Zdeterminowani dużo ryzykują. Manifestacja zmieniła charakter [WIDEO, FOTO]

  • 30.10.2020, 00:55
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zdeterminowani dużo ryzykują. Manifestacja zmieniła charakter [WIDEO, FOTO]
Protestujący są zdeterminowani. Wiedząc o konsekwencjach w czasie pandemii, wykazują się odwagą graniczącą z brawurą. A to był wstęp do piątkowych protestów, jakie będą miały miejsce m.in. w Gryfinie. Czwartkowy marsz protestacyjny był inny niż pozostałe cztery wcześniejsze. Jak to wyglądało 29 października 2020 r.? Zapraszamy do fotorelacji i filmików.

Protestujący wybierają nowe ulice na trasę przemarszu.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Tylko przed biurem Prawa i Sprawiedliwości w Gryfinie wykrzykiwano wulgaryzmy:

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Relację przekazywaliśmy jeszcze podczas trwania protestu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/38535,chcemy-wyboru-a-nie-terroru-gryfino-protestuje-bez-wulgaryzmow

 

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (70)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (94)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

cocon
cocon 03.11.2020, 22:23
Pusty dzbanie z oberwanym uchem, to stało się przez Twojego tak hołubionego prezesa PiS-u, Jarosława to On wsadził kij w mrowisko i rozpętał całą tę maskaradę, a sam teraz siedzi jak szczur w norze ochraniany przez policję...Jeszcze tydzień może dwa i znowu wyda nakaz palenia czarownic na stosie w imię dobra kościołów.
Teresa
Teresa 03.11.2020, 00:38
Uważajcie na siebie wszyscy Walczący o Swoje Prawa, zachowujcie dystans i maseczki
Tańcor
Tańcor 02.11.2020, 19:49
Otwórzcie dyskoteki, to nie będzie tego bałaganu na drogach....
tak tylko pytam
tak tylko pytam 02.11.2020, 17:54
Kto to jest w tej czarnej skórzanej kurtce.
trzeba ryzykować
trzeba ryzykować 02.11.2020, 00:49
Jak to mówią: ryzyk fizyk!
mular
mular 02.11.2020, 17:55
Kto nie ryzykuje ten w kozie nie siedzi.
Eni
Eni 01.11.2020, 02:40
Wirus daje znać o sobie dopiero po 10 dniach więc odczepicie się od protestujących. Zakażeni w Urzędzie Miasta szkołach itd nie będę się powtarzać i tak jeszcze raz odczepcie się od protestujących bo walczą w dobrej sprawie.
i tyle
i tyle 31.10.2020, 14:10
To jest swoista wojna domowa w czasach pandemii. To jest po prostu bez sensu. Polska jest podzielona od lat, ale teraz widać to szczególnie. Trzeba to tak rozwiązać, aby nikt nie poczuł się przegrany. Ja nie mówię, kto ma rację i nie chcę tego rozstrzygać. Ale patrzę pod kątem szalejącej pandemii, fundamentalnych spraw zdrowotnych. Jak my się nie ogarniemy, to wirus nas ogarnie. Naród prowadzi ze sobą wojnę w czasach pandemii, to skończy się to dramatem, armagedonem społecznym. Jeżeli liczba zakażonych wciąż będzie rosła, służba zdrowia będzie w katastrofalnym stanie. Skończy się całkowitym paraliżem, a wiadomo do czego prowadzi - mówi dr Michał Sutkowski.
prawd
prawd 30.10.2020, 22:21
Kopernik też była kobietą!! I Pandemia tez jest kobietą!
Dana
Dana 30.10.2020, 22:15
Na czele mężczyźni którzy prą do koryta, a baby jak oslice idą za nimi. Niczym ,,panie,, lekkich obyczajów ha ha
88
88 30.10.2020, 19:55
wychodzę, bo capi tu PiSdzielcami.
Knagulec
Knagulec 30.10.2020, 18:33
Moja Zośka po tej procesji spała na wycieraczce
te same wi fi
te same wi fi 30.10.2020, 15:48
Aresztować tę lampuciarę oni chcą zrobić zamach stanu na demokratycznie wybrany rząd. Dla nich demokracja to rozruby ,wojna ,wulgaryzmy. Wojsko na ulicę i zaraz będzie porządek. Policja nic nie robi wręcz ich ochrania są z nadania Trzaska i w innych miastach lewackich policja też jest bierna.Wojsko i lać tę chołotę bo tego nie można inaczej nazwać.
deja vu
deja vu 30.10.2020, 19:15
Czy tobie się nie pomyliło z 13 grudnia 1981?
sauron
sauron 30.10.2020, 15:44
Za wciąganie dzieci w barbarzyństwo powinna być odsiadka w kamieniołomach
sauron
sauron 30.10.2020, 15:43
Jak ma być w Polsce dobrze, kiedy sami rodzice deprawują własne dzieci?!
sauron
sauron 30.10.2020, 15:42
...to model nie m iecki, tam systematycznie wysyła się na ulicę dzieci i młodzież, tyle, że w Niemczech to inicjatywa rządu.
sauron
sauron 30.10.2020, 15:41
Lewacki debilizm nie rozumie ludzkiej mowy. Idioci nie. wychowają normalnych dzieci. Niech zachłystną się swoim czerwonym szambem razem ze swoim ogłupiałym potomstwem.
sauron
sauron 30.10.2020, 15:40
Odebrać 500,+rodzinom których dzieci uczestniczą w tych zadymach antypolskich.Skoro rodzice wychowują dzieci na warchołów którzy celowo narażają życie i zdrowie innych ludzi w czasie epidemii to niech nie biorą świadczeń socjalnych od panstwa kttore ewidentnie tak bardzo nienawidzą
czerwone pedofile
Edek
Edek 30.10.2020, 20:34
Tak oczywiście mały człowieczku wiwatuj kaczorowi , eja dyktatorowi , chyba nie tędy droga, to co się trzepiasz demonstrujacych
Danka
Danka 30.10.2020, 22:17
Edek, nawet po polsku nie potrafisz pisać. Takiś , mądry,, jak bolek ha ha
niedzielnik
niedzielnik 30.10.2020, 15:37
Uwaga "Strajk Kobiet" powołuje Radę Konsultacyjną. W jej składzie znajdą się eksperci i ekspertki od tematów, które pojawiają się wśród postulatach protestujących oraz - jak zaznaczono - osoby związane kiedyś z Solidarnością. Rada Konsultacyjna powołana została przez Ogólnopolski Strajk Kobiet, po raz pierwszy zbierze się w niedzielę.
inisjatywa prezydentowa
inisjatywa prezydentowa 30.10.2020, 15:32
Ogólnopolski strajk mężczyzn MÓJ HAJS MÓJ WYBÓR stop alimentom ! *** rejestrują się w US, płacą podatek zryczaltowany w trzech kategoriach zależnych od wielkosci miejscowosci. Sanepid wystawia książeczkę zdrowia, okresowa kontrola w poradni" s***na". Tak zarobkujaca dama nie ma prawa ubiegać się o alimenty ! Usługa tej wyzwolonej kobiety płatna, ryzyko wpadki, a więc aborcji lub uroków samotnego macierzyństwa wkalkulowane.
tak sobie myślę
tak sobie myślę 30.10.2020, 15:30
Myslę, że będzie tak, że pokrzyczą, pokrzyczą i im przejdzie. Będzie tak samo jak z narkotykami. Niby zakazane, a i tak wszędzie można kupić

Pozostałe