Pojechał do pracy i... zaginął. Rodzina jest zrozpaczona

  • 01.01.2021, 02:15
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pojechał do pracy i... zaginął. Rodzina jest zrozpaczona
Pan Sylwester jest mieszkańcem Gryfina. W dniu 29 grudnia 2020 r. rano udał się do swojej firmy, mieszczącej się w Baniach. Około godziny 11:00 przekazał swoim pracownikom, że zamierza jechać do urzędu, ale nie podał konkretnego. Ostatni raz widziany był około godziny 11:30 na ulicy Milczańskiej w Szczecinie. Dokonywał wypłaty z bankomatu. Dotychczas nie powrócił do domu ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.
Zaginiony przemieszczał się autem marki KIA SORENTO, w kolorze beżowo - złotym. Numer rejestracyjny pojazdu: ZGR YH75.
 
Pan Sylwester choruje na serce. Zabrał ze sobą dwa telefony komórkowe. Niestety są one nieaktywne. Miał przy sobie małą czarną torbę przez ramię. Najprawdopodobniej posiada dokumenty.
 
W dniu zaginięcia mężczyzna ubrany był w :
  • granatową kurtkę z kapturem
  • spodnie jeansowe
  • granatowe buty za kostkę
Rysopis:
  • Wzrost: 175 cm.
  • Krępa budowa ciała.
  • Kolor oczu: niebieskie.
  • Włosów brak.
  • Zarost kilkudniowy, ciemny, siwiejący
Jeżeli ktokolwiek widział zaginionego lub posiada informacje na temat miejsca jego pobytu, proszony jest o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Gryfinie 47 782 35 11 lub numerem alarmowym 112.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (303)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Aga
Aga 27.01.2021, 23:12
Może dawne czasy wrocily i koledzy sie odezeali, a teraz ukryea sie za dlugi,.. Czlowiek bez sladu i kamer nie znika tak o wiec albo chlop wpadl w problemy i dawno juz nie żyje , lub uciekl przed tym co mialo go czekac jak zadarł z tymi co nie trzeba takie mam przeczucie ze byle towarzystwo wróciło
Wnioski
Wnioski 11.01.2021, 10:18
Samochód raczej odnaleziony nie ma foto przy ogłoszeniach czyli mamy wniosek... Dziwne to wszystko jakieś.... W jakiej on firmie pracował czy miał coś swojego? Może jakieś przekręty i zwiał?
kram
kram 12.01.2021, 22:31
Skoro nic nie wiadomo o nieprawidłowościach to należy przyjąć, że po prostu nie występują.
finka
finka 10.01.2021, 12:47
Teraz jest Nacisk na Niemcy i kraje skandynawskie więc pewnie w tamtym kierunku się udał
Trzymający kciuki!!!
Trzymający kciuki!!! 09.01.2021, 23:18
Widzę że auta już nie szukamy bo znikło z ogłoszeń ... to chyba dobry znak... a auto gdzie znalezione? Powodzenia!!!!
Zachodniopomorskie
Zachodniopomorskie 12.01.2021, 23:53
W Szczecinie na parkingu.
Ile jeszcze
Ile jeszcze 06.01.2021, 13:36
Konta są ogłoszenia są ludzie co z wami?! Poco tworzyć łańcuszek plot?! Macie nowe wiadomości Prawdziwe piszcie nie?! Zamilknijcie
rada lustrzana
rada lustrzana 09.01.2021, 23:49
Ile jeszcze nabełkoczesz? Powinieneś zamilknąć.
Ona
Ona 06.01.2021, 09:04
Brednie juz piszecie takie ze szok. Nikt nie usunal Fb . Sa normalnie konta i nic z nich nie zniknęło.....
Basia
Basia 06.01.2021, 06:33
Marta nie usunęła fb ani syn ogłoszeń! Może Cię zablokowała bo piszesz jej komentarze 🤣
domyślam się
domyślam się 06.01.2021, 11:31
Najprawdopodobniej zablokowana Dora. Można się domyślać, że przyczyną jest plotkarstwo.
Dora
Dora 06.01.2021, 02:06
Dziwny jest ruch rodziny tego pana coś tu nie pasuje
Dora
Dora 06.01.2021, 01:59
Mozesz sprawdzic na fb.
Dora
Dora 06.01.2021, 01:57
Nie bujam wlasnie .
kot
kot 06.01.2021, 02:00
Policja szuka jednak dalej.
Dora
Dora 06.01.2021, 01:24
A co z tym panem wiadomo cos .Bo dziwnym trafem zona skasowała fb a syn wszystkie ogloszenia o poszikiwaniu ojca .
Mania
Mania 06.01.2021, 07:11
Bzdura
Basia
Basia 06.01.2021, 06:33
Marta nie usunęła fb ani syn ogłoszeń! Może Cię zablokowała bo piszesz jej komentarze 🤣
doDora
doDora 06.01.2021, 01:40
A nie bujasz?
Xx
Xx 06.01.2021, 00:43
Dziecko dobre sobie to młoda cwana wydra żadna wrażeń powinna teraz odrobić całe wydane pieniądze z poszukiwać w schronisku, hospicjum czy innym podobnym miejscu
NN
NN 06.01.2021, 10:46
Tak ja ci co 40 lat palą papierosy a potem leczą się onkologicznie.
Obserwatorka
Obserwatorka 05.01.2021, 14:36
Dziecko całe i zdrowe info. ***
Tadek
Tadek 05.01.2021, 14:35
Radio podało info ze znaleziono 14 łatkę z Bani
Xxx xxx xxx 3
Xxx xxx xxx 3 05.01.2021, 13:04
Trzymam kciuki oby wszystko sie dobrze skonczylo! Musi przeciez gdzies byc... Nawet jal mial jakies problemy z praca, zona czy co kolwiek to sa jakieś rozwiązania. Nie ucieka się tak bez słowa.. Co muszą przezywac teraz dzieci, żona. Oby odnalazl sie caly i zdrowy, dał chociaz komu kolwiek znać, ze zyje
Sylwia
Sylwia 04.01.2021, 20:11
Wie ktoś coś nowego? Czy dalej jest poszukiwany czy wstrzymali poszukiwania z jakiegoś powodu?
Mania
Mania 04.01.2021, 21:45
Nadal jest osobą poszukiwaną
????
???? 04.01.2021, 17:55
I po co te spiskowe teorie?
robinia
robinia 04.01.2021, 19:49
Bo to wszytsko wygląda trochę jak spisek!
Megi
Megi 04.01.2021, 17:22
Czy ktos wie jak sie maja sprawy?
*** *** ***
*** *** *** 04.01.2021, 10:38

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

wyzwolona
wyzwolona 04.01.2021, 09:50
Seksiści maczo zamilknijcie. Wszystkiemu winna kobieta? Skad wy sie urwaliscie z takimi poglądami głupimi?
sauorn
sauorn 04.01.2021, 10:46
tak ,bo mozg jej sprali to jak jakas Sekta z tymi błyskawicami Soros dobrze zaplanowal niszczenie tradycyjnej ROdziny ,a beda jeszcze wieksze skutki jak sie nie opamietacie,..............duzo mowy nie nawisci do innych ludzi sam sie na nich przekonalem....
Hania
Hania 05.01.2021, 01:47
Zastanow sie czlowieku, co piszesz... Moze dowiedz się najpierw, o co chodzi z tymi blyskawicami. Mozg, to Ci prezes wypral.

Pozostałe