W elektrowni pożegnano blok nr 2

  • 04.01.2021, 20:20
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
W elektrowni pożegnano blok nr 2
To była jedna z najsmutniejszych chwil w historii Elektrowni Dolna Odra w Nowym Czarnowie. Z końcem roku wyłączono blok energetyczny nr 2.

Wcześniej wycofano już z eksploatacji dwa węglowe bloki energetyczne nr 3 i 4. Teraz przyszła kolej na zakończenie pracy bloku nr 2. Wyłączenie nastąpiło 31 grudnia 2020 r.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (81)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

złe informacje
złe informacje 10.01.2021, 19:34
To nie Mietek, 'pis' czy 'po' odstawiają bloki, to UDT je odstawia, to tak jak nie przejdzie przegląd auta,
co z tego że silnik jest prawie nowy, jak całe auto korozja zjada.
Nowe Turbozespoły najsprawniejsze w całej flocie, ale kociołki i walczaki już wypracowały swoje.
czyli 1/3 poszła w odstawkę, blok 1 też już nie wypuści prądu za bramę.
Z 6-ciu bloków pozostały 4.
Na placu gazówek, już leją i palują fundamenty.
Umiera Król, niech Żyje Król.
ja
ja 12.01.2021, 18:23
35 lat pracowałałem na ruchu.od taczek do IOB.chłopy a jednak zal .
żeby nie było
żeby nie było 10.01.2021, 19:55
Zamienił stryjek siekierkę na kijek.
znafca
znafca 08.01.2021, 00:42
Sprawa jest dość prosta. Tak gdzie jest niby super biznes dla plebsu tam zawsze jest pułapka. Wielcy tego świata nie dadzą się tak łatwo wzbić na wyżyny szarakom. Przykłady: Frankowicze. Zostali pokierowani przez banki. Kredytobiorcom nie dawali kredytu w złotówkach ale dostawali we frankach. Kilka lat się cieszyli, a potem porażka. Amber Gold. Nie trzeba opisywać. Obniżenie stóp procentowych i skierowanie ludzi w kupowanie mieszkań na kredyt pod wynajem. Kilka lat jakiegoś tam zysku, a teraz porażka jak z frankowiczami. Balon spekulacyjny pęka. Rynek nieruchomości będzie zweryfikowany.
DOJNA SIĘ KOŃCZY
DOJNA SIĘ KOŃCZY 07.01.2021, 21:21
A GOLONKAMI RZUCALI NA STYPIE JAK SWEGO CZASU NA DZIEŃ ENERGETYKA NA LAGUNIE
na
na 08.01.2021, 09:05
poza tym w rodzinie wszyscy zdrowi?
ELITA ELEKTROWNIANA  BUREK  I  PEGEERUS
ELITA ELEKTROWNIANA BUREK I PEGEERUS 08.01.2021, 11:02
A CO może tak nie było wymienił bym nazwiska tych czubów co rzucali ale po co żarli się o koryto z remontów i swoje dole
Bob budowniczy
Bob budowniczy 06.01.2021, 20:55
Niech jeszcze te kominy wyburzą, bo straszą na odległość
krys
krys 06.01.2021, 10:03
Najszczesliwy dzień w życiu normalnych obywateli Gryfina i pobliskich wiosek. Wszyscy wiedzą że Dolna to m****i, obijanie się, robienie duch w godzinach pracy
krys
krys 06.01.2021, 12:51
i robienie fuch w godzinach pracy*
Jurek
Jurek 08.01.2021, 00:53
Ja łowię ryby.
niewiarygodne
niewiarygodne 06.01.2021, 22:13
Kto i co niby miałby w tym czasie robić?
lucyfer
lucyfer 05.01.2021, 22:38

