestety jest skutek uboczny.
piruet
piruet 16.05.2020, 16:16
Z tego będzie jeszcze neizły dym!
ja
ja 16.05.2020, 17:56
pole elektromagnetyczne elektrowni jest gorsze.kable elektryczne w domu również wytwarzają pole.i co jakoś ,żyjemy.Natura daje nam w dudę(koronowirus)niby natura to zdrowie
Rudi
Rudi 16.05.2020, 14:15
To poważna sprawa i poważnie trzeba się nią zająć.
poszukujący protestujących
poszukujący protestujących 16.05.2020, 12:23
Gdzie wy tu stoicie? To jakaś głęboka konspira?!
podstawowe pytanie
podstawowe pytanie 16.05.2020, 11:50
Skoro Jerzy Miler taki teraz mądry to dlaczego nic nie zrobił w starostwie dna miejscu?
leń
leń 16.05.2020, 14:17
Milerowie obudzili się nagle z ręką w nocniku!
Górka
Górka 16.05.2020, 20:59
Milerdojny obudził się ręką w KIESZENI.
Górka
Górka 16.05.2020, 18:29
Ważne że dutki wpadły!!!
Do lenia
Do lenia 16.05.2020, 15:55
No i bardzo dobrze się stało,dziadostwo wzbogaca się naszym kosztem
....................
.................... 16.05.2020, 11:49
Powiem tak.Kilku ludzi którzy ten cyrk zwany protestem organizują to są ludzie z klubu,,Ziemia jest płaska,samoloty rozsiewają jakieś zarazki a szczepienia są niepotrzebne",reszta to ciemnota i średniowiecze która podpisuje co im się podsunie,nie ma zielonego pojęcia po co tu przyszli i słucha tych pierwszych.
hehe
hehe 16.05.2020, 11:38
Każdy kto ma umowę z polkomtelem, siecią PLUS czy też Cyfrowy Polsat jako protest może wypowiedzieć tę umowę. Jeśli korzystasz z ich usług to będziesz korzystał z tego masztu.
hahahaha......
hahahaha...... 16.05.2020, 11:23
Ludzie!!!Ludzie!!!! Nie gudźta sie!!! Kury przestaną się nieść a krowy mleko dawać!!!Koty przestaną miauczeć a psy szczekać!!!Dzień zamieni się w noc a noc w dzień!!Deszcz będzie padał z dołu do góry,dwie Niedziele do kupy się zejdą a koronawirus zamieni się w wirus Zombie!!!Niebo zrobi się całe czerwone a na niebie będzie widać wielki napis,,Głupie...uje!!!!"Ludzie!!!Najlepiej uciekajta do lasu!!!! Do lasu uciekajta ludzie!!!!!
Tacy są
Tacy są 16.05.2020, 11:04
Protest to prywatna akcja rodziny \M. Zawodowo są ZA.
Paweł
Paweł 16.05.2020, 10:38
Ponawiam do moderatora pytanie gdzie jest nasz pierwszy wpis z dnia dzisiejszego ustawa o lokalnej przedsiębiorczości i jej wspieraniu proszę o opublikowanie wpisu i udostępnieniu w formie komentarza opini lokalnej bo opiszemy to w niezależnych od was portalach społecznościowych
Paweł Kuźniewski
Paweł Kuźniewski 16.05.2020, 10:33
Przestańcie płacić molochom sami maszty poskładają kupujcie od lokalnego dostawcy Internet, i nie wymodrzajcie się eksperci bladego pojęcia nie macie o technologi radiowej i jej oddziaływaniu wiem co mówię i powiem krótko Jest Się Czego Obawiać i Powinniście To Dokładnie Przeanalizować zanim się wypowiecie.
Wiki
Wiki 16.05.2020, 11:36
Co do lokalnego dostawcy to zgoda, ale co do drugiej kwestii to nie ma dowodów na negatywne oddziaływanie fal elektormagnetycznych.
Handel rynkowy
Handel rynkowy 17.05.2020, 00:13
Lokalny dostawca kupuje od globalnego dostawcy i sprzedaje nam z prowizją dla siebie o 10 do30 % drożej.
Paweł
Paweł 17.05.2020, 11:34
A po nadto globalni dostawcy wynajmują od małych takich o których piszesz strukturę sieciową oraz kupują usługi dostępu do internetu , transmisje itd.. by świadczyć np.. budżetówce usługi.
Płacą małemu ochłapy a same czerpią grubą kasę za usługi wyniesione na sieci małego operatora LOKALNEGO który zna ludzi miejscowość strukturę ITD.. No i tak właśnie mały jest wykluczany.
Moloch ma zielone światło z ministerstwa i umowy a mały zostaje wykorzystany i to on najwięcej robi !!!!
Paweł
Paweł 17.05.2020, 11:21
Sprawdź ceny na rynku lokalnym i wtedy dokonuj wpisów Handlowcu
Sieci lokalne mają swoją infrastrukturę na terenie na którym działają za swoją kasę ją budują i rozwijają utrzymują i dają o wiele leprze warunki od Globalnych dostawców, po nad to płacą podatki w gminie i nie wykazują miliardowych strat jak te opisane przez ciebie.
Dorota
Dorota 16.05.2020, 10:04
Ponad 53 tysiące osób rozpoczęło oglądnie "Zabawy w chowanego" braci Sekielskich.
Ssdom
Ssdom 16.05.2020, 10:50
A za kotarami tvn tez nie zle cuda sie dzieja sekielski......gwiazdy bawia siw dziecmi i cisza
Do 10.50
Do 10.50 16.05.2020, 14:29
A skąd ty wiesz co się dzieje za kotarami tvn,widziałeś,a może brałeś w tym udział?
dick
dick 16.05.2020, 10:19
Co ty, teraz już ponad 102 tysiące ogląda. Mocny!
widz
widz 16.05.2020, 11:52
Pod koniec było już ponad 150 tys. widzów.

Pozostałe