Marek Gwiazda został pożegnany przez rodzinę i przyjaciół. Wzruszający pogrzeb w Gryfinie [WIDEO]

  • 13.01.2022, 18:30
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Marek Gwiazda został pożegnany przez rodzinę i przyjaciół. Wzruszający…
To była tragiczna śmierć. Nastąpiła w dramatycznych okolicznościach. Dzisiaj 13 stycznia 2022 r. podczas pogrzebu wspomniano o tym w mowach pożegnalnych. Przede wszystkim żałowano kochanego syna, dobrego brata, wspaniałego przyjaciela i kolegę. Około 200 osób przyszło pożegnać Marka Gwiazdę.

Odszedł niespodziewanie, z dala od Gryfina, a mimo to zgromadził bardzo dużo żałobników na Cmentarzu Komunalnym w Gryfinie. Przyjechała także delegacja z Ropczyc.

Podczas ceremonii pogrzebowej wygłoszono dwie mowy pożegnalne. Odczytano wzruszający list, a poruszające wspomnienia nad grobem opowiedzieli też koledzy:

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Rodzinie i znajomym składamy wyrazy współczucia.

 

O jeszcze niewyjaśnionej tajemniczej śmierci pisaliśmy tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/45007,prokuratura-prowadzi-sledztwo-w-sprawie-pobicia-ze-skutkiem-smiertelnym

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (12)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (107)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Arczi
Arczi 22.01.2022, 23:09
Witam, to prawda że Marka pobili na śmierć jego żona z kochankiem? Zapłacili mega łapówkę lekarzowi stwierdzającemu zgon żeby uznał to za wypadek????
Lampego D.
Lampego D. 22.01.2022, 22:00
Droga pani Biała Zoo..Fl. - To nie istotne ! proszę TU pisać jak coś leży, zaś nie opiniować " po ludziach" co tu się złego pisze.
Mało istotne też inne podobne tematy tj. m.in. zdradziecka kuliżanka Barb. od spacerów, mieć kogoś przy sobie kto w potrzebie zostawi to daje do myślenia, tym bardziej gdy kiedyś było się w podobnej, innej sytuacji, planowane rozwody, czy krzywdzące, ostre opiniowanie innych w różnych tematach,,, niektórzy ludzie mają bardzo duże problemy, losowe sytuacje różne i innych stwarzanych nie potrzebują, także nie należy komuś dokładać. Nie na miejscu ranga pseudo problemu że " trza się przeprowadzić bo ludzie Ropcz.to świnie i żyć nie dadzą... ", i.tp.
Żyć to sumienie nie da gdziekolwiek się znajdziemy, jak się nagrzeszy. Trzeba się naturalnie opamiętać, być miłym, dobrym.. natomiast ! chcąc poprawy TO uciąć by żyć normalnie- w nowej rzeczywistości
Więcej nie zadawać bólu nikomu, nikomu, ani słowem, ani żadnym czynem ...


Co tu pisać .

"Aby czynić dobro , trzeba mieć odrobinę odwagi, być gotowym na zniesienie każdego upokorzenia i nigdy nikogo nie upokarzać, być zawsze życzliwym"
Św. Jan Bosko


__
Rodzicom, Rodzeństwu, Najbliższej Rodzinie i Przeżywającym -
Wyrazy najszczerszego żalu i współczucia z powodu śmierci [*]
Śp. Marka Gwiazdy

"Nie umiera ten kto trwa w pamięci żywych"
ks.Jan Twardowski
I
I 20.01.2022, 20:12
#sprawadlauwagi
!!!
!!! 19.01.2022, 22:26
Dowiemy się kto za to odpowie? Bo człowieka nie ma.... A sprawa umiera a to jest nie w porządku !!! Zginął ojciec....biedna dziewczynka
spokojny
spokojny 20.01.2022, 05:06
Spokojnie, młyny sprawiedliwości mielą powoli...
F
F 18.01.2022, 21:21
To zamietli to pod dywan to tylko TVN jak moga byc na wolnosci
F
F 18.01.2022, 19:56
Co dalej juz zamietli po dywan uklady
Xxx
Xxx 17.01.2022, 17:31
#tematdlauwagi
As
As 17.01.2022, 17:23
Moze i masz racje ale co z tego jak policja nie jest po "naszej" stronie
7h
7h 17.01.2022, 16:10
Kto byl tym swiadkiem imie nazwisko? Podpier....ć go!!!! Jesli byles kolega Marka i masz chodz troche przyzwoitosci to ja okaż!
Kolaga
Kolaga 17.01.2022, 12:41
Właśnie piszę do ministra spr., list o tej sprawie. Sprawcy pójdą na długie lata
Ropczyce
Ropczyce 17.01.2022, 11:50
Biedna Nelly... co to dziecko teraz musi przeżywać!!
Straszna tragedia dla niej.
A taka fajna dziewczynka.


