Protestują przeciw PiS i wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego [WIDEO]

  • 28.10.2020, 00:38
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (118)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mauser
mauser 01.11.2020, 12:31
Główni organizatorzy tych protestów mają niezbyt wiele do powiedzenia, głównie na zmianę „Wyp…” i „Je… PiS”. Trudno uznać te hasła za jakikolwiek poważny głos w debacie publicznej, która jest właśnie sprowadzana do poziomu rynsztoka. Celem skrajnie lewicowych fundamentalistów, którzy stoją za tymi protestami i wykorzystują wielu nieświadomych tego faktu ludzi, jest doprowadzenie do anarchii, do walk ulicznych i nastania kompletnego chaosu w miastach oraz przejęcie siłowo władzy.My społeczeństwo wybraliśmy demokratycznie nasz rząd
wqrw
wqrw 01.11.2020, 12:36
niestety - podobnie jak większość Polaków mam jeszcze grubsze słowa pod adresem tych sk... co zamknęli cmentarze w piątek wieczorem bez uprzedzenia!
I jak zwykle nie pomyśleli o konsekwencjach!
Ani dla gospodarki, ani dla ludzi - ani nawet dla rozwoju epidemii...

Na cmentarzach w piątek leciały dużo grubsze słowa od ludzi, którym rząd oznajmił, że "wirus NIE jest w odwrocie I JEST się czego bać"...

Bo przecież objawił się nagle i niespodzanie 25 października - bo wcześniej nic nie było groźnego...
solin
solin 30.10.2020, 10:08
Brawo Kobiety!! Chamów nigdy nie brakowało, tym bardziej w necie, myślą, że są anonimowi. Małe buraczki w sosie własnym. Jesteście cudownie waleczne, jestem i będę z Wami. Walczymy o swoje, TO SIĘ NAM NALEŻY, słowami sławnej broszki
Socjalista
Socjalista 29.10.2020, 21:19
Brawo PPS! BRAWO LEWICA ! BRAWO KOBIETY !
Gość w domu
Gość w domu 28.10.2020, 21:14
Cyniczni gracze widząc że jest okazja po raz kolejny przystąpili do gry, tym razem do tego celu użyli młodocianych durni którzy nie mają zielonego pojęcia o tym co dzieję śię w ich kraju, Ale obudzą śię za kilka może kilkanaście lat bez pracy bez wsparcia finansowego rodziców, czeka WAS młodociani DURNIE bród smród i poniewierka za przysłowiowym chlebem. Ktoś już to za mnie napisał, jak likwidują miejsca pracy to cicho śiedzą, a teraz proszę jakie zaangażowanie.
ja
ja 29.10.2020, 17:48
Więcej durni niż w pis ,to nigdzie nie ma ,ale chyba to sam wiesz z autopsji
odezwa
odezwa 28.10.2020, 20:54
Ostrzegam przed tym z flagą z tzw. "Polskiej Partii Socjalistycznej". Dzieciaki!!Nie dajcie się Lewactwu, które was wyprowadza na ulicę.macie rozum sprawdźcie kto stworzył te przepisy niezgodne z Konstytucją to LWEACTWO z Kwaśniewskim na czele.To PO nie chciało kompromisu, odrzuciło procedowanie nad tymi przepisami w komisjach.TO ICH DZIEŁO!!a was wykorzystują w tak brutalny sposób, bo wiedzą, że nie będziecie tego sprawdzać.Dzieciaki nie dajcie się tak manipulować, czytajcie, sprawdzajcie, nie możecie się tak zachowywać, , kierujcie się rozumem nie emocjami bo lewactwu tylko o to chodzi, te komuchy już rządziły i nie chce pamiętać tych czasów!!
che che
che che 28.10.2020, 21:12
Che che - dzieciaku - PPS - czy to nie partia macierzysta niejakiego Ziutka?
To jak Terleckiemu kojarzy się wszystko z fuhrerem (kurduplem zresztą)....
che che
che che 28.10.2020, 21:11
Che che - dzieciaku - PPS - czy to nie partia macierzysta niejakiego Ziutka?
To jak Terleckiemu kojarzy się wszystko z fuhrerem (kurduplem zresztą)....
taka prawda
taka prawda 28.10.2020, 19:22
Żałosne wpisy ciemnoty nie zawrócą kijem Wisły.
