Zbieramy podpisy aby zlikwidować TVP Info oraz abonament RTV

  • 22.02.2021, 17:54
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zbieramy podpisy aby zlikwidować TVP Info oraz abonament RTV igryfino (arch.) Marta Narożańska
We wtorek (tj. 23 lutego 2021 r.) od godziny 15.00 na placu Ks. Barnima I w Gryfinie ruszamy ze zbiórką podpisów dotyczącą likwidacji TVP Info oraz abonamentu RTV - informuje nas Marta Narożańska, przewodnicząca Koła Młodzi Demokraci Gryfino.

Plakat dotyczący akcji w fotogalerii.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (206)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gosc
gosc 25.02.2021, 17:52
co Ty wiesz dziewczynko. Niby TVP jest zla ale co w zamian... zostana tylko stacje zachodnie, ktore rowniez manipuluja.
co ty wiesz chłopczyku...
co ty wiesz chłopczyku... 25.02.2021, 18:57
"również manipulują" - ale właśnie nie ma mojej zgody na to, żeby ZA PIENIĄDZE PODATNIKÓW PARTYJNA TELEWIZJA MANIPULOWAŁA, chłopczyku...
klara
klara 24.02.2021, 13:05
Dlaczego zlikwidować? Jjak się komuś nie podoba to niech nie ogląda ja płacę i chcę mieć wszystkie kanały i nie ważne czy któryś mam ochotę oglądać.
rozum
rozum 24.02.2021, 13:24
Aleś ty zmanipulowany - pomyśl samodzielnie chwilę - ile płacisz na inne telewizje? A na tvp info płacą wszyscy grube miliardy.
Pojąłeś różnicę?
To teraz pomyśl, jak ci mózg propaganda partyjna zeżarła, skoro porównujesz prywatne stacje do opłacanej z budżetu państwa i wszystkich podatków...
bo
bo 24.02.2021, 13:18
Ogólnie jest tak, że ci co kradną i oszukują to należy ich zamykać. Nie można utrzymywać cos lub kogoś, co lub kto jest szkodliwy dla społeczeństwa.
WOLNOść WYBORU
WOLNOść WYBORU 23.02.2021, 17:53
Tak żądanie wolności wyboru w innych sprawach, to i w tej wybierajcie, przecież można w każdej chwili przełączyć na inne programy i nie oglądać TVP. O co ta afera z likwidacją TVP. Czy mamy wrócić do czasu PRL, gdzie był jeden przekaz i jeden program.
do idioty albo obłudnika
do idioty albo obłudnika 23.02.2021, 18:26
ty, jesteś takim idiotą czy takim obłudnikiem? Wzywać przykład totalitarnego państwa? ALE PISOWSKA TELEWIZJA JEST OPŁACANA PRZEZ WSZYSTKICH - MILIARDY DOTACJI IDĄ Z PODATKÓW!
Jak nie chcesz oglądać niezależnych od partii mediów - możesz przełączyć. Ale jak ktoś nie chce oglądać rządowej - MUSI PŁACIĆ?
wolnosc od głupoty i okradania
wolnosc od głupoty i okradania 23.02.2021, 18:18
WB z 17.53: Przecież nie o to chodzi. Rząd łupi nas podatników i każe płacić abonament bez względu na to czy oglądam. A do tego za moje pieniądze kłamie i jest partyjną tuba propagandową. Na to zgody nie ma!
Fakt
Fakt 23.02.2021, 16:56
Jestem za.. TVP szczujnia winna za podział Polaków. Kłamstwa, które notorycznie wciskają tym inteligentnym inaczej porażają... Abonament albo na wszystkie stacje, albo wcale.
mieszko
mieszko 23.02.2021, 16:17
Już zlikwidowali stocznie i wiele innych zakładów polskich bo dla dzisiejszej opozycji co polskie to nie dobre lepsze niemieckie jestem ciekaw jak długo pozwolą nam mówić po polsku i czy czasem nie zbierają podpisów żeby zmienić język polski na niemiecki
do głupiego...
do głupiego... 23.02.2021, 18:27
aleś ty głupi!!! A co do języków obcych - warto byłoby sie nauczyć - to rozszerza horyzonty...
Olala
Olala 23.02.2021, 17:15
Oby
Ada
Ada 23.02.2021, 15:08
Policja powinna się tym zainteresować żeby nie było prowokacji.
Boję się zwyrodnialców
Boję się zwyrodnialców 23.02.2021, 18:18
Policja zabije te dzieci co najwyżej.
ciekawe
ciekawe 23.02.2021, 13:02
Przekaz rządzącej partii - ciekawe, czy ci, co go wpisują wierzą? Porównywanie "wolności wyboru" w którym telewizja partyjna finansowana jest z pieniędzy podatników i brak refleksji, że tu nie chodzi o telewizję prywatną, która robi to, co uważa - tylko o rządową, za którą płacą wszyscy - i nawet rozsądniejsi pisowscy posłowie nie brną udając, że ta telewizja Kurskiego jest obiektywna...
widz
widz 23.02.2021, 12:47
W telewizji tzw. publicznej (zero tu publicznego przekazu za to za publiczne pieniądze) najbardziej kłamliwe są paski.Wiem bo od czasu do czasu przez pomyłke jestem na tym kanale.
Cenzura ??
Cenzura ?? 23.02.2021, 12:14
A może tak TVN i TVN 24 coś o tym ------------W Gdańsku ruszył proces Magdaleny Adamowicz. Co ciekawe, sędzia Julia Kuciel prowadząca tę sprawę, w przeszłości pojawiała się na tych samych protestach ws. reformy sądownictwa, co m.in. Paweł Adamowicz (mąż oskarżonej), Lech Wałęsa czy politycy PO.
a z kim był w tym czasie Ziobro?
a z kim był w tym czasie Ziobro? 23.02.2021, 12:54
A może o tym, co Ziobro robi od dwóch lat z morderstwem śp. Pawła Adamowicza? Przecież sprawa NIE WYSZŁA Z PROKURATURY!!!
A ile lat trwało przygotowanie do procesu?
Artur
Artur 23.02.2021, 11:53
Ja jestem za telewizja publiczna. Ale mecze Ligi Polskiej, Liga mistrzow, Mistrzostwa Świata, Europy wszystko za free w tv publicznej. czy inne jakies wydarzenia sportowe.
Demokracja pełną gębą
Demokracja pełną gębą 23.02.2021, 12:33
No właśnie. Każdy pieprzy o tym TVP jakby tylko Wiadomości tam leciały. A TVP to także inne kanały tematyczne, i żeby można je był oglądać tak jak teraz za darmo potrzebny jest abonament albo dotacja rządu.
Wniosek
Wniosek 23.02.2021, 17:01
Kanały tematyczne typu.... relacje z mszy św... A dlaczego abonament tylko na rządowa TV..? Inne programy niezależne, a co za tym idzie bez cenzury PIS.
Demo...
Demo... 24.02.2021, 12:55
Który to kanał przeznaczony jest tylko na transmisję mszy św? A na jaką jeszcze miałyby iść publiczne pieniądze oprócz telewizji publicznej? Czy jest jakiś inny normalny kraj, w którym nie dotuje się publicznej telewizji?
a może na ŻADNĄ???
a może na ŻADNĄ??? 24.02.2021, 13:28
Oczywiście, że są. A czy NORMALNY kraj ma telewizję partyjną jak Polska - dotowaną miliardami z podatków wszystkich?
Czy w USA jest telewizja publiczna? No ale zawsze powiesz - to nie jest "normalny" kraj...
Ale standardy takie jak w Polsce - to raczej na wschodzie - chińska, północnokoreańska, rosyjska...
kod
kod 23.02.2021, 17:13
relacja to jest z wycia babsk!! a tu jest transmisja
do wyjca kościelnego:)
do wyjca kościelnego:) 23.02.2021, 18:29
nie nazywaj rocznicy radia toruńskiego "wyciem babsk" - niektórzy wyglądali tam na facetów;)
Elka
Elka 23.02.2021, 12:46