Marcin
Marcin 17.01.2022, 10:15
Aby pomoc rodzinie i rozwikłaniu sprawy to Wy ludzie, którzy wiecie dużo powinniście zgłaszać na policję bo tu te komentarze nic nie dają. Sprawcy są dalej bezkarni! To nie jest ich pierwsza ofiara! I na pewno nie ostatnia! Teraz Marek a jutro może ktoś z Waszych bliskich! Ludzie zacznijcie zeznawać! Tam nie uczestniczył tylko Andrzej. Było ich więcej. Ewelina od dawna się z nimi spotyka. Policja przymyka oko bo wszyscy się znają. Dlaczego na to pozwalacie? Nie boicie się o wasze rodziny? Dzieci? Tam są narkotyki, alkohol, przemoc, handel … nie dajcie się ZASTRASZYĆ !!!
Kol
Kol 17.01.2022, 16:53
#tematdlauwagi
Rop
Rop 17.01.2022, 09:10
Wszyscy uwikłani w to może i dawała d.... K****i że teraz cisza i nawet technicy nic nie sprawdzają w domu, a oni zacierają ślady. A Andrzejek dowodzi cała sytuacją, zastrasza wszystkich, a to jest *** bez mózgu i ludzie się boją skoro jest w stanie pobić na śmierć przy żonie która mam wrażenie jest **** od niego ( a wydawałoby się że bardziej nie można być ) a jednak. I ta cała rodzinka Fla..... Ciekaw co oni czują że córka, siostra jest m*****.
Pomorze zachodnie
Pomorze zachodnie 16.01.2022, 23:40
Sam pojade ja zaj**** jak nie doczekamy sprawiedliwosci. Kur***ko pieprzone.
kieliszek
kieliszek 17.01.2022, 00:14
Nie pij tyle.
Rop
Rop 16.01.2022, 22:44
Żona w godzinach pogrzebu kupowała farbę w Castoramie, do zamalowania śladów krwi na suficie.
I to jest niestety prawda,
Matrix jakiś:(
S
S 16.01.2022, 14:29
Ktora rodzina cierpi bo ta z R....... nie
XYZ
XYZ 16.01.2022, 14:19
W sredniowieczu byloby po temacie, Czarownice sie palilo!
LL
LL 15.01.2022, 23:01
https://psychoterapiacotam.pl/…
Pola
Pola 15.01.2022, 20:08
Ludzie ale Wy to wszystko co piszecie to jest prawda na 100%? Czy piszecie plotki które usłyszeliście? Rodzina obu stron cierpi Nikt nie został zatrzymany... A jak faktycznie okaze sie ze to był nieszczesliwy wypadek?
Aaaaa
Aaaaa 16.01.2022, 20:07
O czym Ty piszesz kobieto! Nieszczęśliwy wypadek? Trzy krwiaki w głowie i zakatowany chłopak to jest Twoim zdaniem nieszczęśliwy wypadek? I żona patrząca jak jej frajer katuje ŚP Marka
i nic nie robi to jest Twoim zdaniem cierpiąca rodzina? W głowie się nie miesci!!! Oby oboje trafili za kratki za to co zrobili. Szkoda tylko, że jedyny świadek nie mówi wszystkiego i to jest przykre bo był przyjacielem ŚP M i tej pseudo żony, którą teraz kryje a na pogrzebie jej nie było bo wiedziała co by ją tu czekało!
Seven
Seven 16.01.2022, 22:58
Pewnie świadka i jego rodzine zastraszyli
Gryfino
Gryfino 16.01.2022, 21:37
Czyli był tam jeszcze ktoś oprócz ofiary „żony” i napastnika? Jeśli to był przyjaciel śp Marka to dlaczego mu nie pomógł…mam nadzieje że zmieni zdaje i zezna wszystko co tam się wydarzyło i obija pójdą do pierdla bo to co zrobili nie mieści się w głowie!!
Aga
Aga 16.01.2022, 17:18
I żona by na pogrzeb nie przyjechala?
Rop
Rop 15.01.2022, 22:36
To nie był nieszczęśliwy wypadek i tego jesteśmy pewni
Rop
Rop 15.01.2022, 21:39
Zamknij ryj
wehikuł śmiercionośny na rzeczy
wehikuł śmiercionośny na rzeczy 15.01.2022, 20:12
Taaa, samolatajaca szafa walnęła go kilka razy w głowę. To, że nikogo nie zatrzymano to nie znaczy że wszyscy wierzą w bajki.
faktycznie  kabaret
faktycznie kabaret 16.01.2022, 08:16
to co tam się działo kochanek z szafy tak darł aż męża szafa przygniotła
Koleżanka
Koleżanka 15.01.2022, 17:53
#tematdlauwagi
#sprawadlauwagi
Tą sprawą muszą zająć się media ogólnokrajowe. I ta pseudożona i jej kochaś muszą odpowiedzieć za to, co zrobili. Ona nie kochała Marka, za to kochała jego pieniądze. Chciała się go pozbyć, żeby przejąć jego majątek i żyć sobie z kochankiem. Oby nie dostała złamanego grosza za to, co mu zrobiła. Karma wraca. Szkoda tylko córeczki Marka w tym wszystkim.

Pozostałe