Sukablac
Sukablac 28.10.2020, 19:16
Ida zadymiarze i male dzieci ,klna ludzie okna zamykac ,zadymiarze z lewicy i antify rozwalaja strajk kobiet
SAURON
SAURON 28.10.2020, 18:42
Trzech pedałów Z L G B T zastanawia się jaki jest najbardziej podniecający sport:
Pierwszy mówi: Zapasy, dwóch spoconych mężczyzn przewraca się po macie, ściskają się, przepychają...
Drugi: Eeeee, najlepiej jest na basenie, grupa rozebranych mężczyzn, prawie nago, pływają w wodzie, ocierają się o siebie...
Trzeci na to: ..najbardziej podniecający sport to piłka nożna!!!
???
Wyobraźcie sobie, biegniesz z piłką prosto to bramki, coraz bliżej, sam na sam z bramkarzem, kiwasz go i... przed sama bramka walisz 10 m w górę!!! A tu 100 tys. ludzi krzyczy: Ch...j Ci w dupę!!!
A ty kładziesz się wypięty i marzysz...marzysz...
Pusia
Pusia 28.10.2020, 19:11
Aż ci de bilu dam lajka
FASZYSTOWKI PISO_RUSKI SAURONIE
FASZYSTOWKI PISO_RUSKI SAURONIE 28.10.2020, 17:39
JUŻ NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ JAK BĘDZIECIE J**BANI Z PRZERWAMI NA WPIE**OL... POLECICIE SZYBCIEJ NIŻ MYŚLICIE PISO_RUSKIE KATOLICKIE RASISTOWSKIE BITE PAAŁŁYYY!!!
PIENIĄDZE Z FUNDACJI FASZYSTOWSKICH WAM JUŻ NIE WYSTARCZĄ!!!
A JAK MNIE KORONKA TO SIĘ WAMI JESZCZE BARDZIEJ ZAJMIEMY!!!
TAK WIĘC NAŚCIĄGAJCIE LEPIEJ SOBIE RUSKIE I AMERYKAŃSKIE RYDZYKOWE POSIŁKI!!!
SAURON
SAURON 28.10.2020, 18:45
Dwóch gejów Z lewicy jechało samochodem i miało dzwona z innym autem. Kierowca drugiego wozu wychodzii i mówi do nich:
-panowie dojdziemy do porozumienia, dam wam 200 zł tylko nie dzwoncie na policje
-józek, dzwon na policje - mówi jeden gej do drugiego
-ależ panowie 500 zł i zapominamy o sprawie
-józek, dzwon na policje
-nie dzwońcie, błagam, mam już punkty karne, wezmą mi prawo jazdy. Dam wam 1000 zł!!!!
-józek, dzwon na policje
-a to ch*j wam w ***!!!-wkurzył sie kierowaca
-józek, pan chce się dogadać
SAURON
SAURON 28.10.2020, 18:26
HEHE JESTEM APOLITYCZNY GŁABIE ALE PRZYSSALISCIE SIE DO STRAJKU KOBIET JAK nA CZERWONE KOMUNISTYCZNE PAJAKI WYPADA DEWIANCI PEDRYLE HEHEHPOCALUJ MNIE W PAPKE I L G B T PEDRYLU !!!CHWALA kOBIET
łowca szpiegów
łowca szpiegów 28.10.2020, 19:23
Sauron jesteś apolityczny ale na etacie wywiadu
wyjasniam
wyjasniam 28.10.2020, 17:24
Nihilizm to jeden z wielu poglądów filozoficznych. Charakteryzuje się on postawą odrzucającą wszelkie obowiązujące normy i wartości w życiu społecznym. Analogicznie, nihilista, to osoba, która nie przyjmuje systemu wartości społecznych. Nihilizm występuje także jako odrębne pojęcie w prawodawstwie. To także nurt społeczny, który pojawił się w XIX wieku w Rosji
Sauron
Sauron 28.10.2020, 17:27
Nihilizmem operuje lewica i sprEdajna im platforma dzieci hehe
SAUROM
SAUROM 28.10.2020, 17:23
DZISIJA ZNOW BEDA DZIECI EZBEKOW DRZEC RYJA ZEBY POWROCILY EZBECKIE EMERYTURKI HHEH
Gość
Gość 28.10.2020, 17:10
doinformowany Dzisiaj, 15:34
To jest inicjatywa oddolna , bunt nie związany z żadną partią i organizacją. Ale niedoinformowani szukają kozłów ofiarnych.