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Gg
Gg 05.01.2021, 22:36
No laba się kończy nieroby wezmą się do roboty w końcu i to za 2000 pln 😆😆😆😆
Profesjonalizm
Profesjonalizm 06.01.2021, 22:11
Kto ich zatrudni
ajwaj aleluja  i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 05.01.2021, 22:15
a ksiedza na stypie nie było ha ha ah pokropić ha ha ah moze chociaż rebe ha ha ah
Romuś
Romuś 05.01.2021, 21:38
Do " ja"
Też pracuje "światek,piatek itp." jak wyjdzie z grafiku... ale nie nosze *** wyżej jak głowa.
Sami sobie nieroby z "dolnej" zapracowaliście na brak szacunku swoim zachowaniem w stosunku do innych...
Dawno temu córka jednej z Pań na stanowisku wyjechała do mnie z tekstem..." ja jestem z wyższych sfer bo moja stara pracuje w dolnej na stanowisku.." moja reakcja mogła być tylko jedna
Jak fajnie patrzec na wasze obsrane gacie
I te Panie z " biura" .... Ojojoj...Soros już zaciera ręce na wasze wyższe sfery hahahaha i skończa się rybki na ciepłym podczas nocnej zmiany.
Ruszą bloki gazowe i bedzie git.
Adam
Adam 06.01.2021, 15:16
Calkowicie sie z Toba zgadzam. Sami sobie zapracowali na brak szacunku. Maja sie za ludzi z wyzszych sfer a tak na prawde nic soba nie reprezentuja poza kolesiostwem. Zyja w innej rzeczywistosci
ja
ja 06.01.2021, 07:25
coś ci zacytuję: na trzeciej nocce po trzecim uruchomieniu jak się wyślą o 4 nad ranem na dach kotła aby uruchomić stacje rozruchową to siadłbyś i powiedzieł.a mam to wszystko w d.....tak ,ze zalezy gdzie pracujesz na zmiany
3 nocka hahaha
3 nocka hahaha 07.01.2021, 22:37
O jprd... Po trzeciej nocce....no faktycznie...nawet nie chce mi sie tego komentowac....
ja
ja 08.01.2021, 09:03
nie po trzeciej a na trzeciej.no i nie komentuj.po wpisie widać ,że nie skalałeś się cieżką pracą.ale po przejściu na emeryturę będziesz głośno wrzeszczał coś o jednakowych żo0łądkach.
Na 3 nocce
Na 3 nocce 08.01.2021, 17:05
Jeszcze lepiej na 3 ...
Dramat...Co Ty myślisz że tylko ludzie w dolnej pracują w systemie zmianowym łacznie z weekendami i świętami...?? To wyobraź sobie że pracują i to konkretnie zapierniczaja i nikt nie robi z siebie ofiary...
Jak Pan książe bo musiał popracowac dwa dni
Profesjonalizm
Profesjonalizm 06.01.2021, 22:13
Współczuję. Ale to już niedługo.
kon donek sopocki ha ha ah
kon donek sopocki ha ha ah 05.01.2021, 20:30
donald dał gwarancje 2035 https://radioszczecin.pl/1,111… słuchajta króla europy on wi ha ha ah
Seba
Seba 05.01.2021, 17:53
Trole które nic nie robią sieją nienawiść w komentarzach.
Będziecie płakać jak wszystko zostanie zaorane-czego nie życzę miastu.
czyli o to mu chodziło....
czyli o to mu chodziło.... 05.01.2021, 18:35
Jak zostanie zaorane, znam właściciela hektarów, co się ucieszy....
kabaret
kabaret 05.01.2021, 14:28
A przewodniczący związków z elektrowni na facebooku gratuluje ministrowi Mucha nowej fuchy. Rozumiecie coś z tego? PiS zamyka elektrownię, a ten się łasi do władzy
zgr
zgr 05.01.2021, 13:01
Bardzo dobrze
Hihiha
Hihiha 05.01.2021, 11:40
Pożegnaliście i bardzo dobrze pociąć na złom i tyle.Teraz obijaki z dojnej odry trzęsą gaciami,że stracą fuchę.Czy się stoi czy się leży wypłata się należy.
Heh
Heh 05.01.2021, 17:48
Porząsnać jedynie możesz swoją durną łepetyną w poszukiwaniu kropli oleju, bo coś ci nie trybi w sprawnym myśleniu.
ja
ja 05.01.2021, 13:51
poczekaj jak nie będzie ciepełka w domu.Te "bijaki pracują świątek piątek czy niedziela ,abyś miał ciepełko ,prąd a przez to kibelek i wodę w kranie (ciepłą.)tak ,ze nie wywołuj "wilka z lasu"żebyś nie musiał "kozą "ogrzewać mieszkania i kąpać się około BN i Wielkanocy
cóż... jaki gospodarz, takie rządy...
cóż... jaki gospodarz, takie rządy... 05.01.2021, 17:56
Sawaryn jeszcze miasto ciepła pozbawi, nie tylko elektrowni?
TM
TM 05.01.2021, 11:49
Złom to ty masz w głowie.
Knagulec
Knagulec 05.01.2021, 12:41
A ty gruz w d....
śp
śp 05.01.2021, 11:16
Kolejny pogrzeb w elektrowni!
Kalgary
Kalgary 05.01.2021, 11:29
A w elektrowni nawet żałobników nie ma.
Aras
Aras 05.01.2021, 09:41
PiS działa prężnie nawet przez swoich lokalnych działaczy pracowników itp każdy wie o czym mowa i tylko dywersją można to nazwać. Liczą chyba na order partyjny za likwidację zakładu pracy. Zamknięto 1i2
mucha  nie siada   ha ha ah
mucha nie siada ha ha ah 05.01.2021, 11:05
ale mała winda działa na 1 ha ha ah to możecie zrobić kapliczkę i w górę i w dół o to juz tylko 4 zostało w tym 1 na chodzie ha ha ah
???
??? 05.01.2021, 11:30
Która mała winda?
zamykać ten skansen
zamykać ten skansen 05.01.2021, 08:52
5 bloków a ile pracuje 1 dość utrzymywania trutni
dojna odra do zamknięcia
dojna odra do zamknięcia 05.01.2021, 08:50
a ile bloków chodzi z tych 5 ciu jeden dość utrzymywania trutni
Gumowiec
Gumowiec 05.01.2021, 08:20
Czekam na pożegnanie knagulca i otwieram szampana
Knagulec
Knagulec 05.01.2021, 12:42
Pozdrów starą ode mnie
Lorka
Lorka 05.01.2021, 01:36
A co tam z zapowiadany strajkiem w elektrowni?
PIS DA
PIS DA 05.01.2021, 13:40
STRAJKUJĄ ONLINE i tylko z kibla podczas walenia kapucyna w pracy
OPZZ i kolaboranci