A na śmietnikach stada ptaków i szczurów - pisze czytelnik i przesyła zdjęcia

  • 22.01.2021, 16:21
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
A na śmietnikach stada ptaków i szczurów - pisze czytelnik i przesyła zdjęcia
Tak wyglądał wczoraj śmietnik na ul Chrobrego 22 w Gryfinie. Patrząc na inne śmietniki pokazywane w gazecie można dojść do wniosku , ze jednak nikt za bardzo nie przykłada się do wywożenia tych śmieci. Dodatkowo na śmietnikach BIO siedzą stada ptaków oraz szczurów.

Pytanie brzmi : kto w Gryfinie jest odpowiedzialny za wywóz nieczystości segregowanych, bo nikt do tego się nie przykłada i wydaje mi się, ze chyba obłożono nas opłatami za coś , co nie jest w ogóle wykonywane. Bo jeśli pojemnik po 3 dniach jest pełny to wiadomo, że duża część lokatorów wywali je do śmieci zmieszanych.

czytelnik

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (36)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Bełch Eugeniusz
Bełch Eugeniusz 25.01.2021, 18:51
Nowe zasady opłat za śmieci dotarły do lokatorów.Największe podwyżki "dopadły" samotnych seniorów. Nie chcę cytować wypowiedzi wszystkich zrozpaczonych ludzi. Skargi na burmistrzów i ich popleczników w radzie są poruszające. Jednak najwięcej złorzeczeń padło pod adresem radnych. Pewien "wkurzony" pan, prawie krzycząc informował mnie, że popleczników można rozpoznać po nadwadze lub świecącej się twarzy. Bo oni smarują się różnymi smarami ale najczęściej śmierdzą wazeliną Ma to im ułatwić wślizg w d... znaczy się w łaski burmistrzów. Dla mnie każdy ich sposób jest obrzydliwy. W dalszym ciągu jest problem sposobu naliczania opłat śmieciowych. Stawki są za wysokie. Ale najbardziej sprawiedliwym i racjonalnym jest przelicznik od osoby. Dwie pierwsze osoby po 25 zł kolejne po 20. Zasadnym jest aby za dzieci płacono mniej. Taki sposób naliczania spowoduje, że rasa burmistrzów przestanie być uprzywilejowana mimo,ŻE IM TO SIĘ NORMALNIE NALEŻY! Pozostaje jeszcze problem nadpłaconych kwot. Może Spółdzielnie opracują szablon indywidualnego pozwu o zwrot nadpłaconych kwot.
Stanisław
Stanisław 25.01.2021, 23:09
Panie Gienku bo gdyby cytowa to by przekleństwa leciały.
Andrzej Sz.
Andrzej Sz. 23.01.2021, 19:35
Tajemniczy" Czytelnik" (czasami zwany" mieszkańcem") jest od lat ten sam, ale za podanie jego nazwiska dostaje się dożywotniego bana, jak Trump. Domyślcie się sami.
do syfiarza - wyczyść buty
do syfiarza - wyczyść buty 23.01.2021, 19:50
Ty się skup na problemie - za to ci płacą a nie za ataki na krytykujących syf w mieście!!!!
do durnego (a mściwego) terceciarza
do durnego (a mściwego) terceciarza 23.01.2021, 19:43
Ty zrozum durny terceciarzu ŻE NIE JEST WAŻNE KTO TO PISZE - TYLKO O CZYM!!! SYF W CAŁYM MIEŚCIE GMINNY PUK PODWYŻKI ŚMIECI ZAFUNDOWANE PRZEZ SAWARYNA - I CO?
A ciebie podnieca czy to "esz" czy to "pe" czy to inna literka...
Epoka dobrobytu
Epoka dobrobytu 23.01.2021, 16:13
Odpady bio to wartościowe źródło pokarmu dla meneli.
Tak wygląda pomoc burniszcza
Tak wygląda pomoc burniszcza 23.01.2021, 23:52
Mietku dziękujemy ci za pomoc. Nie wywóź odpadów bio.
Okularnica
Okularnica 23.01.2021, 14:28
Założyłem jedne okulary nic, założyłem drugie nic. No to biorę lupę m. Gdzie karwa te ptaki i szczury?🧐 🤪
Sorter
Sorter 23.01.2021, 16:15
Gumowiec i Knagulec byli szybsi.
Royal
Royal 23.01.2021, 07:37
W calym Gryfinie tak jest trzeba sprawe poruszyc w Radio Szczecin Czas Interwencji
król kruków
król kruków 23.01.2021, 11:56
Royal, kruk krukowi oka nie wykole. Przeciez Radio Szczecin to radio Pisowców.
Olo
Olo 22.01.2021, 22:21
Tak jest przy budynkach sm regalica. Syf, nie można dojść do pojemników. Tak jest przy Krasińskiego koło netto. Syf.
TM
TM 23.01.2021, 16:19
PUK nie wywozi śmieci bo odśnieża i kosi trawę.
?
? 23.01.2021, 18:50
A czy musi używać do tego jednego i tego samego samochodu i ekipy?
milioner nie ma czasu...
milioner nie ma czasu... 23.01.2021, 09:44
Całe miasto to syf - jakby "gospodarz" zajmował się problemami tylko powyżej miliona...
NN
NN 23.01.2021, 10:23
Ten mi ta nowy wygląda.
zflisaczej
zflisaczej 22.01.2021, 21:34
Na Flisaczej to samo plastiki już na ziemi leżą
Riki
Riki 22.01.2021, 22:23
Tiu już posprzątane, nie kłam!
ryba
ryba 22.01.2021, 20:23
ja nie wiem czy dobrze odczytałem w komentarzach- pojazd do wywożenia śmieci selekcyjnych jednocześnie jest piaskarka i jeszcze nie wiadomo czym? No to módlmy się , aby przez 3 tygodnie nie padał śnieg , bo nas śmieci zasypią dzięki puk gryfino
Zwyrol
Zwyrol 22.01.2021, 20:09