Nie wiem czy się śmiać czy płakać wybieram jedno i drugie 😂😂😂😂😂😂😂
PiSman
PiSman 28.10.2020, 17:08
O końcu PISu zdecydują wybory, a nie wrzeszczące wulgarne dziewczyny, które chcą po prostu" have fun". Póki co, jesteście w mniejszości, czy macie większość - pokażą wybory, NASTĘPNE. Więc trochę spasujcie z tymi żądaniami, bo jeszcze mamy demokrację i nie histeryczna ulica będzie decydować o tym, kto rządzi.
do pismana
do pismana 28.10.2020, 17:18
Jerzy Urban byłby z ciebie dumny - "mamy demokrację i nie histeryczna ulica będzie decydować, kto rządzi"...
A co, ZOMO wypuścisz?
SAURON
SAURON 28.10.2020, 17:19
URBAN Z MICHNIKIEM PIJA SZAMPANA BO TO ZDRAJCY JAK LEWICA EHEHE
maria
maria 28.10.2020, 16:58
Każde małżeństwo z dziećmi się męczy, ale jeśli kocha dziecko, to jest to zmęczenie nadajace sens życiu i dodające siły do życia. Gdy dzieci odchodzą, tęskną rodzice za tym okresem, by znów się" pomęczyć". Oczywiście, zwiększona jest troska o dzieci z zesp.Downa i jeszcze większa o ciężej niepełnosprawne, ale jest system pomocy państwowej (w 2015 przeznaczano na to 15 mld zł, w 2019 już 27 mld zł) oraz KOŚCIELNEJ, bo Kk to największa poza państwową instytucja opiekujaca się samotnymi matkami, dziećmi mocno upośledzonymi. Trzeba wzmacniać opiekę, pomoc, ale NIGDY NIE MOŻNA ZABIJAĆ!
proste
proste 28.10.2020, 17:19
jeśli dla ciebie zapłodniona komórka jajowa to życie - masz prawo do tej wiary, nikt nie może cię zmusić do niczego!
Chcesz - urodzisz. Ale nie zmuszaj innych...
prawo wyboru
prawo wyboru 28.10.2020, 17:03
No ale to nie ty masz żyć z dziećmi niepełnosprawnymi, więc nie decyduj za rodziny!!!
2 pampersy dziennie to twoja pomoc...
solinvistus
solinvistus 28.10.2020, 16:50
Protestów nie da się wytłumić czczą gadka. Potrzebne konkretne decyzje, takie które usatysfakcjonują Polaków. Więc nie machaj Pan szabelką, nic to nie da. Jak dam tylko radę (praca), znowu będę razem z naszymi Paniami Pozdrawiam
SAURON
SAURON 28.10.2020, 16:52
uwaGa na lewice ➡️Wojska ZSRR bez wypowiedzenia wojny dokonały agresji na nasze terytorium, naruszając jej suwerenność i łamiąc zasady prawa międzynarodowego.
➡️Z jednej strony III Rzesza, z drugiej niespodziewany nóż w plecy od sowietów
➡️Podstawą agresji był Pakt Ribbentrop-Mołotow zawarty 23 sierpnia 1939 r. między ZSRR i nazistowskimi Niemcami. W ten sposób dokonano IV rozbioru Polski.
➡️Wkroczenie Armii Czerwonej rozpoczęło nowy rozdział dla tej części Europy, nowe totalitarne zbrodnie socjalistyczne, upadek i zacofanie którego doświadczamy do dnia dzisiejszego.
🔥Rozległe są zbrodnie czerwonych, oprócz początkowego ataku na nieprzygotowanych żołnierzy, dokonali zbrodni na bezbronnych obywatelach, nie mających ucieczki, ludność polski znalazła się po między młotem, a kowadłem
👉Przez NKWD zostało rozstrzelanych ponad 20 tysięcy bezbronnych jeńców, polskich oficerów,
👉Wysiedlono setki tysięcy obywateli Rzeczypospolitej, osadzenie ich w nieludzkich warunkach w obozach i więzieniach oraz przymuszanie do niewolniczej pracy.
👉W Rohatynie, gdzie dokonano rzezi na żołnierzach polskich i ludności cywilnej, Grodnie, Nowogródku, Sarnach, i Tarnopolu oraz w Wołkowysku, Oszmianie, Świsłoczy, Mołodecznie i Kosowie Poleskim. Tam rozstrzelali całą wziętą do niewoli kompanię z Batalionu KOP „Sarny”. Według niektórych relacji w Grodnie doszło do wiązania polskich jeńców i ciągnięcia ich czołgami po bruku
🕯️Dziś niektórzy chcą fałszować historię, szerzyć kłamstwa, próbować zapomnieć.