Demokracja chyba ludowa... Przecież nie chodzi o TVP i kanały tematyczne tylko o TVP Info. Czytać ze zrozumieniem nie potrafisz?
Demo...
Demo... 24.02.2021, 12:58
A TVP Info to co to jest jak nie kanał tematyczny? Dlaczego próbujesz innym odebrać to co lubią oglądać? Ja programów informacyjnych nie oglądam żadnych ale to nie oznacza, że jestem za ich likwidacją bo mi się nie podoba o czym tam gadają.
rozum
rozum 24.02.2021, 13:30
Ale dlaczego JA MAM PŁACIĆ ZA propagandę jednej partii? Miliardy z budżetu państwa na jedną telewizję.
A inne utrzymują się same. Pojmujesz różnicę?
hmmm
hmmm 23.02.2021, 11:28
Zastanawiające jest że promoskiewskie trolle chwalą PiS a atakują PO.
?!
?! 23.02.2021, 11:19
Zobaczymy ile zbiorą podpisów
mieszko
mieszko 23.02.2021, 11:10
Za Rządów PO PSL wszystkie programy telewizyjne były podległe jednej słusznej partii i nikt podpisów nie zbierał żeby coś likwidować ale czerwoni mają krótką pamięć albo zaburzenia psychiczne
do sklerotyka
do sklerotyka 23.02.2021, 12:56
Jak dla ciebie słowo krytyki prezesa i jego totumfackich to "nieobiektywizm" to pokaż teraz JEDNĄ KRYTYCZNĄ UWAGĘ O RZĄDZĄCEJ PARTII!!!
tak, ale...
tak, ale... 23.02.2021, 11:19
Pamiętam, programy nie zawsze były obiektywne, le takiej propagandy nie było. Ale przecież nie chodzi o powrót do tego co było ale o to aby pieniędzy podatników nie wykorzystywać do propagowania tylko jednej partii.
R.W
R.W 23.02.2021, 10:49
To jest dopiero demokracja!!! Powiedzą mi co mam oglądać w co wierzyć, a wszystko pod hasłem wolności słowa i poglądów. Zapominają tylko dodać,że te słowa i poglądy muszą być takie jak oni chcą. Moje ciało moja sprawa może być, ale mój telewizor i mój program to już nie. Oni wiedzą lepiej co dla mnie dobre.
demokracja pisia
demokracja pisia 23.02.2021, 12:58
DOBRZE PODSUMOWAŁEŚ PIS - CIAŁO KOBIETY WŁASNOŚĆ PARTII, ALE TELEWIZJA WŁASNOŚĆ TEŻ PARTII!!! Ale płacić na tę telewizję mają wszyscy!!!
I to jest ta demokracja - telewizja partyjna propaganda - ale miliardy z budżetu państwa...
załamany
załamany 23.02.2021, 11:21
Jacy oni R.W? Złamka...
Kolejny idiota płaskoziemiec wierzący w teorie spiskowe?
Royal
Royal 23.02.2021, 10:40
A kim ona jest ze zbiera podpisy jak nie lubi ogladac to niech nie oglada ty (...)

Część komentarza usunięta. Nie używaj inwektyw.
administrator
marzy ci się "przewodnia siła partii"?
marzy ci się "przewodnia siła partii"? 23.02.2021, 13:03
"kim ona jest"??/ A co, sekretarz partii "przewodniej siły narodu" ma decydować, kto może zbierać podpisy i pod czym?
mlody
mlody 23.02.2021, 11:22
Royal, to, że nie podoba ci się, że zbiera podpisy może cu się nie podobać. ALe nie masz prawa jej obrażać. Zgłaszam twój podły wpis do administratora.
Kolo
Kolo 23.02.2021, 10:23

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Kolo
Kolo 23.02.2021, 10:22

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

POślico wy.....j
POślico wy.....j 23.02.2021, 10:20
Przedtem TVN to był Tusk Vision Network , teraz Trzaskoski Vision Nieprawdy .
:)
:) 23.02.2021, 13:04
przedtem było "radio Erewań" a teraz "telewizja TRyWAM"
Kolo
Kolo 23.02.2021, 10:19

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Kolo
Kolo 23.02.2021, 10:17