Młodzi ludzie protestują na ulicach. Śpiewają i wykrzykują hasła

  • 27.10.2020, 19:19
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Młodzi ludzie protestują na ulicach. Śpiewają i wykrzykują hasła
Niech żyje wolność, wolność i swoboda, Niech żyje zabawa i dziewczyna młoda – sp[miewali m.in. na ulicy młodzi ludzie protestujący przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego przeciwko aborcji. Jednak najczęściej i najgłośniej krzyczeli „j..ć PiS”.

Dziś zaplanowano protest kobiet w Chojnie. Spotkanie zapowiedzieli ludzie podający się za członków Polskiej Partii Socjalistycznej. Po rozmowach i transparentach należy wnioskować, ze to był spacer przeciwko postanowieniu Trybunału Konstytucyjnego. Padały hasła głównie anypisowskie i przeciwko Jarosławowi Kaczyńskiemu.

Protestujący zebrali się koło siedziby PiS przy ul. Jagiellońskiej. Manifestujący spacerowali różnymi ulicami: najpierw Jagiellońską, potem Kościuszki, Ogrodową, Jagiellońską , Chrobrego, Młyńską, nieco Szczecińską, i z powrotem, Ba ltycką, Jagiełły, Chrobrego itd..

Aktualizacja: Relacja filmowa tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/38513,protestuja-przeciw-pis-i-wyrokowi-trybunalu-konstytucyjnego-wideo

