Piotr Sprusiński odnalazł się. "To był spontan" - przyznaje i przeprasza

  • 16.08.2022, 11:44
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Piotr Sprusiński odnalazł się. "To był spontan" - przyznaje i przeprasza Zdjęcie pochodzi z fanpejdża p. Piotra
Przez dwa dni rodzina i przyjaciele Piotra Sprusińskiego z Czartoryi (gm. Chojna) zamartwiali się o jego życie i zdrowie. Wszystko przez to, że pan Piotr 14 sierpnia 2022 r. rano nie mówiąc nic nikomu wsiadł na swój motocykl i wyjechał z domu. Na swoim fanpejdżu napisał: "Zaopiekujcie się moimi zwierzętami", zamieszczając obok ikonkę smutnej buźki ze łzą. Nie odbierał telefonu, nie można się było z nim skontaktować. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło.

O zaginięciu poinformowała córka pana Piotra. Zawiadomiła też policję. Przyjaciele poruszeni tą wiadomością także zaczęli poszukiwania.

Co się okazało? Pan Piotr późnym wieczorem w poniedziałek 15 sierpnia przyznał (publikujemy większą część zamieszczonego posta):

"Wypad był spontan, trasa Kołobrzeg - Mrzeżyno - Trzebiatów - Rewal (...) - Pobierowo itp. aż do Międzyzdrojów. Plan był taki - znaleźć plażę aby jak najbliżej dojechać motocyklem (udało się w Rewalu), wypić piwko przy zachodzącym słońcu i kimnąć się na plaży przy szumie fal i rano, po odparowaniu procentów, ruszyć dalej i później do domu, obliczyłem to na dwa dni. Sprawa nieporozumienia względem mojego wpisu - ja dureń i idiota nie może się nauczyć że ze względu na lata trzeba nosić okulary do czytania, wpis był dobry ale ikonka emocji już nie, zaplanowałem to w ten sposób - wyjeżdżam o 6 rano w niedzielę, więc nie będę nikogo budził, psa (...) zostawiłem jedzenie, wodę (przy tych upałach to najważniejsze), dla kociaków tez wszystko zabezpieczyłem (...) a jak będę już w trasie zrobię wpis. (...) Już w Kołobrzegu [miałem] 40 % baterii i dopiero wtedy się zorientowałem o co chodzi , W motocyklu mam zamontowane gniazdo zapalniczki ale jest jakiś problem ( po trochę dłuższym postoju rozrusznik ciężej kręci , a aku było wymieniane w zeszłym roku , prócz tego zjarana żarówka od świateł mijania w trasie -nie wiem czy to ma jakiś związek ) dlatego nie podłączałem telefonu bo bałem się że motocykla nie odpalę (u mnie nie ma kick startera, a odpalenie na pych z moim kręgosłupem pchając 160 kg raczej do przyjemności nie należy ) więc co jakiś czas szybkie wejście na Facebooka (już w Rewalu widziałem że coś jest nie tak) i wyłączałem telefon całkowicie nie odpowiadając na wiadomości i oddzwaniając (w trasie telefon musi być sprawny, wszystko się może zdarzyć a to były dwa dni świąteczne!!!!), ostatkiem sił (7 % baterii ) zadzwoniłem do Macieja Lisieckiego w połowie drogi z Gryfina do Bań (to miała być końcowa rundka na koniec wycieczki ) kiedy zorientowałem się co się dzieje i jak sprawa jest poważna. Niestety przez ten splot wydarzeń i mojego gapiostwa będę się musiał tłumaczyć Policji. Ale też są pozytywy - mam przyjaciół i znajomych na których mogę liczyć, moja rodzina (...) wszczęła alarm i postawiła wszystkich na równe nogi, więc może nie jest tak najgorzej, to też jest nauczka dla mnie, że spontany niekoniecznie muszą być dobre, lepiej zaplanować, sprawdzić i wszystko co niezbędne ze sobą zabrać !!! (...) Jest jeszcze zbyt dużo kilometrów do nawinięcia na koła, przygód a przede wszystkim niespodzianek które nam życie przyszykuje - zarówno tych dobrych jak i tych gorszych !!!Motocykl jest moim odstresownikiem, wsiadam, jadę, mogę przemyśleć, przeanalizować a przede wszystkim poznać ludzi, porozmawiać z nimi (...). Na koniec chciałbym wszystkich bardzo mocno przeprosić za to co się stało, całą winą obarczam siebie za to co się stało, ale też bardzo, bardzo mocno podziękować za wasze wsparcie i troskę!!!

 

Na prośbę przyjaciela p. Piotra opublikowaliśmy informację o zaginięciu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/48022,zaginal-piotr-sprusinski-pomozmy-w-jego-odnalezieniu

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (40)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ops
Ops 17.08.2022, 22:43
Gdzie jest psychiatra..
rada
rada 17.08.2022, 23:04
Ops zgłoś się bzpośrednio bo skierowania nie musisz mieć.
takie skrzywienie
takie skrzywienie 18.08.2022, 08:16
To ksiądz nienawistnik i jemu już nic nie pomoże.
ops
ops 19.08.2022, 07:38
to andrzej i wszystko w temacie..
ALE  WAS BOLI  WIEDZA NIE WIARA  HA HA AH
ALE WAS BOLI WIEDZA NIE WIARA HA HA AH 17.08.2022, 15:39
MAM PYTANIE KTOŚ CHCE ODKUPIĆ MOJE DŁUGI SPADKOWE PO DZIADKU HA AH AH SZEF LEWICY PŁACI HA HA AH KON DON DAREK WIECZOREK A TO SĄ MILIONY HA AH AH PS KMIOCIE JESTEŚMY TACY SAMI DAREK TY SZARA EMINENCJO PEDZI I TYCZ CO LUBIĄ DZIECI HA HA AH UCZYĆ JAK SŁĄWEK Z PARKU HA AH AH I WŁADCA MUCH HA AH AH Z PGERU
damson
damson 17.08.2022, 20:03
Z długami bujaj się sam.
POZDRO
POZDRO 16.08.2022, 23:08
WIESZ CO CZASAMI BRAKUJE MI JAJ ZEBY TEŻ TAK POWALCZYĆ JAK TY HA HA AH BO CO MNIE TU TRZYMA KACZKI I KLIMAT HA HA AH
AJWAJ ALELUJA I NA STURNA HA AH AH
AJWAJ ALELUJA I NA STURNA HA AH AH 16.08.2022, 23:06
CHŁOPIE ZYCIE NA SPONTANIE TO JEST ZYCIE NIE PRZEP RA SZAJ NIE MA ZA CO HA AH AH
TUMANOWICZ  ANDRZEJ   AJWAJ  ALELUJA I NA SATURNA
TUMANOWICZ ANDRZEJ AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA 16.08.2022, 22:51
JAK WIDZĘ JAK NASZ KRAJ JEST RUJNOWANY PRZEZ TYCH STARSZYCH W WIERZE CIAPATYCH ETC TO S RA M NA TE MATKI BOSKIE NA GRANICY Z DZIECIATKIEM JAK MOJEMU SIASIADOWI BRAKUJE NA WSZYSTKO HA HA AH I IDIOTĘ WYBRANEGO PRZEZ SANHEDRYN W KRAKOWIE HA HA AH CO SIĘ PASIE NA MOICH PRZYJACIOŁACH HA AH AH S RA M NA TAKI KRAJ HA HA AH https://youtu.be/C164MDFborQ A PREZYDENT IDIOTA W DORADZTWIE MUCH MNIE BAWI HA HA AH
Jk
Jk 17.08.2022, 11:27
Proszę nie ćpaj
TEGO NIE  ZMIENISZ   HA HA AH
TEGO NIE ZMIENISZ HA HA AH 17.08.2022, 15:27
DAREK JESTEŚMY TACY SAMI HA AHA H
NA  S PONTANIE  HA AH AH CHCĘ  SZLUGA  OD   ANDRZEJA  HA HA AH
NA S PONTANIE HA AH AH CHCĘ SZLUGA OD ANDRZEJA HA HA AH 16.08.2022, 22:02
CHŁOPIE SPONTAN TO JEST COŚ HA HA AH POZDRO https://youtu.be/C164MDFborQ
THE  HAMSTER DENC   HA HA AH  MADE IN POLIN
THE HAMSTER DENC HA HA AH MADE IN POLIN 16.08.2022, 21:57
POSŁUCHAŁ I GO PONIOSŁO HA HA AH https://youtu.be/C164MDFborQ
TAKI TUMAN  Z  OKOLIC HA HA AH
TAKI TUMAN Z OKOLIC HA HA AH 16.08.2022, 21:40
POPIERAM CZASMI SPONTAN JEST LEPSZY OD ZYCIA W ***NI HA AH AH TAK TRZYMAJ MÓJ RÓWNOLATKU HA HA AH PS NO CÓŻ KOŃ GO PONIUSŁ HA HA AH POZDRO I GŁOWA DO GÓRY NIGDY W DÓŁ HA HA AH
Starsza
Starsza 16.08.2022, 19:49
Już Pana lubię
50 latek
50 latek 16.08.2022, 18:05
Kto myśli że to jakieś dziwne ten życia nie zna.
50plus
50plus 16.08.2022, 21:13
Ja ciebie i jego rozumiem, ale po co ten szum medialny. Jak chcę się urwać to się urywam , a nie gwiazdorzę w mediach
logika
logika 16.08.2022, 23:41
Wpisując komentarz do tego szumu się przyłączasz. On właśnie chciał się urwać i się urwał. Nikomu szukać siebie nie kazał, Sami robicie szum a macie do niego pretensje.
z ciebie taka logika...
z ciebie taka logika... 16.08.2022, 23:56
Czyli uważasz, że rodzina gdy zobaczy samobójcę ma mu jeszcze stołek spod nóg wybijać?
Kinoman
Kinoman 16.08.2022, 16:44
Był taki film o Gangu Dzikich ***y, a Pan Piotr jest chyba z
Gangu Głupich ***y!
50 latek do Kinoman
50 latek do Kinoman 16.08.2022, 18:06
Był też taki film " Głupi głupszy" a ty zdaje się jesteś ten trzeci - najgłupszy.
Royal
Royal 16.08.2022, 16:31
Chłop poczuł druga bądź trzecia młodość był długi weekend zapewne porwał na motocykl młoda chętna i pojechali w sina dal😜wyszalał się i wrócił he
50 latek
50 latek 16.08.2022, 18:06
Każdemu zdarza się odlecieć. Jesteśmy tylko ludźmi a nie maszynami.
old
old 16.08.2022, 14:50
Niektórzy komentujący nie mają dystansu do życia. A przecież w nim nic nie da się do końca zaplanować.
do old
do old 16.08.2022, 23:43
Co prawda to prawda. Miło mądrego i doświadczonego komentarz przeczytać.
Cyklista
Cyklista 16.08.2022, 14:50
Pierdy na kiju.
N
N 16.08.2022, 14:27
Proste naje...bał się jak prosiak i tyle !!
Zadyma bez sensu
50-lat
50-lat 16.08.2022, 18:07
N, nie każdy musi mieć takie same przygody jak ty. I zastanów się co w życiu ma sens.
ryba
ryba 16.08.2022, 15:02
a następnym razem jak walnie o glebę w domu nikt się nie zainteresuje bo...pewno znów się nawalił
Gucio
Gucio 16.08.2022, 13:17
A telefony co wysiadły ? Nawet córka nie zasługiwała na to żeby ją powiadomić? Podły egoista powinien zwrócić koszty Policji za wszczęte poszukiwania nie mam zamiaru żeby moje podatki szły na takich nieodpowiedzialnych ludzi.
Nick
Nick 16.08.2022, 12:52
Żeby publikować takie bzdury ,facet już nie może pojechać nad morze .....wstyd
Albercik
Albercik 16.08.2022, 14:51
To skandal aby facet nie mógł w windzie z gołą babą.....skandal
Szacun
Szacun 16.08.2022, 12:40
Pobrykał i wrócił
50 lat
50 lat 16.08.2022, 18:08
Jego prawo. Zauważ, że on nikogo o pomoc nie prosił. A i tak potrafił z klasą przeprosić.
z ciebie...
z ciebie... 16.08.2022, 23:58
Czyli uważasz, że "skoro ktoś nie prosi o pomoc" to niech zdycha? Z przeproszeniem? Bo skoro leży gdzieś, albo znika nagle - to oczywiście dać sobie spokój - tylko "zaopiekujcie się zwierzętami" - to dość bezduszne - A CZY KTOŚ PROSIŁ O TEN OBOWIĄZEK?
Ręce opadają
Ręce opadają 16.08.2022, 12:34
No cóż dużo jak na jeden raz tych dziwnych splotów okoliczności , tzw,,spontan,, u dużych i wiecznie małych chłopców zazwyczaj tak się kończy , podpowiem, że zawsze można kogoś po drodze spotkać i z jego telefonu zadzwonić do domu , ale... to zbyt skomplikowane Wnioski z własnej głupoty chyba Pan zrozumiał , konsekwencje prawne zasłużone być powinny , kac moralny na długo pozostanie , wspomnienia z pobytu na plaży też , a wystarczyła mała karteczka na stole w kuchni , , kochani wrócę za dwa dni , tata ,,
50 latek
50 latek 16.08.2022, 18:11
Ręce opadają ale komu i dlaczego? To jego prywatna sprawa. On z tego co wiem nikogo o pomoc nie prosił. Łatwo oceniać, ale czy ty w życiu wszystko robisz według planu? Ty się tłumaczysz ze swego życia okey, ale nie każ robić tego innym. Każdy ma prawo żyć według swoich zasad.
Gucio
Gucio 17.08.2022, 08:09
To niech sobie żyje jak chce tylko dlaczego my podatnicy ponosimy z tego tytułu koszty.
Byron
Byron 17.08.2022, 11:37
Gucio a jakie koszty ty poniosłeś niby?
z ciebie...
z ciebie... 17.08.2022, 00:01
"zaopiekujcie się zwierzętami" - to według ciebie jeden ma prawo sobie znikać, ale inny MA OBOWIĄZEK przejąć opiekę nad zwierzętami - nie wiadomo na jak długo i czy na zawsze?
Skoro to "jego prywatna sprawa" - to dlaczego wpakował w czyjeś życie obowiązek i niepokój na cały weekend?
A może rodzina miała co innego w planach "to ich prywatna sprawa" niż zajmowanie się cudzymi zwierzętami?

Pozostałe