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

mieszkanka
mieszkanka 22.01.2021, 19:46
Panie burmistrzu, jak się pobiera takie wysokie opłaty za śmieci to wypadałoby w terminie je wywozić.
no tak
no tak 22.01.2021, 19:29
Rachunki wystawiać to jest komu a do wywożenia śmieci nikogo!
normalka
normalka 22.01.2021, 19:35
Jak to w leniwym księstwie Lenia Sawaryna.
mam pomysł na Gryfino
mam pomysł na Gryfino 22.01.2021, 19:26
Zamiast wydawać na firmy, lepiej tą kasą płacić bezpośrednio ludziom za śmieci, czyli kupować je od nich. Pierwsi połapali się w czym rzecz złomiarze, do tego stopnia, że w śmietnikach za puszkami grzebią, następni będą harcerze, emeryci, WOŚP itd.
puk puk
puk puk 22.01.2021, 19:28
Dawaj!
;uoihgpb
;uoihgpb 22.01.2021, 19:09
sawaryn i puk banda lyni
jak nic
jak nic 22.01.2021, 18:42
Szczury Gryfina są za to odpowiedzialne!
Knagulec
Knagulec 22.01.2021, 17:05
Meta gumowca tam żeruje
Knagulec.
Knagulec. 22.01.2021, 18:52
Nie podszywaj się pod zacn3go Knagulca mendo ccfe..loo...wska
Knagulec
Knagulec 22.01.2021, 19:25
Ssaczu miejski japulec mi tam
Gnom
Gnom 22.01.2021, 16:41
Odśnieżać i posypywać można jeśli zmieni się zabudowę na aucie więc kontener do plastiku stał na bazie zdjęty z auta gdy tam bylem
oszukali nas
oszukali nas 22.01.2021, 16:34
Trafione w sedno! Tak gładko im poszło podniesienie opłat, że zapomnieli, że w ogóle mają wywozić cokolwiek.
pik
pik 22.01.2021, 16:48
Jakby chodziło głównie o to aby złupić mieszkańców.
Paweł
Paweł 22.01.2021, 16:31
Gdzie te szczury latają?
Pasażer
Pasażer 25.01.2021, 01:56
Na przystanku autobusowym przy Placu Barnima wychodzą ze studzienki ściekowej i wcale nie reagują na stojących ludzi, nawet w dzień.
Do pawła
Do pawła 22.01.2021, 20:10
U ciebie na worku razem z pchłami
karwa