Spowodował wypadek i uciekł. Policja poszukuje kierowcy tego samochodu

  • 13.01.2021, 20:58
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Spowodował wypadek i uciekł. Policja poszukuje kierowcy tego samochodu OSP Moryń
-Aktualnie trwają czynności mające za zadanie zatrzymanie mężczyzny, który dzisiaj w godzinach porannych spowodował wypadek drogowy oraz oddalił się z miejsca zdarzenia - mówi nam sierżant sztabowy Jakub Kuźmowicz, rzecznik prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie. Kierowca zostawił na drodze rannego pasażera.

Ze wstępnych ustaleń tych, którzy brali udział w akcji wynika, że kierowca mógł być nietrzeźwy. 

Złośliwi mówią, że się znajdzie, gdy będzie miał siłę utrzymać alkomat....

O wypadku informowaliśmy tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/39385,wypadl-z-drogi-i-uderzyl-w-drzewo-kierowca-zbiegl-zostawiajac-rannego-pasazera

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ekola
ekola 15.01.2021, 23:36
Jaki z tego morał że lepiej nie jeżdzić samochodem masz dzieci masz rodzinę bądz odpowiedzialnym człowiekiem więc korzystaj z transportu publicznego nawet ze względów ekologicznych każdy samochód to dodatkowe spaliny które trują otoczenie ja mam 40 lat i nigdy nie posiadałam samochodu to jest mój świadomy wybór.
czmych
czmych 15.01.2021, 23:17
Siedzi u rodziny.
Ling4
Ling4 14.01.2021, 18:50
Ciekawe czy miau autokasko
auto
auto 14.01.2021, 14:01
masakrycznie to wygląda.
byłem w szoku
byłem w szoku 14.01.2021, 09:31
Cudownie odnaleziony, cudownie wytrzeźwiony?
Gumowiec
Gumowiec 14.01.2021, 08:54
Taki sam alkoholik jak Knagulec
kumpela
kumpela 14.01.2021, 01:38
Marzenka ma rację, kompletnie nieodpowiedzialnie się zachował zostawiając rannego.
pesymista
pesymista 14.01.2021, 01:21
Pijacy, dopalaczowcy, świry z niepoukładaną psychiką, działający w traumie - to nas otacza.
papu
papu 14.01.2021, 01:17
Ludzie powinni ograniczyć przemieszczanie się podczas kwarantanny narodowej. Policja powinna sprawdzać dokąd ludzie jadą i czy potrzebnie. A ten się jeszcze nabzdryngolił.
powaitowy filozof
powaitowy filozof 13.01.2021, 22:21
W każdym wypadku przyczyną jest człowiek. Nieraz niestety nietrzeźwy.
ELIMINATOR
ELIMINATOR 13.01.2021, 22:19
Co za dzban... zostawić pasażera w takim stanie. Zwierzęta posiadają więcej instynktu...
łapać dilerów i  hurtowników
łapać dilerów i hurtowników 13.01.2021, 23:21
W SZOKU BYŁ pewnie biega po lasach w szoku albo za mocny towar był to może i lata łapać dilerów tyle tego gówna wkoło ze wszyscy chetni biorą
andrzej
andrzej 13.01.2021, 21:47
je**ć milicje
Knagulec
Knagulec 13.01.2021, 22:28
I Gumowca
Grażyna
Grażyna 13.01.2021, 21:46
Masakra! I jeszcze zostawił rannego!
Olgiert
Olgiert 13.01.2021, 21:38
To fura olgierta

Pozostałe