Spalone auto stoi koło ruiny restauracji w centrum miejscowości

  • 09.09.2021, 16:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Spalone auto stoi koło ruiny restauracji w centrum miejscowości Fot. czytelnik igryfino
Na igryfino pokazuje się piękne zdjęcia z dożynek i całe towarzystwo wzajemnej adoracji, a tymczasem w centrum Widuchowej stoi spalony wrak samochodu koło ruiny restauracji - mówi nam czytelnik i przysyła zdjęcie.

Nissan spłonął w nocy 7 września 2021 r. W fotogalerii zamieszczamy zdjęcie z nocnego pożaru tego auta.

Ten spalony wrak samochodu stojący koło ruiny byłej restauracji na pewno nie jest pozytywną wizytówką Widuchowej.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mieszkanka
mieszkanka 10.09.2021, 11:42
jaki wstyd !!!!!!!!!!!!!!!!! policja nieudolna !!!!! co za problem usunąć auto na koszt właściciela ???? Żaden !!!!!!!!!
Dyl
Dyl 10.09.2021, 10:35
To prawda , że spalone auto należało do byłej wójt Widuchowej ?
https://www.igryfino.pl/wiadom…
jerzy
jerzy 10.09.2021, 00:32
Byłem kierownikiem produkcji w dużym zakładzie z pensją 4-krotną średniej krajowej, czyli 16 tys. netto i po osiągnięciu wieku 60 lat przeszedłem na emeryturę pomostową w wysokości 5.200 zł na ręke. Teraz hoduję króliki, gołębie, mam 2 psy i wiem, że żyję. Po co mi wielkie pieniądze? Nie mam zamiaru stawiac pozłacanego pomnika na cmentarzu. Kazałem się spalić i urna zostanie włożona do grobu rodziców. Bez pompy i ceregieli. Te widowiska z granitowymi pomnikami są dla ubogich, którzy odreagowują zyciowy niedostatek. W mieszkaniu miał lastrykowy parapet, chodził w gumofilcach, ale pomnik z granitu.
urzędnik
urzędnik 09.09.2021, 20:47
Gospodarzem drogi i parkingu z ,,zawartością" jest powiat czekamy na działanie.
zdziwiony
zdziwiony 09.09.2021, 16:26
Dożynki były 4 września a samochód się spalił 7 września, czy jest jakiś związek?
wieniec
wieniec 11.09.2021, 08:14
przyjechali lewacy i od razu pożary
cóż
cóż 09.09.2021, 16:25
Wygląda jak w Jugosławii po wojnie.

Pozostałe