Budują maszt nadajnika w pobliżu szkoły. Władza nie przejawia zainteresowania

  • 19.02.2021, 13:55
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Budują maszt nadajnika w pobliżu szkoły. Władza nie przejawia zainteresowania czyt.
-Pod oknami stawiają nam nadajnik. To blisko szkoły. To dla nas zaskoczenie, ponieważ nikt nas nie informował – mówi mieszkaniec gminy Gryfino.

Sprawa dotyczy nadajnika sieci Play w Chwastnicy.

-Maszt ma mieć 54 metry. Jakie to będzie działanie inwestycji w środku wsi? Dlaczego nas nikt nie powiadomił? Dlaczego to jakaś tajemnica, a podstawowych informacji nie ma na tablicy inwestorskiej – mówi kolejny nasz rozmówca z Chwarstnicy

Na tablicy informacyjnej brakuje kilku danych, nie wiadomo z kim można się kontaktować. O inwestycji powinny wiedzieć władze gminy. Wysłaliśmy zapytanie, a odpowiedz brak.

Mieszkańcy mieli być podobno u wiceburmistrza Tomasza Milera, a ten kazał im zbierać dokumentację w… starostwie.

To dziwne zachowanie, bo jak dotyczyło nadajnika na działce Tomasza Milera to ten wspólne z bratem Kamilem Milerem organizował protest. Podobno nie było konsultacji społecznych. Teraz w podobnej sprawie mieszkańców Chwarstnicy umywa ręce…

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (31)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mieszkaniec
Mieszkaniec 22.02.2021, 21:29
Pewnie nic nie zrobił jak zwykle
do Sołtysa
do Sołtysa 22.02.2021, 18:09
Proszę o informacje co Pan zrobił w tej sprawie?
do Sołtysa
do Sołtysa 21.02.2021, 17:32
Panie Sołtysie K.S. Proszę o zrobienie spotkania z mieszkańcami oraz jak Pan nie daję rady to pozostawić te stanowisko a nie liczyć tylko na kasę za sołectwo.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 20.02.2021, 17:32
Wrócę jeszcze raz do sołtysa w tej sprawie nie zrobił nic, a i na pewno nic nie zrobi. W wielu innych sprawach też nic nie robi czyli dalej twierdzę.....
On
On 20.02.2021, 07:50
Ludzie przeczytajcie sobie jakie w 2020r przepisy wprowadził nasz ,,kochany '' rząd a później piszcie. Tu ani Gmina ani Powiat nic nie zrobią(i pewnie nie chca) a tym bardziej jakiś tam Sołtys czy Mieszkaniec
ona do onego
ona do onego 20.02.2021, 10:38
To nie zmienia faktu że wszystkie nieruchomości tracą połowę na wartości , i żaden rząd tego nie zmieni , nie pleć głupot wieża równie dobrze może stać w polu za wioską wszyscy by byli zadowoleni jest wystarczająco wysoka aby sprawnie działać , ale po co się wysilać , zwiększać koszty doprowadzania kabli , ktoś wydał zgodę nie licząc się z ludźmi
zostaje droga prawna
zostaje droga prawna 20.02.2021, 00:46
Szerokiej drogi życzyć Państwu i oczywiście ludzkiej życzliwości. Po tych poprzednich wpisach można sądzić, że może być różnie. Ale wierzę, że będzie bardzo sympatycznie!
Interes życia kosztem całej reszty
Interes życia kosztem całej reszty 20.02.2021, 00:29
Zaroibi tylko właściciel działki ok 5 arów ok 200 tysięcy jak odsprzeda kawałek albo zgarnia przez lata raty miesięcznej dzierżawy , wszystkie działki sąsiadów wokół automatycznie na dziesiątki lat DRASTYCZNIE tracą wartość , oraz domy , zwłaszcza nowe w promieniu ok 500 metów od wieży , nikt wcześniej o tym nie wspomina żeby nie było protestów , odwołań itd zanim ludzie się zorientują wieża już będzie stać A kto wiedział i nie powiedział? Dobre pytanie Widocznie też miał w tym interes?
Adi
Adi 20.02.2021, 00:35
Przecież takie rzeczy przez gminę przechodzą.
tylko którędy przechodzą???
tylko którędy przechodzą??? 20.02.2021, 11:56
Pamiętasz Milera w telewizji w sprawie listonoszki - zapewniał, że akt notarialny jest, wprawdzie go nie widział, ale jest pewien, że jest... I co?
Mieszkaniec
Mieszkaniec 19.02.2021, 22:31
Jaki sołtys taka i cała rada sołecka czyli ......
Adi
Adi 20.02.2021, 00:35
Sołtys nie jest tu władnym.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 19.02.2021, 21:37
Sołtys? co robi cała rada sołecka !!!!!!!! Kpina to jest żenada.
Ja
Ja 19.02.2021, 20:53
Taka sama sytuacja była u nas w Sobieradzu bez konsultacji i informowania nikogo powstal maszt pod samymi oknami , niestety jest to wszystko zgodne z prawem bo przepisy sa po stronie budujących i nic nie mozna zrobic
Adi
Adi 20.02.2021, 00:36
Jeśli były konsultacje i powiadomienia to i owszem.
wystarczy....;)
wystarczy....;) 20.02.2021, 11:58
Może ogłoszenie o konsultacjach wywieszono w gablocie w urzędzie (co z tego, że urząd zamknięty) :). A na tablicy we wiosce "wiatr zerwał"...
Kola
Kola 19.02.2021, 20:00
Miller to komuch. Nie powinniście się dziwić.
Pytanie
Pytanie 19.02.2021, 19:32
A pan radny z Chwarstnicy coś działa w temacie???
podwójne standardy...
podwójne standardy... 19.02.2021, 19:19
Faktycznie - działania wiceburmistrza w sprawie własnej działki jakieś "niesymetryczne"....
Mieszkaniec
Mieszkaniec 19.02.2021, 17:11
A co w tej sprawie robi pan sołtys
Mieszkaniec
Mieszkaniec 19.02.2021, 17:08
A dyrektorem szkoły kto jest? Żona Pana Nikitińskiego drugiego wice Burmistrza. Tak myślą o dzieciach
reszka
reszka 19.02.2021, 15:54
Tak czy inaczej konsultacje społeczne powinny być.
Angielski maszt
Angielski maszt 19.02.2021, 14:45
Wybraliśta to mata.
Aga
Aga 19.02.2021, 14:39
Można tylko współczuć.
Mirella
Mirella 19.02.2021, 14:32
Jeżeli nie było konsultacji społecznych ( a łatwo top sprawdzić) to prace powinny być przerwane.
studium
studium 19.02.2021, 14:31
Przekazać mu działkę to zaraz sie zainteresuje.

Pozostałe