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (77)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (44)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gosc
Gosc 30.10.2020, 15:19
Nie, nie jest to język codzienny i na co dzień żadna z tych kobiet się takim językiem się nie posługuje. Sytuacja jest jednak nie codzienna, a te słowa są skierowane w kierunku LATRYNY na ul. Nowogrodzkiej w Warszawie, która tylko takie słownictwo sobie przyswaja. Co do zapisów w Konstytucji to w czasach gdy była pisana nikt nie myślał, że zlepek komórek, płód będzie nazywany człowiekiem. Dla fundamentalistycznych katolickich talibów chciałbym pokazać to obrazkowo, jak suka jest szczenna to nie mówi się, że ma psiaki tylko, że jest szczenna. O kobiecie się mówi, że jest w ciąży, brzemienna, nikt nie mówi, człowieczenna, chyba, że nawiedzony PRL-wski skrobacz Hazan. A tak na marginesie to jak okropnie słaba musi być ta wasza rzymsko-katolicka wiara, która musi być podparta bandyckim reżimem rządowym i terrorem nazistowsko-bolszewickich służb. Kończąc, jak nastał pis pokładałem w nim nadzieję.
zasxd
zasxd 29.10.2020, 12:53
niech żyje wolność! zabijać dzieci nienarodzone....taaak wolność i jej przejaw np. zespół ternera
war
war 28.10.2020, 20:56
Przestańcie nadużywać pewnych stwierdzeń, bo jakby wybuchła prawdziwa wojna to większość z tej dzieciarni rozpłakałaby by się i narobiła w gacie, zwłaszcza te zniewieściałe chłopczyki co to w grupie chojraków zgrywają.
Anita
Anita 28.10.2020, 17:12
Wreszcie młodzi ludzie zainteresowali się tym co się wokół nich dzieje. Jak im się odbiera wolność i prawo do tego jak mają żyć. I to jest największa przegrana kaczora dyktatora i polskiego kościoła nie mylić z kościołem katolickim na świecie.
KOT
KOT 28.10.2020, 17:09
BRAWO KOBIETY! BRAWO MŁODZI, WRESZCIE DO WAS DOTARŁO CZYM SIĘ KOŃCZY POBŁAŻANIE SZARLATANOM.
Zdziwiony?
Zdziwiony? 28.10.2020, 15:30
No brawo! I przekażecie swoje oburzenie wraz z wirusem rodzicom i dziadkom. Wasz wybór . Macie swoje BLM , bo trzeba gonić zachód , prawda?
"idźxie, głosować, wirus jest w odwrocie"...
"idźxie, głosować, wirus jest w odwrocie"... 28.10.2020, 16:52
Obłuda i cynizm katopisolskiej GTW że w tygodniu rekordów usiłowali przechnąć "tylnymi drzwiami" zabranie wyboru kobietom...
darek
darek 28.10.2020, 14:20
Młodzi i ich chwała- "jechać pis" i kto to krzyczy dzieci 13-19 lat. Jak stwierdzili idą się "dobrze bawić". Dziewczyny nawet nie wiedzą że to nie ustawa a orzeczenie trybunału a w dodatku sadza że chodzi o ciąże zagrażające ich życiu czy z gwałtu. Większość nawet nie widzi że jest sterowana przez media przychylne opozycji
Poślico wy....j
Poślico wy....j 28.10.2020, 12:33
Młodzi ??? Nieletni !!!! Gdzie Policja ???
do poniektórych krytykantów
do poniektórych krytykantów 28.10.2020, 00:59
Przecież czytać i komentować warto by było że zrozumieniem. Ludzie nie walczą za możliwość aborcji, lecz za prawo kobiety podejmować decyzje, za prawo na wolność każdego obywatela tego kraju. Przed tym jak mówić o skrobankach, weź i pomóż chociaż jednej matce z upośledzonym dzieckiem. A potem wypowiadaj się! Weź pomóż a nie pi...dol.
COŚ
COŚ 28.10.2020, 00:37
Jestem po stokroć z protestującymi i bardzo żałuję że nie mogę być tam z Wami ale macie mój głos, może jakieś referendum ale po co jakieś listy przecież oni widzą jaka jest reakcja czyżby myśleli że będzie inna, czy oni wogóle myślą. TO ICH KONIEC POGRĄŻYLI SIĘ ŻEBY TYLKO DOPROWADZIĆ DO ICH ODWOŁANIA NATYCHMIAST NIE CZEKAJĄC NA NASTĘPNE WYBOWY, BO PRZED NIMI ZNOWU OMAMIĄ LUDZI JAKIMŚ 50O PULS A PÓŻNIEJ ODBIORĄ W PODWYŻKACH Z WIELOKROTNOŚCIA.
Monchi
Monchi 28.10.2020, 00:10
Co tam dzieci robią? Niezłe wychowanie skoro takie młode dziewczynki tak bluzgają.
ON
ON 28.10.2020, 00:09
TE WULGARYZMY TO WASZE WYCHOWANIE??WSTYD!!TYLKO ZABY Z SIEBIE WYPLUWACIE??OGLADALYSCIE FILM"ZYCIE CUDEM JEST" NIE?ZALOSNE JESTESCIE, NIE MACIE NIC Z DELIKATNOSCI KOBIETY!!
Nobe
Nobe 27.10.2020, 23:59
I widziałem a oto szatan niczym błyskawica spadł z nieba. Patologiczne obrzydliwe protesty.
ja
ja 28.10.2020, 09:31
jak Bóg ukarał niobe.?tak i ukara kaczyńskiego
:-)
:-) 27.10.2020, 22:48
To ma byc strajk??To miały byc hasla??Je...ć PIS!!Wypier.......!!!!ZENADA!!WSTYD!!!Kto te dzieci wypuścil na ulice???
Kobieta
Kobieta 27.10.2020, 22:23
Pięknie, zero pomyślunku. Zobaczymy ilu przybędzie zakażonych,młodym nic nie będzie. A starszych maja.
Łaja Szkło
Łaja Szkło 27.10.2020, 22:00
Pewnego czwartku
polski Trybunał
chciał przejąć moje ciało, twoje ciało, ciało ciało ciało!
Pewnego czwartku
polski Trybunał
wyrzekł nam wojnę w biały dzień.
Więc jeśli nie chcesz
swojemu ciału
powiedzieć ciao, ciało, ciao, ciao, ciało ciao, ciao!
To bierz transparent
jak inne siostry
i bunt swój po ulicy nieś.
Niech płonie nasz gniew
w tysiącach gardeł
co krzyczą dość ofiarom, dość ofiarom, wara od nas wiaro!
Jesteśmy równe
Jesteśmy wolne,
i świat usłyszy naszą pieśń!
Kochana siostro
ty wykrzycz głośno:
*** rządzie – ciao, TK- ciao, PATRIARCHACIE – ciao!
Kochana siostro
niech jutro niesie
o obalonym rządzie wieść.
zapodaj
zapodaj 28.10.2020, 00:00
Na jaką nutę?
wolny wybór
wolny wybór 27.10.2020, 21:45
Czy można skreślać życie matki? Jej życia konstytucja nie broni?
Dlaczego kobieta nie może mieć wyboru?
Jeśli CHCE urodzić - niech państwo chroni i wspiera ją w tym.
Również (a może jeszcze bardziej) po urodzeniu...
Ale jeśli NIE CHCE - nie każdy musi wierzyć w człowieczeństwo zapłodnionej komórki jajowej - a ta według dogmatów jest już człowiekiem...
rozum w d....
rozum w d.... 27.10.2020, 21:37
Gdzie są rodzice ?!
Knagulec
Knagulec 27.10.2020, 23:23
U mnie w koju
Jesteśmy wszyscy przeciw zwyrodniałym i wynaturzonym księżom.
Jesteśmy wszyscy przeciw zwyrodniałym i wynaturzonym księżom. 27.10.2020, 22:58
Przecież jesteśmy. Bufetowo nie widzisz ?! A gdzie twój mąż ?
KON STY TYC JA
KON STY TYC JA 27.10.2020, 21:33
Ktos z wypier.alaczy czytal te orzeczenie TK?
Julka Przybłęda
Julka Przybłęda 27.10.2020, 21:48
Te które ma być opublikowane 2 listopada? Oczywiście że czytałam
błeeee
błeeee 27.10.2020, 21:39
pani Pawłowicz zatłuściła kanapkami...
Jędrzej
Jędrzej 27.10.2020, 21:28
Guma. Widziałem dzisiaj "manifest", panie lekkich obyczajów, dzieci z podstawówki,ludzie niepoukładani życiowo, złodzieje. Krzyczą do rodziców z dziećmi wypier......... Gdzie jest policja. Guma, guma, guma.
Milicja
Milicja 27.10.2020, 22:00
Żeby ciebie po nerach guma pociągnęli ;)

Pozostałe