Ale prawda jest w naszych duszach i w duszach naszych przodków, których podstawą relacji z Ojczyzną była ich miłość, wiedzeni nią nie damy się zepchnąć z drogi prawdy, nie zasłoni ją żadne kłamstwo
🌳📿A na drzewach zamiast liści, będą wisieć komuniści
co ćpasz?
co ćpasz? 28.10.2020, 16:58
Sauron ty to jednak jesteś debil :)))))
nic nie bierze
nic nie bierze 29.10.2020, 17:54
widzę Sauron czyta. no prawda prawda. Babcię miałem z pod Grodna - Druskiewniki
do trolla z farmy
do trolla z farmy 28.10.2020, 16:55
skończ z mową nienawiści chiński trollu!
mnie sauron śmieszy
mnie sauron śmieszy 28.10.2020, 17:21
On pisze na zlecenie obcych służb więc nikt go nie traktuje poważnie.
DO TEGO CO SAM SOBIE ODPOWIADA NA PYTANIA
DO TEGO CO SAM SOBIE ODPOWIADA NA PYTANIA 28.10.2020, 17:32
TY MNIE GŁABE SMIESZYSZ PUSTY ŁBIE :)pOZDRAWIAM DO NAUKI GŁABIE
sauron
sauron 28.10.2020, 16:22
Komentarz kibiców Pogoni Szczecin odnośnie protestów w Polsce.
Z niepokojem przyglądamy się obecnej sytuacji w Polsce, w której to próbuje się nas kibiców wciągnąć w stronę konfliktu, wykorzystując przy tym nasz wizerunek. Dlatego postanowiliśmy wyjaśnić kilka farmazonów, serwowanych przez lewakow, marksistów z antifki i im podobnych mącicieli:
1. Nasze środowisko jest apolityczne i mimo prób przypinania nam na siłę łatki pewnych partii, zawsze już takie pozostanie.
2. Nie odmawiamy Wam prawa do manifestacji, z którego to sami wielokrotnie korzystaliśmy.
3. Nie będziemy akceptować bezczeszczenia miejsc pamięci, murali czy kościołów. Nic to w Waszej walce nie pomoże, przynieść może jedynie skutek odwrotny do zamierzonego, gdyż dla wielu Polaków, w tym Waszych bliskich, są to ważne symbole w życiu. Każda próba zakłócenia ładu społecznego spotka się z odpowiednią reakcją naszego środowiska.
4. Zwracamy uwagę na próbę przejęcia protestów do celów politycznych, niekoniecznie związanych z tematem protestów, wykorzystanie potencjału i Was samych do stworzenia kolejnej przepaści dzielącej Nas wszystkich.
5. Apelujemy do obrońców o zachowanie spokoju oraz czujności przed prowokacjami.
Patriotyczna Pogoń Szczecin
Taka prawda
Taka prawda 28.10.2020, 15:43
Brawo dziewczyny, kobiety. W demokratycznym państwie człowiek powinien mieć prawo wyboru.. Nie dajcie sobie odebrać tego prawa... Za komuny ludzie mieli więcej wolności i praw..
doinfoprmowany
doinfoprmowany 28.10.2020, 15:34
W piątek kolejna...
tyle
tyle 28.10.2020, 14:50
*** kto organizował ten marszyk krzykaczy -
czerwone komuchy
SAURON
SAURON 28.10.2020, 17:33
KOBIETY SOBIE STRAJKUJA A SIE PRZYKLEIŁY kOMUCHY LEWICY I PEDRYLE Z LGBT OPLACANI PRZEZ SOROSA I ROBIA CHARMIDER ALE TO DO CZASU
doinformowany
doinformowany 28.10.2020, 15:34
To jest inicjatywa oddolna , bunt nie związany z żadną partią i organizacją. Ale niedoinformowani szukają kozłów ofiarnych.
Monika
Monika 28.10.2020, 14:34
Byłam z wami dziewczyny do puki nie przeczytałam nowego Trybunału Aborcji . Wycofuję się z roszczeń i stwierdzam że wszystkie przesłanki są zasadne a co do waszych protestów umywam ręce , nie może być tak dalej że 15 letnie dziewczyny protestują nie znając granic moralności .
TATO
TATO 28.10.2020, 15:02
dobrze - dzieci czytają i biorą przykład z nas. widzę głos Matki.
nasze dzieci nie będą edukowane przez lewych pedofili i pracować za ochłapy aby niemcą żyło się lepiej - NIE
SAURON
SAURON 28.10.2020, 17:18
HEHEHEHE
:)