Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
sobota, 11 lipca 2026 09:03
Reklama
Reklama
Reklama

Co o pomyśle powstania kopalni sądzą w kuluarach władze i mieszkańcy [WIDEO]

-O tym, że może powstać kopalnia kilkaset metrów od mojego domu, dowiedziałem się kilka dni temu z igryfino – mówił w kuluarach podczas sesji Rady Miejskiej w Moryniu Mariusz Janiszewski z Gądna. –To nie jest miejsce na taką inwestycję! Historia pokazuje, jaki to cenny teren - mówił Sławomir Pręcikowski. Na ostatniej sesji ciekawiej było w kuluarach niż na sali obrad.
Co o pomyśle powstania kopalni sądzą w kuluarach władze i mieszkańcy [WIDEO]

W Geoparku podczas sesji burmistrz poinformował, że wycofuje punkt dotyczący kopalni z programu sesji i zapytał czy są pytania. Nie było! Akcję protestacyjną wraz z mieszkańcami przygotowywała sołtys Gądna Katarzyna Kupczyk. A na sesji były obecne media, mieszkańcy. Do nich wyszedł burmistrz. Oto co powiedział:

Kliknij aby odtworzyć



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: R Treść komentarza: Podobnie jak nikogo nie zdziwiło że doktor pracował 72 godziny dziennie i wg NFZ nie ma w tym nic dziwnego. Jednak albo duża ilość kawy szkodzi albo korupcja jest tak bardzo posunięta że poszła wyżej Data dodania komentarza: 11.07.2026, 08:42 Źródło komentarza: Radny PiS operowany w szpitalu mimo zawieszonej chirurgii. NFZ reaguje Autor komentarza: oko Horusa Treść komentarza: Patrząc na zdjęcia tego BMW, to ma tylko lekko przerysowany przód, a Peugeot po prostu został sprasowany przez drzewo. To pokazuje, jak potężna jest siła bocznego uderzenia przy wyrzuceniu z drogi. Przeraża mnie to, że 24-latek prawdopodobnie szedł „piecem” na całą kolumnę, a ten drugi zaczął wychodzić bez upewnienia się. Policja to wyjaśni, ale życia człowiekowi nic nie wróci. Data dodania komentarza: 11.07.2026, 00:19 Źródło komentarza: BMW wyprzedzał ciąg pojazdów tak, że Peugeot owinął się wokół drzewa. Śmierć pasażera Autor komentarza: stfu Treść komentarza: co taki zaangażowany może zaznany w temacie wie więcej od innych, obrońca się znalazł z koziej du...y Data dodania komentarza: 11.07.2026, 00:07 Źródło komentarza: Udzielał się przy projekcie turystycznym. O korupcję prokuratura oskarża kilkanaście osób Autor komentarza: Darek Treść komentarza: Klasyczny syndrom „muszę być pierwszy za wszelką cenę”. Jeden wyprzedza kolumnę, drugi nie spojrzy w lusterko i nieszczęście gotowe. Na tym odcinku z Płocka do Drobina ludzie często jeżdżą na złamanie karku, bo droga wydaje się prosta. Niestety, fizyki i braku wyobraźni nie oszukasz. Szkoda tego pasażera, bo pewnie nie miał nic do gadania. Data dodania komentarza: 11.07.2026, 00:06 Źródło komentarza: BMW wyprzedzał ciąg pojazdów tak, że Peugeot owinął się wokół drzewa. Śmierć pasażera
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama