Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
czwartek, 11 czerwca 2026 11:01
Reklama
Reklama
Reklama

Od dziś obowiązuje objazd

Nawiązując do wiadomości dotyczącej zamknięcia odcinka drogi powiatowej informuję, że objazd wprowadzony zostanie w piątek 3 sierpnia 2018 r. – pisze do nas Pola-Anna Śmiejkowska-Torebko, z NURPOL Prace Podwodne i Hydrotechniczne.
Od dziś obowiązuje objazd

-Na drodze powiatowej musimy wymienić przepust w miejscowości Rurka. Będą to dwie rury o średnicy 160 cm – informuje Wojciech Konarski, starosta gryfiński.

Tym samym droga Chojna – Banie jest nieprzejezdna. Wyznaczono objazdy Kłodowo-Trzcińsko Zdrój-Warnice oraz byłą droga wojewódzką na odcinku Chojna -Rów.

Więcej o inwestycji pisaliśmy tu:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/29052,zamykaja-droge-aby-zbudowac-przepust-gdzie-beda-ob

 

Aktualizacja:

Termin zamknięcia drogi został przesunięty:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/29077,nie-dowiezli-znakow-termin-zamkniecia-drogi-przesu


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Grzegorz Treść komentarza: Przecież dają, tylko mało. Data dodania komentarza: 11.06.2026, 10:15 Źródło komentarza: Podwyżki dla pracowników budżetówki. Premier Donald Tusk przyznaje, że 3 procent to za mało Autor komentarza: Patryk Treść komentarza: Dokładnie, ten trend widać od dawna. Kupujący stali się o wiele bardziej świadomi ekonomicznie. Kiedyś pytało się tylko o cenę za metr, a dzisiaj standardem jest prośba o wgląd w rachunki z ostatnich 12 miesięcy, audyt energetyczny i plany uchwał wspólnoty. Jeśli blok z wielkiej płyty wymaga termomodernizacji, a fundusz remontowy już teraz wynosi kilkaset złotych, to logiczne, że klient ucieka albo żąda obniżki ceny o kilkadziesiąt tysięcy. Data dodania komentarza: 11.06.2026, 10:07 Źródło komentarza: Koszty utrzymania nieruchomości 2026. Opłaty i czynsze decydują o zakupie mieszkania Autor komentarza: na plus Treść komentarza: No i super, znowu wszystko w sklepach pójdzie w górę, a realnie w kieszeni zostanie tyle samo co teraz albo i mniej. Data dodania komentarza: 11.06.2026, 10:06 Źródło komentarza: Najniższa krajowa idzie w górę, ale mniej niż w ostatnich latach Autor komentarza: na plus Treść komentarza: I bardzo dobrze, w końcu ludzie zaczęli patrzeć na coś więcej niż tylko ładne kafelki w łazience! Czynsz płaci się co miesiąc, a nie raz przy zakupie. Data dodania komentarza: 11.06.2026, 09:28 Źródło komentarza: Koszty utrzymania nieruchomości 2026. Opłaty i czynsze decydują o zakupie mieszkania
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama